Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב אבק

שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אחת הנקודות החלשות אצלי בתחום הדיטיילינג זה הדיטיילינג הפנימי. שמדובר על לכלוך רציני אני פשוט מוריד את הדייסון,כבל מקומה 3 ושואב את הרכב בצורה הטובה ביותר,אבל מה אם מדובר בתחזוקה פעם בשבוע-שלוש? אין טעם להוריד שואב גדול,כל האופרציה הזאת לא כדאית בכלל ולכן עלה רעיון לפשפש באתר אלי אקספרס לחיפוש שואב אבק קטן וכמה שיותר רציני. עלו בחיפושים שתיים שהכי בלטו.

שואב אבק 120W

שואב אבק 130W

השאלה האמיתית היא האם ההספק המוצהר הוא אמיתי,ואם כן האם זה יכול לעבוד על שקע המצת.(כמו אצל רבים ככה אצלי כתוב 12V120W)

המחיר נע עד 211 ש"ח לדגם עם ה120, ביקורות יש ולא יותר מידי,סרטונים ביוטיוב אין, בכלל ובאופן כללי זה סוג של הימור.

מה יש לכם להגיד בנושא?

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למרות שאצלי בתוך הרכב זה תמיד כמו בית מרקחת, אני כן מחפש שואב אבק שהיה מספיק

חזק בחיבור 12V. יש אצלי 2 שואבים לרכב אבל הם מאוד חלשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי אין תחליף לשואב אבק ביתי עם כבל מאריך, מבין את המצב שלך שאתה גר בקומה שלישית וזה מסורבל ולא נוח, אבל זה הכי חזק ואיכותי, לא ניראה לי שתמצא משהו מספק עם שואב אבק לרכב שמתחבר לחשמל המצט או בקומבינה אחרת, אבל אולי אני טועה וקיים משהו איכותי שעוד לא שמעתי עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

60 דולר? מדובר בהוצאה מאוד סתמית,גם בגלל האפקטיביות של השואב וגם בגלל שיש לך שואב ואתה סתם מתעצל להוריד אותו, כמו שאמרו מעליי ייתכן והשואבים האלה כן יהיו סבירים אבל הם לא יתקרבו לשואב ביתי או לדייסון המצויין שיש לך בבית,השואבים האלה חלשים ולא בטוח יורידו את לכלוך עיקש כמו ששואבים ביתיים יכולים, לפעמים כשחול נדבק לשטיחים רק שואבים תעשייתיים יכולים להוריד אותו, מניסיון.

אם אתה לא גר בים אז הרכב לא מתלכלך בתדירות כזאת גבוהה, פעם בשבועיים לשאוב זה לא כזה נורא להוריד את השואב הביתי.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו,הרי לא ברור ששואב אבק ביתי אפילו הפשוט ביותר יהיה עדיף על שואב שמתחבר

למצית ברכב שיעבוד על

12V.

אפשרות של הורדת שואב מהבית היא לא רק עניין של להעביר כבל מקומה שלישית (אצלי זה שנייה)

אלא של נוחות וזמינות. את זה שום שואב ביתי לא יכול לתת.

מה מתאים מבחינת עוצמת שאיבה לרכב? נדמה לי שהיה לא מזמן (כמה חודשים) שרשור עם המלצות לשואבים

טובים/חזקים לרכב -צריך לחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב עכשיו אפשר להבין שמדובר פה בעניין של ''אי נוחות'' בקיצור עצלנות.

אומנם אני גר בקרקע, אבל גם לי אין חניה פרטית, ככה שאת הכבל מאריך לחשמל אני צריך להעביר מעל הגדר

ואת השואב לגרור עד החניה שנמצאת בכביש של הרחוב, האמת אף פעם לא התעצלתי לעשות את זה.

גם כן הזמנתי גארניק קטן, שעכשיו אני גם אצתרך למשוך צינור מים באורך של 30 מטר, אבל ממש אין לי בעיה לעשות את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שרוצה שואב בזול שעושה את העבודה , אני ממליץ לך זה :

v2._multipurpose-wet-and-dry-car-vacuum-cleaner-air-in.jpg

פלסטיק סיני זול, אבל !!! אחלה עוצמת שאיבה .

התמורה הכי טובה לכסף למי שמחפש שואב לרכב בזול.

כמו כן ראיתי שיש מבצע עליו באוטו-דיפו :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר מפחיד אותי. לא נראה לי שניתן לקבל במחיר כזה משהו איכותי, זה להבנתי.

אחפש משהו מתאים במקום אחר - אולי אקפוץ לאוטו דיפו לבדוק את זה פיזית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שאתה צודק, לא מכיר אותו.

השתמשתי לפחות ב 6 שואבי אבק לרכב במהלך השנים שרובם היו חלשים. (אולי היה אחד חזק לפני הרבה שנים)

גם כיום יש לי אחד ברכב-אני מעביר איתו ניקוי קצר מעל הכיסאות ומעט על השטיחים. מנקה משהו?

כן,לא ברמה של הביתי אבל לניקוי מהיר שהרכב לא ממש מלוכלך זה בסדר.

כמובן שעדיף אחד חזק יותר. כך לא יהיה צורך להוריד את הקרבי (גם יכול להינזק) אלא רק לניקוי ממש יסודי של השטיחים/ריפודים אחת לשנה אולי.

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא השואב אבק שנשאר הרבה זמן במדפים באוטו דיפו ?

אני גם חושב שמדובר באותו מוצר,אם הוא כל כך טוב אז למה אנשים לא יודעים על הפוטנציאל שלו!?

אתמול שלחתי מייל למוכר של השואב עם ההספק 130W והוא כתב שזה הספק אמיתי והוא מאוד חזק,אבל הוא חושש שיכולה להיות בעיה עם סוף ההספק של שקע המצת ברכב שלי.

CIVIC07- זה אומנם נשמע פשוט כל העסק הזה אבל זה ממש לא. זה לוריד כבל מאריך עם כמה מפצלי חשמל(פסנתר חשמל) ולהוריד את הדייסון לא בא לי להתעסק עם זה הרבה.

לסבא שלי (שחובב דיטיילינג מושבע) יש שואב אבק מאוד ישן עם 120W 12V והוא שואב כמו גדול את הרכב.

אני חושב לרכוש את השואב עם ה120W, אומנם זה קצת חורג מהתקציב שלי,אבל אם זה מה שיפתור לי את הבעיה ואת העצבים להוריד את הדייסון אז זה שווה את זה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שרוב האנשים מעדיפים להיכנס פעם בשבוע למכון שטיפה+ שאיבה ,ושלום על ישראל .

רוב האנשים האלה לא כמונו שישקיעו על מטליות, מגבות , חומרי טיפוח שונים (גלייז \ ווקס ) ואביזרים שונים .

אנשים פשוט רואים את זה כ"בזבוז כסף " ואנרגיה "לחינם " .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...