Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נחשבים צמיגי MAXXIS?

שימו לב! השרשור הזה בן 3681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדגמים הבסיסיים והזולים של מקסיס לדעתי פחות טובים מפאלקן ze912.

אצלי הם התייבשו והתכסו בסדקים יותר מהר.

ההשוואה היתה פשוטה אצלי - זוג פאלקן וזוג מקסיס נקנו באותו הזמן והוחלפו בהפרש של חצי שנה (אצלי זה 15 אלף ק"מ).

כאשר מדובר בצמיגים לרכב שטח הסיפור שונה.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקסיס אפשר לומר חברה די טובה וותיקה וידועה בכל הנוגע לצמיגי אופנועים, שטח וצמיגים למטרות שונות.

מבחינת רכב אין בארצנו שום התנסות עם הצמיגים שהם מציעים. אני מפאת זמן ודחיפות לצמיגים אוחזים, ויתרתי על הטויו שפשוט לא נמצאים במלאי והחלטתי שאני מהמר על צמיגי MAXXIS MA-Z1 שבעולם קיבלו תגובות לא פחות ממעולות גם בדבר אחיזה וגם בדבר אורך חיים TREADWEAR יחסי לצמיג אוחז.

השוו אותם מבחינת היכולות הללו לכל צמיג אחר של חברות הענק, וגם של חברת טויו שנחשבת בעלת צמיגי ספורט נטורל.

כמובן שלטווח הארוך איני יכול לומר לך כיצד יהיו ולכן פה באה ההתנסות, כרגע מחוות דעת ראשונית הם אוחזים פשוט ברמה מטורפת ונראים טוב. (הצמיגים שהוחלפו הם CONTI PREMIUM CONTACT 2).

עריכה אחרונה על ידי adamL

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

מנסיון שלי לאחר נסיעה של שנה עם הצמיגים הנ"ל

MAXXIS MA-Z1

רעש נסיעה של אוטובוס.

לא נוחים לנסיעה .

וכן גם לא אוחזים.

אתה בטוח שאלו המקסיס?

על איזה רכב אתה נוהג?

ואיך אתה יכול לומר שלא אוחזים? ביחס למה?

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני יודע איזה צמיגים התקנתי .פולו 1.2 tsi.

לפני המקסיס היה קונטיננטל קונטי פרמיום 2 שהיו יותר מוצלחים.

אחרי המקסיס הרכבתי גודייר אפישנגריפ שגם היו יותר מוצלחים באחיזה בסיבובים .בלימות קצרות יותר.בלי רעש צמיגים חזק וקולני.

נוחות נסיעה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אני יודע איזה צמיגים התקנתי .פולו 1.2 tsi.

לפני המקסיס היה קונטיננטל קונטי פרמיום 2 שהיו יותר מוצלחים.

אחרי המקסיס הרכבתי גודייר אפישנגריפ שגם היו יותר מוצלחים באחיזה בסיבובים .בלימות קצרות יותר.בלי רעש צמיגים חזק וקולני.

נוחות נסיעה יותר טובה.

היו לי גם את הקונטי, ואני לא מרגיש בהבדלי רעש גדולים. הרבה תלוי גם בבידוד שברכבך.

מבחינת אחיזה אין מה לדבר בכלל, אוחזים, ביבש וגם ברטוב בצורה חזקה. זו דעתי.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

avi60769, הMA Z1 אולי צמיג לא מושלם, אך הוא נותן תמורה ענקית למחיר המצחיק שבו הוא נמכר.

מי שמעוניין בצמיג ספורטיבי ,עם כל החסרונות שבו (רעש, נוחות נסיעה), אך בעל תכונות חשובות אחרות (אחיזה מעולה, שחיקה יחסית איטית לצמיג שהוא ספורטיבי), ימצא את כל זה במקסיס המדוברים.

לגבי מרחק בלימה, אני לא מוצא את המבחן ההשוואתי שקראתי בעבר, אך הצמיגים הללו היו איפשהו באמצע במבחן בלימה על רטוב, ודירוג יחסית גבוה בבלימה על יבש. להיות גרועים בבלימות הם ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מנסיון של שנה וחצי כמעט אני יכול לומר שהצמיג הינו איכותי מאוד ביחס למחיר שלו , אחיזה טובה ביבש וברטוב, רמת רעש יחסית גבוהה וזה בגלל הפרופיל שלהם ,השחיקה שלהם טובה יחסית אך עם זאת אחרי כשנה רמת הרעש ירדה וזה בגלל השחיקה ואיתה ירדה גם רמת האחיזה .

חשוב להכניס בבחירה הנ"ל עוד כמה פרמטרים :

1.סוג הרכב- אצלי הם מורכבי על איביזה FR עם 210 כ"ס , בהתחלה (כחצי שנה) הכל היה סביר עד בסדר אך כמו שציינתי אחרי כשנה כשהשחיקה עשתה את שלה הESP התחיל לעבוד קשה כמעט בכל סוג של ההאצה.

2.סגנון נהיגה - אם אתה אוהב האצות מהמקום וביצוע פניות חדות במהירות - אז הצמיגים לא בשבילך.

3. אם אתה רגיש לנוחות הנסיעה - אתה חייב לקחת זאת בחשבון שכן הצמיגים לא רכים והפרופיל שלהם לא עוזר בכלל.

במידה ואתה נוהג בצורה סולידית אז אלו אחלה צמיגים עם ביקורת מעולות ובמיוחד כשמדובר בפולו 1.2TSI עם 105 כ"ס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי בעבר היו על בימר צמיגי מקסיס שהחליפו מישלין, ואני יכול להגיד שהם הפתיעו אותי מאוד, ולטובה.

אני לא זוכר איזה דגם זה היה, אבל אני מניח שמאז החליפו כמה וכמה דגמים.

חבר שם לא מזמן זוג מקסיס במיצובישי גלאנט, והוא מרוצה מאוד מהם. אומנם הוא נהג סופר רגוע

אבל נוסע הרבה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...