Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו פלואנס - אמינות?

Shaike.Zam
שימו לב! השרשור הזה בן 3257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני פותח את הפוסט בשביל חבר קרוב, עלה על דיל של רנו פלואנס שנת 2009 עם 110K ק"מ, הדגם עם המנוע 1.6, יוצאת ליסינג.

המוכר דורש 39K אך גמיש וניתן להוריד אותו ל36K רכב עם היסטוררית טיפולים בבדיקה התגלו בעיקר כסתחים רגילים.

רציתי לדעת בשביל החבר, מחלות כלשהן של הרכב, אמינות של הגיר, בעיות חשמל וכו'.

הרצתי בפורום כבר חיפוש ורוב התשובות היו שעדיף את הגירסא של המנוע 2000. ברור שזה לא בתקציב שלו.

תודה רבה לעוזרים...!

שבת שלום!

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נוגע ברכבים האלה אלא אם יעברו בדיקה באופן "נקי" במיוחד. תנסה אצל קרסו טרייד אין -גם יש מבחר, גם חלקם מפרטי, וגם תקבל אחריות כלשהי.

אני עכשיו מתנייד על פלואנס יוצאת ליסינג וזה פשוט פח זבל מוטורי. בלמים, בולמים, גיר דופק, וכו'. אולי הרכב שמעניין את חבר שלך שמור יותר, את זה רק בדיקה תגלה. הרכב גם די "עגלתי" אם זה חשבו לכם, ומצליח לייצר כח רק מעל 300 סל"ד. מדובר למיטב הבנתי גם על גיר 4 הילוכים בלבד.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי נוגע ברכבים האלה אלא אם יעברו בדיקה באופן "נקי" במיוחד. תנסה אצל קרסו טרייד אין -גם יש מבחר, גם חלקם מפרטי, וגם תקבל אחריות כלשהי.

אני עכשיו מתנייד על פלואנס יוצאת ליסינג וזה פשוט פח זבל מוטורי. בלמים, בולמים, גיר דופק, וכו'. אולי הרכב שמעניין את חבר שלך שמור יותר, את זה רק בדיקה תגלה. הרכב גם די "עגלתי" אם זה חשבו לכם, ומצליח לייצר כח רק מעל 300 סל"ד. מדובר למיטב הבנתי גם על גיר 4 הילוכים בלבד.

תודה רבה, עוד תגובות?

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול הפלואנס המומלצת היא עם מנוע 2000 או 1500 דיזל.

אישית נהגתי בדיזל וממש התאהבתי בה,היא הייתה בת שנתיים עם 100K וללא תקלה אחת חוץ ממנורות שעושות מה שבה להן.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו פלואנס בנזין 1.6 רכב חברה כבר 4 שנים.

הראשונה הייתה בת שנה והחזרנו אותה עם 86 אלף קילומטר 0 תקלות הוחזרה בעקבות מעבר לחברה אחרת.

והשניה שבדיוק עכשיו מגיעה לגיל 3 117 אלף קילומטר. תקלה אחת במנגנון הפתיחה והסגירה של הבגאז שתוקן במסגרת האחריות (הקפיץ ששומר על הבגאז פתוח נשבר לא ברור איך)

בסה״כ הרכב מרגיש עצלן, אבל מאוד נוח ואנחנו מרוצים בסה״כ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את פלואנס. יצא לי שבוע לנהוג על פלואנס 1.6 אוטומט ומאוד נהיניתי (נשמע אולי לחלקכם מוזר, אבל למרות המנוע העצל אהבתי את בידוד רעשים ונוחות). יש בפורום סיכום עם רשמים שלי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את פלואנס. יצא לי שבוע לנהוג על פלואנס 1.6 אוטומט ומאוד נהיניתי (נשמע אולי לחלקכם מוזר, אבל למרות המנוע העצל אהבתי את בידוד רעשים ונוחות). יש בפורום סיכום עם רשמים שלי.

אפשר קישור לזה??

ועוד משהו? אין בעיות חשמל כמו למוניטין שיצא לרנו? בעיות גיר?

KIA Cerato 08' LX 122 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מציע לך לעשות עליה סיבוב, הרכב חלש מאוד ומעל 110 ממש קשה לרכב היות והוא רק עם 4 הילוכים...

מה הבעיה למצוא דיזל מליסינג? האוטו אחר לגמרי.. חסכוני מאוד, נמרץ ועם6 הילוכים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3257 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...