Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיתוף - כיסוי הגה מעור לאוונסיס 2008

carbonfiber
שימו לב! השרשור הזה בן 3722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סתם כדי לשתף,

היום התקנתי את כיסוי ההגה מעור שהזמנתי מאיביי, עלה לי כ 60 ש"ח:

http://www.ebay.com/itm/181136890724?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

לקח לו חודש ושבוע להגיע, לא נורא.

השתמשתי במדריך הבא כדי ללמוד איך לתפור את הכיסוי.

לקח לי משהו כמו שעה וחצי והרי התוצאות (מתנצל על איכות הטלפון הגרועה).

הערות:

לא השתמשתי בחוט המצורף, אלא קניתי חוט חזק וארוך בחנות כלי תפירה, הערכתי כי החוט המסופק לא יספיק מכיוון שהשתמשתי בחוט כפול במהלך התפירה. אני מעריך שיצא לי להשתמש בכ6 מטר של חוט.

התחושה של הכיסוי מעולה וגם נראה מעולה (לדעתי לפחות), מוסיף לנוחות הנהיגה.

חסרונות: מכיוון שזהו כיסוי אוניברסאלי, הכיסוי לא יצא מושלם במקומות שבהם יש את שתי הבליטות לאחיזה בהגה.

תודה וסופ"ש נעים.

2014-02-21_14-14-47_550.jpg

2014-02-21_13-09-43_663.jpg

2014-02-21_13-59-11_499.jpg

2014-02-21_13-25-58_953.jpg

2014-02-21_14-12-16_713.jpg

2014-02-21_14-12-22_775.jpg

2014-02-21_14-14-54_878.jpg

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא יפה מאוד!

נ.ב הרעידות האוונסיס שלי הן או תושבות מנוע שמאל או רעידות אופייניות למנוע שיפתרו רק עם העלאת הטורים.

האופציה של התושבות יקרה ולא בטוח שהבעיה תיפטר, האופציה השניה היא מחשב קסטום וחשבון דלק קצת יותר גדול, בקיצור או שאני ממשיך לנסוע ככה או שאני בהזדמנות אנסה לפחות להחליף תושבות.

אין בריחת וואקום אצלי והמנוע עובד חלק ללא בעיות של חיישנים או פליטה מזהמת ולא תקינה.

רציתי לעדכן אותך כי אני לא יודע מה המצב אצלך כרגע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על העדכון. גם מהכיוון שלי עוד אין גילויים חדשים. הרכב מתנהג יפה בכללי ורק רועד בצורה מעצבנת עם מזגן.

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רוב הסיכויים שאנחנו סובלים בדיוק מאותו הדבר.

זה יגמר או בהחלפת תושבות מנוע או בנסיון איפוס לECU ככל הנראה ובטויוטה זה אומר לנתק את המצבר לחצי שעה.

יכול להיות שכשעשו לי את ניקוי המצערת היא לא היתה מאופסת על המקום שלה והECU לא למד היטב את המיקום שלה - איפוס ECU עלול להועיל לפי מה שאני קורא בפורומים.

קצת חושש לבצע חייב לאמר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...