Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דאון פייפ, דוד או צנרת שלמה ? ומה לעשות עם הממיר?

omri888
שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב המדובר הוא אלפא מיטו 155 כ"ס, היום לרכב יש ניהול מנוע וקיט יניקה.

אני מתלבט בין שלושת האפשרויות שנתתי.

למיטב הבנתי, להחליף את כל הצנרת יתן לי את התמורה הכי טובה מבחינת הספק, אבל גם הבנתי שההבדל בהספק בין החלפת רק דאון פייפ או את כל הצנרת הוא מזערי ולהבנתי מי שמחליף את כל הצנרת זה מי שמתכנן להמשיך ולשפר את האוטו בעוד כל מיני דברים, מכיוון שכאן זה לא המצב ואחרי ההתעסקות ה"קלה" עם הצנרת אני לא מתכוון להמשיך ולשפר את האוטו מכיוון שזה לא באמת רכב בעל פוטנציאל, אני מתלבט וכאן בא להתייעץ איתכם.

בנוסף שאלה, החלפת דוד תורמת בצורה כזאת או אחרת להספק או שזה נטו סאונד?

אז בגדול ההתלבטות היא אם להחליף רק דאון פייפ או את כל הצנרת או אפילו רק דאון פייפ ודוד?

עוד שאלה היא לגבי הממיר, כיום הוא נמצא בדאון פייפ, האם לוותר עליו לגמרי? או להרכיב ממיר ספורטיבי בהמשך הצנרת?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בכללי מה שתורם להעלת ההספק הוא הדאון פייפ. לא יודע לגבי המיטו אבל נניח אצל apr יש דאון פייפ עם ממיר שעובר טסט ולא גורע מההספק שניתן לקבל בלי ממיר. דאון פייפ יוסיף לך גם סאונד לעומת המקורי, מעבר לו צנרת רק תגביר את הרעש של הפליטה. לגבי ההספק זה יהיה מאוד מזערי כאשר תוסיף צנרת מלאה אחרי הדאון פייפ (כ"ס בודדים).

החלפת דוד בלבד גם תשפר את הצליל אבל לא כמו צנרת מלאה.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מושג מה הטלפון של APR? אני לא מאמין שיש להם דאון פייפ ככה בנוי מוכן למיטו כי זה רכב בלי שוק שיפורים נרחב אבל לא יכאב לי לשאול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה לסדנאות שמתעסקות עם בנייה אישית.

לירן ארגנוטיקס, ויש לך גם את אור פאבריקיישן. הם בונים כל דבר לכל רכב. הם מתעסקים עם ריתוך מתכות ובניות אישיות לרכבי ספורט. מדאון פייפ פשוט עד לפרויקטים ענקיים. ממליץ בחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי midpipe בלבד נשמע כמו עבודה חאפרית. אם כבר עושים, והתקציב מאפשר - שיהיה מסודר - סעפת, מידפייפ ודוד. המטרה היא לסלק גזים במהירות, כוחות סוס הם רק "תופעת לוואי". לא עדיף להגדיל את צוואר הבקבוק כמה שניתן?

עריכה אחרונה על ידי GreatSavana
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר במה מועיל החלפת דאון פייפ באלפי שקלים כאשר אפשר להוריד רק ממיר בכמה מאות שקלים?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שבן כתב, דאון פייפ יתן את השיפור הכי גדול בהספק, דוד יתן שיפור בסאונד.

אל תאכל את הסיפורים שיספרו לך שהחלפת דוד תוסיף ככה וככה כ״ס, זה לרוב קשקוש וגם אם תיהיה תוספת היא תיהיה זניחה ולא מורגשת.

מה שווה יותר או פחות זה שיקול שלך בהתאם למה אתה רוצה להשיג וכמה הכיסים עמוקים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק, שילוב של החלפת האון פייפ + דוד אחורי ייתן לך את השיפור האופטימלי בכח+ סאונד מבלי להסתבך עם חוקיות וזיהום הסביבה וכן יחסוך כספית את עלות החלפת הצנרת במלואה.

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר הסבר במה מועיל החלפת דאון פייפ באלפי שקלים כאשר אפשר להוריד רק ממיר בכמה מאות שקלים?

שמחליפים דאון פייפ זה לא רק הורדת ממיר אלא הגדלת קוטר הצינור מה שנותן לגזים להפלט ביותר חופשיות ומהירות.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לציין שצריך לבדוק איזה קוטר צנרת עדיפה לרכב כיוון שצנרת בעלת קוטר גדול מדי אמנם תסלק גזים במהירות רבה יותר אך במקביל עלולה לגרום לירידת מומנט כך שצריך למצוא את נקודת האיזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הקוטר כבר נבדק.

בעיקרון דיברתי עם בחור שהוא בעל סדנא לאיטלקיות בחו"ל, הוא גם מוכר צנרות קומפלט או רק דאון פייפ או רק דוד וכו', אז שאלתי אותו ולטענתו הקוטר האופטימלי לרכב הזה כמובן כשהוא במצב סטוק (ללא החלפת טורבו וכדומה) הוא 2.5 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב הרכבים סעפת הפליטה\דאון פייפ מהווים צוואר בקבוק משמעותי יותר מהמשך הצנרת והחלפה שלהם בכזו שמתוכננת בצורה יעילה יותר משחררת את צוואר הבקבוק.

כמובן שהחלפה של כל המערכת מהסעפת ועד הדוד\ים אחורי תביא לתוצאה הטובה ביותר אך עדיין, עיקר השיפור בהספק יגיע מכיוון סעפת הפליטה\דאון פייפ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...