Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיבורית מוטורולה TK30 בסיאט איביזה לא קוראת דיסק און קיי

avihai GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי סיאט איביזה והתקנתי דרך החברה דיבורית מסוג מוטרולה TK30 (מחוברת לרמקולים של הרכב) וכשניסיתי להפעיל D.O.K עם שירים דרכה, הדיבורית רשמה לי "תבנית USB לא נתמכת", עוד מישהו נתקל בזה? האם המערכת בכלל אמורה לקרוא D.O.K (לא רשום D.O.K במדריך למשתמש-רשום "התקן חיצוני") או שהחיבור מיועד רק לנגני MP3/IPOD/IPHONE בלבד?

אין לי כרגע D.O.K אחר בהישג יד כדי לבדוק אחד נוסף אז עצה לבדוק עם אחד אחר לא תעזור.

תודה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל במקרים כאלו, בדוק (דרך המחשב) כי הDOK מפורמט תחת FAT32 ולא NTFS.

ובכל אופן, הנה מדריך באנגלית אם זה יעזור לגבי דברים אלו ואחרים שלא תורגמו כראוי:

https://motorola-global-portal.custhelp.com/ci/fattach/get/593127/1361463500/redirect/1/session/L2F2LzEvdGltZS8xMzkxNTU1NTUwL3NpZC9qOHlVUTZNbA==/filename/TK30_UK_EN_UG_68014301013.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך גוטה, הפוך.

הוא צריך להיות מפורמט תחת FAT32.

לא הבנתי אותך כמ שצריך,

אבל ניסיתי את הדיסק און קיי בשני הפורמטים ובשניהם אותה התוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך הנחה שאין תקלה בדיבורית עצמה או במרכיביה, הסוגיות היחידות שאני יכול לחשוב עליהן הן:

1) דיסק און קי תקול (קורה לפעמים, בעיקר בסינים זולים) - ידוע לך שם החברה מייצרת ודגם?

2) דיסק און קי לא נמצא בפורמט המתאים - דנו בכך. מרבית הסיכויים שהוא אמור להיות FAT32. ודא גם שהשם שאתה נותן לכונן איננו בעברית במקרה.

3) נפח של דיסק און קי גדול מדי בשביל הדיבורית - אני קצת בספק שזו הבעיה, אבל אולי. - מה נפחו?

4) אתה מנסה לנגן קבצים שלא תואמים - למרות שאז כנראה היתה הודעת שגיאה אחרת - איזה סוג קבצים אתה מנסה?

5) האם בחיבור למחשב אתה יכול לקרוא את הקבצים שנמצאים על הדיסק און קי ולהפעילם?

אם כל זה לא עובד, כנראה שלא יהיה מנוס מלנסות DOK אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...