Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה סיוויק 98 הסבה ל-VTEC

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ברשותי הונדה סיוויק SR 1998 בעלת מנוע ZC. המננוע הוא ללא VTEC ובעל 125 כ''ס.

לאבא לי יש מוסך ומצאנו במחסן ראש מנוע VTEC D16Y8 במצב מצוין.

השאלה שלי מופנת למומחים האם כדאי להרכיב לו את הראש כי לפי מה שהבנתי ניתן זה אותו ראש רק בעל וי טק.

שאלה שנייה היא איזה חלקים צרך לקנות מסביב לפרויקט כזה?

תודה לעוזרים.

DO NOT TOUCH MY CIVIC!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיויק SR שנת 98 כבר מגיעה עם מנוע D16Y8 שמגיע עם ראש ויטק וכל הצמת חשמל ויטק ומחשב ויטק, איך הגיעו למצב שיש ברכב מנוע ZC ללא ויטק? מאוד מוזר, אולי אתה טועה במשהו ממליץ לך לבדוק שוב את העניין איזה מנוע בדיוק מותקן אצלך ועם הוא כולל ויטק או לא.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סתם אומר אחי, אבא שלי בעל מוסך המנוע הקודם הלך והרכיבו לסיוויק מנוע ZC. (בדקתי גם על המנוע רשום רק ZC ואת המספר) מאושר ברישיון הכל.

אתה צודק הSR הגיע במקור עם ויטק ועם מחשב וצמה והכול אבל עכשיו המנוע הוא ללא ויטק. מצאנו במוסך ראש מנוע D16Y8 עם ויטק ומכיוון שיש לי את כל מה שקשור לחיבור הראש עם ויטק רציתי לשאול האם כדאי לשים? במה זה יותר טוב? מה זה ייתן לי? וכי לפי פוסטים קודמים הבנתי שעדיף עם ויטק ובשבילי זה לא בעיה להרכיב זה לא עולה כסף. תודה לעוזרים

DO NOT TOUCH MY CIVIC!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם לרכב יש מנוע ZC לא ויטק, זה אומר ש-2 הקונקטורים שמחוברים לויטק לא מחוברים לכלום, ואמור לדלוק קבוע נורת מנוע בלוח השעונים כי הוא קורא זאת כתקלה.

אם תחליט להרכיב את הראש ויטק, ואת כל מערכת הויטק, הדבר יתן לך תוספת כוח החל מ-5,500 סל"ד ועד המנתק 7,200 סל"ד זאת אומרת כל עוד לא תגיע עם הרכב מעל ל-5,500 סל"ד המערכת ויטק לא תכנס לפעולה ולא תרגיש תוספת כוח.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אחי הבנתי תודה רבה, החיישן של הוי טק מחובר למערכת כדי שלא תידלוק נורת הצק אנגיין ושאר הנורות.

אבל לשדרוגים עתידיים מומלץ להחליף לראש עם ויטק?

DO NOT TOUCH MY CIVIC!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא צריך להחליף מחשב ניהול, ולא צריך להחליף צמת חשמל, הכל כבר מותאם ברכב לעבוד עם ויטק.

הוא הסביר שיש צמת ויטק ושכל החשמל מחובר, וכדי שלא ידלוק נורת תקלה בלוח שעונים החיישן ויטק עדיין מחובר לצמת חשמל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...החיישן של הוי טק מחובר למערכת כדי שלא תידלוק נורת הצק אנגיין ושאר הנורות.

החיישן ויטק מתפרק בעזרת ברגים, אולי לקחו רק את החיישן ופשוט חיברו לחשמל שלו וזרקו אותו איפשהו בתא המנוע, זה לפחות מה שאני הבנתי לפי ההודעות של פותח השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חיברו את החיישן ויטק (זה שאמור להתחבר מאחורי המכסה שסתומים) לצמת מחשב קצת מתחת לבית המצערת.

חיברו אותו רק כדי שלא תידלק הנורה של הצק אינגן ועוד נורה. כרגע במנוע בוודאות אין ויטק ואני חושב להרכיב לו את הראש מנוע של D16Y8 כולל ויטק.

DO NOT TOUCH MY CIVIC!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אני רואה מה הדגם של המחשב ניהול?

הרכב כבר עבד עם ויטק המנוע הקודם היה ויטק, כך שכל הרכב בנוי לעבוד עם וי טק.

דגם SR 1600 יצאו עם ויטק לפי הבנתי.

DO NOT TOUCH MY CIVIC!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...