Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CarsForum משתף את הגולשים בהשקה של הסיאט לאון קופרה והיא יכולה להיות שלכם לסופשבוע!

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 3617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והיא יכולה להיות שלכם לסופשבוע שלם.

אז במה מדובר?

יש לה מעל ל-200 כ"ס, היא מאיצה מ-0 ל-100 בפחות מ-6 שניות ומהירות סופית של פחות או יותר 250 קמ"ש.

לראשונה אתם תהיו חלק מההשקה הבין לאומית שלה, תקבלו את המידע המלא און ליין, תמונות, סרטונים, נתונים ועוד.

אתם מוזמנים להעלות שאלות שמעניינות אותכם, ואנו אותן נפנה למנהלים בכירים בחטיבת הספורט של המותג נשתדל להביא תשובות מדויקות למה שמעניין אותכם.

תוכלו לבקש מאיתנו מה לבדוק בשבילכם, על מה אתם רוצים שנשים דגש מיוחד ולהיות הכי קרובים שרק אפשר למידע הראשון שיגיע על הרכב.

בנוסף לכל זה ובהתחשב בעובדה שהיבואן מבין את החשיבות של גולשי הפורום, הצלחנו לארגן את הרכב לסופשבוע שלם אצל אחד מגולשי האתר שישתתף בדיון ויתרום לו, כמובן שתצטרכו להסביר לנו למה דווקא לכם אבל לזה עוד נגיע בהמשך.

אז על מה מדובר ?

נסו לנחש לבד, שם הרכב ומסלול הנסיעה ייחשף מחר.

לבינתיים, תמונה קטנה שתעזור לכם לנחש.

cf.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 272
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מעניין אם היא תגיע לפה גם בגרסא הידנית או רק עם הDSG.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו אם לא טועה כל הקופרות היו ידניות ונמכרו לא רע בכלל, אז גם אם תיהיה גרסאת DSG לדעתי יביאו את הידנית.

גם לGTI יש גרסא ידנית, אבל בדור הנוכחי לא מייבאים אותה (לפי מה שאני יודע).

יכול להיות שיביאו עם הלאון את הגרסא הידנית וכך יצא שהבחירה בין התיבות בעצם תאלץ אותך לבחור בין הGTI לקופרה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שיביאו עם הלאון את הגרסא הידנית וכך יצא שהבחירה בין התיבות בעצם תאלץ אותך לבחור בין הGTI לקופרה.

השאלה הגדולה מה יהיה המחיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפא 4C כמובן! או לקסוס היברידית!

:-P:silly::fist:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא האלפא, האגזוז שלה עגול, כאן הוא בערך מרובע, כבר בדקתי :)

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא הבנתי מה ההגיון לשווק רכב ספורט אך ורק בגרסה אוטומטית.

זה רכב ספורט שמי שרוכש אותו אוהב לנהוג, למה שיהנה על גיר אוטומט?!

בקשר לסיאט, תהנו בהשקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כי לא כולם רוכשים ספורטיבית למען הספורטיביות שבה. חלק רוכשים כי זו הגרסה הכי חזקה/יקרה/מאובזרת/שופוני של היבואן,

בדיוק אלה שלא מעוניינים בידני, רוב הזמן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די עם האנטי שלכם לתיבות כפולות מצמדים, למה מה שטוב לפרארי ושאר האקזוטיקה במיטבה לא טוב לספורטיביות עממיות?

השקה מסקרנת מאוד, נראה לי מעניין להיות בהשקה כזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הקווים הארוכים והישרים, והתחת שדומה לצרפתי עם שפם אני יכול לומר בוודאות שזו הקופרה החדשה.

עכשיו נקווה להשקה של צ'מפיון כמו שרק הם יודעים, שתשבור לגמרי את מחיר שוק הקופרות הקיימות בשוק.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא האלפא, האגזוז שלה עגול, כאן הוא בערך מרובע, כבר בדקתי :)

זו היתה בדיחה. לא מוצלחת כנראה...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...