Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבצע פרוייקטון- "עמודי טווח" מתחיל

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 3548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה מי יהיה הגאון הראשון שיבין מה אני בונה ומה הולך לקרות כאן בצורה מלאה ויזכה בחבילת בונזו פג תוקף!

:-P

binding post.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה אומר שהייתי צריך לקרוא לעצמי ריצ'רד דין אנדרסון - אבל אז גם הייתי נשוי לטרי האטצ'ר שאמרה בסיינפלד

by the way, they are real and they are spectacular

עד שאני אתקדם קצת עם הנושא ויהיו לי עוד תמונות מעניינות יש לכם זמן לנחש מה עובר לי בראש, מה עומד לקרות, למה אני עושה את זה ובסופו של דבר

מה לכל הרוחות אני עושה?! :shock::-P

ואני מבטיח לכם זה יהיה משהו ראשון מסוגו, כהרגלי לא פעם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אומר שהייתי צריך לקרוא לעצמי ריצ'רד דין אנדרסון - אבל אז גם הייתי נשוי לטרי האטצ'ר שאמרה בסיינפלד

by the way, they are real and they are spectacular

רק תיקון קטן, מי שאומר את המשפט הזה, זה העורך דין של קרמר, ג'קי צ'יילס. אחרי שהוא העביר איתה את הלילה כמובן.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פשוט תגלה לנו כבר!!

אני רואה קופסה של ווקס לשיער, וטרמינט של תיבה, אתה מנסה למנוע קורוזיה?:lol:

לדעתי, זה משהו עם הטוויטרים או מידים, מכיוון שיש לך L4 והקוטר של הצילינדר הזה הוא בערך 4״ ואתה רוצה לבדוק אותו על נפח סגור וידוע.

השימוש בטרמינל יוודא אטימה טובה של ה״תיבה״.

יכול להיות שאני צודק, יכול להיות שאני בכלל לא בכיוון, אבל בבקשה ממך, תן קצת מידע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק תיקון קטן, מי שאומר את המשפט הזה, זה העורך דין של קרמר, ג'קי צ'יילס. אחרי שהוא העביר איתה את הלילה כמובן.

שניהם אמרו את זה. היא ראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - בסוף הפרק עד כמה שזכור לי היא יצאה מהדלת ואז פתאום חזרה לרגע ואמרה את זה - רגע בלתי נשכח של החיים!

אני אתן לכם כמה רמזים נוספים - קוראים לזה RAM MOUNTS

שתי זרועות שמתחברות לארבעה מפרקים כדוריים...

ארבעה BINDING POSTS (כמו האדום שראיתם בתמונה)

ודיוויד - L4 לא נכנס לקופסת ג'ל עם 120 מיליליטר נפח :-D אפילו לא L3!

ולא - זה לא טוויטר

ולא - זה לא מיד

אבל כן זה רמקול ואכן דיוויד מדובר בפוד.

ועוד רמז אחד קטן - הטרמינל לא הולך להיות בכלל מחובר לפוד - :twisted:

ScreenHunter_002.jpg

ScreenHunter_001.jpg

עריכה אחרונה על ידי lanosforce

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוף, נסביר מה הולך כאן ומה כל זה הולך להיות.

החלטתי שטוויטרים זה פשוט לא זה, לא בשבילי.

הL1R2 מעולים אבל אני פשוט לא אוהב את הקצה העליון הזה בתוך רכב, אני מחפש משהו רגוע יותר.

כן, נכון - המערכת שלי לעומת הרבה מערכות נשמעת יותר עמומה בקצה העליון שלה - אבל זה בגלל שאני אוהב את זה ככה, זה הטעם שלי.

בנוסף לזה החלטתי שאני רוצה להגביל את הטירוף וההשקעה בתחביב הזה וגם להקל על ההתקנות שלי ברכבים הבאים ולכן אני רוצה להתמקד במערכות 3WAY אקטיביות ולא 4WAY אקטיביות

היות ואני לא מעוניין כלל וכלל להשתמש יותר בטוויטרים - אני מחפש מיד-טוויטר בכדי לפרוש איתו מהמירוץ הזה.

החלטתי שאני רוצה לנסות במשך הזמן מבחר של מיד טוויטרים כאשר אני מתמקד במותגי בוטיק, סדרות היי אנד של כל מותג

L3SE של HAT כבר יש לי ואני יודע שהם מתפקדים נהדר בלי טוויטרים - רק הטעות שעשיתי איתם היא שלא התקנתי אותם און אקסיס ברכב של אשתי.

העניין הוא - שאני כבר קרוב לשבע שנים עם רמקולים של HAT ובא לי קצת לשנות - לפחות בתחום המיד והתחום הגבוה.

ולכן - הזמנתי לי סט מיד-טוויטרים של CDT מדגם ES-02

הביקורות עליהם מצביעות על כך שהם מידריינג'ים נהדרים - רוב האנשים שדווחו עליהם (אלו שהיו חברה רציניים עם המון ניסיון ורואים שהם כבר שמעו הרבה אלמנטים אחרים מהביקורות שלהם) מאוד אהבו אותם כמיד ריינג'ים, פחות כמיד-טוויטרים אבל עדיין - אהבו.

אלה שהשתמשו בהם כטוויטרים תיארו אותם כאלמנטים שנשמעים מאוד טבעיים - וזה בדיוק מה שאני מחפש.

