Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שואב רטוב יבש - גולדן ליין או קרשר?

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 3751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

~

אתה שואל למעשה אם לבחור ביונדאי אקסנט או בפולקסוואגן פולו, והתשובה דומה למה שתקבל בפורום הייעוץ - תלוי במשתמש. אם זה מיועד לעוזרת הבית האריתראית שלך, לך על המוצץ. אם זה מיועד לך ,בעל סאאב טיפוסי שאוהב ללבוש חולצות עם צווארוני גולף וללגום וויסקי איכותי, כנראה שתעדיף ללכת על הקרשר. כמו עם פולקסוואגן, באיביי ניתן להשיג את רוב החלפים והאביזרים לקרשר במחירים סבירים אבל צריך לטפל בו במעבדות יעודיות. המוצץ הוא מוצר חד פעמי, אבל אם הוא נתקע סביר להניח שתוכל לתקן אותו אצל כל טכנאי מדרכה עם פטיש ואזיקונים. זה באמת עניין של לייפסטייל ומה שאתה מעדיף - חוויית שימוש ותחושה איכותית בכל כפתור ובורג או סתם חתיכת פלסטיק שעושה את העבודה. לא נראה לי שיש הבדל גדול בפונקציונליות בין השניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדל במחיר הוא זניח (100 שקל). פשוט הביקורות על המוצץ כל כך נלהבות שאני שוקל ללכת עליו.

אם למישהו יש בבית את הקרשר הזה ויכול לתת חוות דעת - אני אשמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי העתק הדבק מביקורת שנתתי בזאפ:

קנינו לפני כחמישה חודשים, תוך שבוע נשבר המוט של השואב (אחד מתוך שתיים). בנקודת השירות נאמר לי ששבר לא כלול באחריות והציעו לקנות מוט תחליפי ב 30 שקלים, אז קניתי. לאחרונה נשבר גם המוט השני וגם אותו החלפתי בתחליפי ששילמתי עליו מכיסי. שני המוטות בינתיים שלמים ונראה לי שהפלסטיק שלהם טיפה יותר טוב מהמקורי.

השואב עצמו חזק ועם קיבולת גדולה. למרות שנראה מאסיבי הוא דווקא בכלל לא כבד.

יתרונות

זול, חזק, יכול לשאוב מים, ניתן להשתמש ללא שקיות

חסרונות

מוט עשוי מפלסטיק שביר, אין מקום איחסון לאביזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גולדלייין לעוזרת אוקראינית שמאוד מרוצה. האמת גם אני משתמש בו נדי פעם לשאיבה רטובה.

כאשר אני שואב וילונות, פילטרים של מזגנים, מזרונים ואת השואב הרובוטי אני מוציא מהארון את הקירבי. הכל עניין של משתמש ולייפסטייל, כפי שדריש הסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...