Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה קורולה של מישהו

שימו לב! השרשור הזה בן 3652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

20140303_192317.jpg20140123_125923.jpg20140124_200827.jpg20140303_192230.jpg20140123_140356.jpg

אני קצת חדש פה אבל הרבה זמן שאני מסתכל פה בפורומים והתעצלתי לפתוח משתמש אז ככה הרכב שלי זה טיוטה קורולה 2008 GLI שעבר עלי מההורים

עדין בבעלות 00

אז ככה בערך אפילו מלפני שעברתי טסט התחלתי להתאהב באוטו בהתחלה ניקיתי בקטנה כזה פעם בחודש ואז התאהבתי וזה ניהיה הרגל פעם בשבוע 6,7 שעות ניקוי תוספות ומלא שטיות שאני כל הזמן מזמין ומנסה אפילו הגעתי למצב שבניתי ארון בחניה בשביל כל החומרי ניקוי מטליות וכו שאני משתמש

בו נתחיל

העלתי פה פסי לד שהזמנתי מאיבי עם מנורות T10 שעה הרכבה לבד חיברתי את הפסי לד למנורות T10 ככה שהם ידלקו ביחד הרכבה קלה נוחה 25 שקל שמשנים תאוטו לגמרי

ניקוי מנוע בעיקר עם סמרטוט לח וקצת מנקה חלונות לצינורות השחורים ואחכ מחדש פלסטיק BLACK IN A FLASH

והסאב שלי חיברתי מסבבו פס לדים שפועל לפי הקצב שלו ונדלק רק שהבגז פתוח ככה גם יש לי בכללי פס לד כחול בבגז שפועל שהוא נפתח

ניקוי מגנזיום -אני מנקה עם חומר לצמיגים STPאת הצמיגים וחומר לגנט משהו שקניתי בפולין נחמד דווקא להוריד את הפיח מזכיר את החומר של מגוריס לניקוי אבל הוא לא משאיר ברק צריך לעבור אחכ עם סמרטוט או משהו ועוד יש לנוו במשפחה שואב קיטור אני משתמש בו גם והוא עוזר בהברקה

את כל האוטו כמובן הזמנתי מנורות לד לבנות ששמתי בכל מקום בערך ובסלון של הרכב בניתי פלטת לד לבן ככה שיהיה אור חזק וחיברתי אותה בתוך הבית נורה

מגני רוח ידיות ניקל סופית לאגזוז לוחיות רישוי ניקל מערכת מולטימדיה סאבים מגברים קומפונטטדימוי קסנון ניקוי פנסים שעשיתי כל מה שאפשר ונראלי טוב לענין אני קונה ומוסיף נראלי שהגזמתי קצת בדיבורים עדיף תמונות.... ואחכ עם הזמן יעדכן בעוד פרויקטים

20131201_191013.jpg20121116_163502.jpg

20140204_153204.jpg

עריכה אחרונה על ידי oran corolla
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אהבתי מאוד את הקסנון הזה הוא ניראה מעולה, אני גם חושב להזמין אבל אין לי מוסג איך מתקינים אתזה

הוא לא התקין קסנון,אלא נורות דמוי קסנון כמו שאתה התקנת באחד השרשורים לפני שבוע.

פותח השרשור אני אוהב את הטעם שלך! ככה בערך גם נראה האוטו שלי ! (חוץ מכל קטע האודיו)

תסדר קצת את החיווט בבגאז' שיהיה מאחורי הריפוד כי ככה זה נראה קצת מכוער.

עריכה אחרונה על ידי GABIUBOGI

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו נראה ממש טוב,שמור ויפה והכל נעשה בטעם טוב.

עצה שלי אליך, ראיתי בארון חומרים שלך חומר של מקסיס לצימיגים, זרוק אותו לפח ותקנה חומר לצמיגים על בסיס מים למשל meguiars endurance שאפשר להשיג גם כספרי וגם כג'ל. (אני אוהב יותר את הג'ל)

וגם בכללי,אם יש חומרים שאתה מרבה להשתמש בהם, עדיף להשתמש בשל חברה טובה כי זה יחזיק הרבה זמן ביחס לחברות שיש לך בארון.

למשל חומר לפלסטיקה/תא מנוע/דש בורד יש לך את silk shine של chemical guys, אני ממש מרוצה ממנו,נותן ברק מקורי מחזיק הרבה על הרכב, וגם הבקבוב עצמו נשאר להמון זמן!

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא התקין קסנון,אלא נורות דמוי קסנון כמו שאתה התקנת באחד השרשורים לפני שבוע.

פותח השרשור אני אוהב את הטעם שלך! ככה בערך גם נראה האוטו שלי ! (חוץ מכל קטע האודיו)

תסדר קצת את החיווט בבגאז' שיהיה מאחורי הריפוד כי ככה זה נראה קצת מכוער.

אני התקנתי סתם נורות סיניות שנותנות אור לבן, היה רשום על זה קסנון כמו 99 אחוז מהנורות הסיניות באליאקספרס.

חשבתי שהוא התקין קסנון, המנורות אצלו ניראות ממש כמו קסנון, או שזה יצא ככה בזוית צילום, לא יודע, אבל זה ניראה טוב.

עריכה אחרונה על ידי civic07
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התקנתי סתם נורות סיניות שנותנות אור לבן, היה רשום על זה קסנון כמו 99 אחוז מהנורות הסיניות באליאקספרס.

אבל זה לא הקטע, הקטע שהמנורות אצלו ניראות ממש כמו קסנון, או שזה יצא ככה בזוית צילום הזאת, לא יודע, אבל זה ניראה טוב.

הוא צילם את הלדים האורות חניה :lol:

בקורולה בגלל מבנה הפנס האור חניה מאיר את כל הפנס ובגלל זה נראה לך כאילו מורכבת שם נורה ראשית לבנה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה דבר ראשוו הארון עם החומרים שלי זה מפעם היום אני משתמש בעיקר בחומרים של טרטר וstp ועכשיו אני רוצה להתחיל לנסות את מגורס.והחברה השניה chemical.

2-החיווט בבגז כבר לא ככה הוא מסודר זה תמונה מפעם היום לא רואים בכלל את החוטים כולם מוסתרים וגם הלד מסביב לסאב פועל רק כאשר הבגז פתוח לפי הקצב של המוזיקה.

3-לגבי התקנה של קסנון ראיתי שמישהו שאל זה ממש פשוט חבר הזמנתי לו מאיבי והוא שם אני יצלם לך וזה ממש לא בעיה לחבר, הפחד זה שבמכונית שלי וגם בשלך לפי מה שאני רואה אין עדשה ככה שהקסנון יסנור את האחרים.

בגלל זה שמתי דימוי קסנון למרות שאני שוקל להחליף.

תודה לכולם על התגובות אשמח לשמוע עוד :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...