Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת צמיגים + החלפה לגאנטים פולו 2012

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

יש לי כרגע פולו שנת 2012 צמיגים מידה 14''

אני רוצה להחליף מידה ל16'' אמרו לי שאפשר שני מידות מעל המותר שצריך ללכת למשרד הרישוי ולשנות ברשיון .

זה נכון ?

ב. רוצה להחליף לגאנט 16'' צמיג רחב (חוקי) אם אפשר לרכב פולו 2012 אפשר הצעה לרוחב ?

ג. קניית צמיג עם חתך טיפה נמוך שיראה יפה לעיין ? הצעה ?

ד. אם החתך נמוך , צריכת הדלק עולה ? האחיזה לא טובה ?

תודה רבה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

יש לי כרגע פולו שנת 2012 צמיגים מידה 14''

אני רוצה להחליף מידה ל16'' אמרו לי שאפשר שני מידות מעל המותר שצריך ללכת למשרד הרישוי ולשנות ברשיון .

זה נכון ?

ב. רוצה להחליף לגאנט 16'' צמיג רחב (חוקי) אם אפשר לרכב פולו 2012 אפשר הצעה לרוחב ?

ג. קניית צמיג עם חתך טיפה נמוך שיראה יפה לעיין ? הצעה ?

ד. אם החתך נמוך , צריכת הדלק עולה ? האחיזה לא טובה ?

תודה רבה !

הטעות הגדולה שתוכל לעשות היא להחליף לגאנט במידה 16". אתה שואל למה?

1. צריכת הדלק תגדל משמעותית.

2. התאוצה של הרכב תפגע.

3. התנהגות הכביש של הרכב תפגע והוא יהיה פחות מהנה לנהיגה.

לא יודע אם יש לך את גרסת הtsi אבל בעבר הייתה לי פולו 1.4 ידנית שנתון 2011 ושקלתי להגדיל גאנט ולשנות חתך צמיג

כדי לשפר את התנהגות הכביש ולאחר שהתייעצתי, הטיפ הכי נכון שקיבלתי ואתן לך אותו הוא להגדיל לגאנט 15" ולשנות את

חתך הצמיג ל 195/55 (חוקי) חתך שמצד אחד ייתן לך יסייע לשפר התנהגות כביש ולא יפגע לך במיוחד בצריכת הדלק ובתאוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל 15'' קטן ומכוער לרכב כזה לא ?

ואם אני ישים 16'' אבל חתך גדול קצת ? זה יהיה יותר טוב ?

דרך אגב יש לי 1.4 לא TSI

ואיך אני קונה את כל העסקה הזאת ? הולך לחנות של גאנטים והם שמים לי כבר את הצמיג ? איך זה הולך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגאנט 15" במקום גאנט 14" לרכב שממילא קטן זה לא מכוער בכלל, ושוב- אתה מעדיף גאנט קצת יותר גדול כמו 16"

וצריכת דלק וביצועים שהתחרבנו לאחלה רכב שיכול להיות לך ממש כיף לנהוג עליו? ובטח ובטח שיש לך את מנוע ה1.4 ולא את ה1.2tsi

החזק יותר.

אני ממליץ שתחפור פה קצת בפורום יש לא מעט שרשורים עם המלצות על מקומות לרכישת סט חישוקי מגנזיום במידה 15". במקביל

תריץ חיפוש באתר טייר פור יו ותעשה השוואת מחירים על צמיגים במידה 195/55/15 ותקבל שם הצעות מאוד משתלמות. ממליץ

לך ללכת על צמיגי toyo שמאוד טובים (אני יכול להמליץ על סט צמיגי toyo t1 sport בעלי אחיזה טובה מאוד ונוחות נסיעה גבוהה)

אבל אתה צריך לדעת גם מה התקציב שלך?

לדעתי עבור סט חישוקי מגנזיום איכותיים יחסית שיתאימו למידת הצמיג הזה תצטרך להשקיע סביב ה2500 ש"ח אולי טיפה פחות.

וסט צמיגי טויו מהדגם שציינתי לדוגמא תוכל למצוא ב1800 ש"ח לסט, שזה מסתכם לפחות ב4300 ש"ח פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסכום פחות או שיותר שרציתי להשקיע על הגאנטים + צמיגים

אני יחפור בפורום נראה מה יש פה , ושאני קונה את הצמיגים מי מרכיב לי אותם על הגאנטים ? איך זה הולך כל זה

עריכה :

נכנסתי לאתר של צמיגים

http://www.tireclub.co.il/catalog/195-55r15pr-85v-tl-3131.html

הצמיג שאתה הצעת לי , לפי מה שקראתי פה בפורום צמיג בצורה V מרעישה

והצריכת דלק ממש מוגזמת .. האם זה ישפריע ואני יראה הבדל באוטו שלי ?

אם יש צמיג אחר ?

עריכה אחרונה על ידי DarkWolf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הסכום פחות או שיותר שרציתי להשקיע על הגאנטים + צמיגים

אני יחפור בפורום נראה מה יש פה , ושאני קונה את הצמיגים מי מרכיב לי אותם על הגאנטים ? איך זה הולך כל זה

עריכה :

נכנסתי לאתר של צמיגים

http://www.tireclub.co.il/catalog/195-55r15pr-85v-tl-3131.html

הצמיג שאתה הצעת לי , לפי מה שקראתי פה בפורום צמיג בצורה V מרעישה

והצריכת דלק ממש מוגזמת .. האם זה ישפריע ואני יראה הבדל באוטו שלי ?

אם יש צמיג אחר ?

הצמיג שהצגת הוא t1r שאכן רועש יחסית וקיבלתי כמה חוות דעת לא מסופקות מאנשים שנסעו איתו,

מה שאני הצעתי לך זה ה t1 sport שהוא בעל אחיזה טובה יותר, וגם שקט יותר ונוח לנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין את הצמיג הזה במידות שהצעת לי ..

http://www.tireclub.co.il/205-50r15pr-89v-tl-2516.html

http://www.tireclub.co.il/195-50r15pr-82v-tl-3792.html

איך אני בודק את המידות החוקיות לפולו 2012 איפה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?511678-MOMO-Nitto-%D7%94%D7%A8%D7%97%D7%91%D7%A0%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%A8%D7%A9%D7%AA!&highlight=MOMO+Nitto

אתה מוזמן לפנות לאחת מהפנצריות המורשות המופיעות בלינק ולהתרשם מחישוקי Momo italy ומצמיגי Nitto.בנוסף לקבל מהם את כל המידע שאתה זקוק לו בקשר לשינויים במידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3687 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...