אבל אני הולך להשתמש בהם כמיד-טוויטרים ויכול להיות שאתאכזב קצת מצד שני - מעולם לא אהבתי את הקצה העליון - יכול להיות שזה בדיוק מה שאני מחפש ועל זה אני בונה.

אבל!

אני רוצה להיות מסוגל להחליף אלמנטים בקלות, מבלי לשנות התקנה - איך עושים את זה?!

וובכן -

1. בונים פודים לכל אלמנט.

2. דואגים שכל הפודים יוכלו להתחבר לאותו המקום בדיוק מבלי לשנות שום דבר מעבר לפוד עצמו.

3. הניתוק והחיבור של הפוד צריך להיות מהיר!

פודים כפי שאתם תיכף תראו בתמונות כבר בניתי ואפילו עשיתי להם גימור פלוקינג (שיצא מאוד מאוד יפה), ניסרתי להם טבעות חיזוק לתוך הפוד.

הזמנתי CFF (ספוג תאים סגורים) עם גב דביק לרפד את הפוד ואת גב הקורות.

קניתי רצועת בוטילן בכדי לחזק את גב הפוד וגב הקורות.

הנפח האטום הרצוי לפודים האלה בכדי שיוכלו לנגן מתחת ל500 הרץ הינו 0.1 עד 0.3 CF שזה אומר מינימום 3 ליטר - אבל, אני מתכוון בכלל לחתוך אותם מינימום ב700 הרץ אם לא ב800 900 או אפילו 1 קילו.

עשיתי כבר חור לחוט רמקול שיכנס מצד הפוד וכבר הכנתי חורים לתושבות (מפרקים כדוריים) של הRAM MOUNTS גם בקורות וגם בגב הפוד כפי שהתמונות מראות.

וכן! הטרמינלים שאתם רואים - הBINDING POSTS (עמודי חיבור) יהיו על הקורות עצמן! ככה שתהליך ההחלפה הוא:

1. מנתק את חוט הרמקול של הפוד מהקורות.

2. מנתק את הפוד עם המפרק שמתחבר לזרוע שמחוברת לקורה.

3. מעביר את המפרק לפוד של האלמנט הבא.

4. מחבר את הפוד חזרה לזרוע.

5. מחבר את חוט הרמקול חזרה לטרמינלים בקורה.

וממשיך משם לכווני מערכת ושלום שלום.

בלי פיברגלס

בלי החלפת קורות

בלי החלפת חיווט

חיים קלים!

כאשר הרכיבים הנוספים שאני מתכוון לרכוש עם הזמן הם -

1. מידריינג'ים של פיוניר STAGE4 - הם נחשבים מידריינג'ים אבל הם לחלוטין מיד טוויטרים והם אמורים להיות הטובים מכולם מבחינת תחום התדר כי הם מסוגלים לנגן עד 40 קילוהרץ!!! והם מגיעים כבר עם פוד מוכן - רק להכין חורים.

2. אחד מהמיד-טוויטרים של אודיבל פיזיקס (מבוססי פאונטק)

3. בוויט' (הלוואי - אם יום אחד יהיה לי בכלל תקציב לכך) אקורייט.

4. DLS סקנדינביה.

5. HAT L3SE - כבר יש!

6. CDT ES-02 - כבר יש!

הבוויט' לא כל כך מציאותי עבורי.

אודיבל פיזיקס למען האמת פחות מעניינים אותי.

אני בעיקר עוד רוצה לשים את הידיים שלי על הפיונירים.

לגבי מידבאסים - אני מתכוון להשאר עם שני זוגות רמקולים בלבד

HAT L8 ובסופו של דבר, כן כן - מוראל אילייט SW6

טוויטרים - כלום! כרגע שומר על הL1R2 אבל אם אגיע למסקנה שהם באמת לא נחוצים לי - שלום.

הגברה - משאיר אצלי שלושה מגברים:

1. הלווייתן.

2. DLS RA20

3. מונובלוק למקרה הצורך של סאן דאון אודיו SAE1000D

נשאר כרגע עם הביט1 אבל יתכן וארצה לשדרג אותו לכזה שהDRC שלו יותר עמיד.

והנקסוס.

זו מערכת הפרישה שלי!

ניתן קצת לתמונות לדבר ומקווה שבשבועיים הקרובים אצליח כבר להשלים את ריפוד הקורות ונעלי הכבל החסרים לי.

DSC_0510.JPG

DSC_0509.JPG

DSC_0508.JPG

DSC_0507.JPG

DSC_0506.JPG

DSC_0505.JPG

DSC_0504.JPG

DSC_0503.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והתמונות החסרות

DSC_0512.JPG

DSC_0511.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה המארז של הספק כוח של הנקסוס בכלל - תמונה שהצליחה להסתנן פנימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן.

אני פשוט בונה קורות עם טרמינלים וזרועות שמותקנות קבוע ברכב ומה שמתחלף זה הפוד עם הרמקול שמחובר אליהן.

פשוט לוקחים את המפרק שמחובר לפוד - מעבירים אותו לפוד הבא ומחזירים לרכב.

מודולרי.

אתה יכול לכוון כל זווית שעולה על דעתך על כל אלמנט.

בלי בניות, בלי חומרים רעילים, בלי כאב ראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...