Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניו קופל לא נותנת רכבי ליסינג של לובלינסקי

ariel:-)
שימו לב! השרשור הזה בן 7072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש, ורציתי לקחת C5 מניו קופל.

מסתבר שהם לא נותנים יותר רכבים של לובלינסקי, חוץ מה 307SW.

עד כמה שהבנתי, הם נוקטים בצעד זה בעקבות בעיות טכניות ומחירים גבוהים מדי.

אריאל :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובצדק. קח מונדיאו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כתבה שפורסמה באינטרנט לובינסקי פתחו חברת ליסינג משל עצמם,

והם הפסיקו לתת את המחירים הנמוכים שהם היו נותנים לחברות הליסינג - ולכן הרבה חברות הפסיקו לעבוד איתם.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והם הפסיקו לתת את המחירים הנמוכים שהם היו נותנים לחברות הליסינג - ולכן הרבה חברות הפסיקו לעבוד איתם.

מזלם של חברות הליסינג תאמין לי! :-P

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה לי, כאילו שלובלינסקי יורים (או ירו) להם ברגל.

המצב היום הוא שחברות הליסינג מהוות צינור שיווק גדול למכוניות.

אני לא אתפלא עם 20-25% מהרכבים של לובלינסקי שווקו דרך חברת הליסינג.

מאחר שניו קופל היא אחת מחברות הליסינג הגדולות (אם לא הגדולה שבהם) אני מעריך שתהיה ירידה מהותית המכירות של לובלינסקי (~10%).

אם המצב נגרם עקב תקלות טכניות שלא טופלו, הרי אפשר לומר שיש פה חרם לקוחות בשל חוסר שביעות רצון, ואולי אחד שיעבוד, בשל הפגיעה הכלכלית.

משיחה עם האחראית על רכבי הליסינג, נודע לי שזה המצב כבר מספר חודשים.

לפי הערכה שלי, חרם כזה לא ימשך יותר ממספר חודשים, עד שלובלינסקי יתעוררו ויאלצו לעשות משהו עם המערך הטכני שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות ידידי, כשאנשים במקום העבודה שלי רצו לקחת פיג'ו/סיטרואן הובהר להם שניו קופל "הפסיקה לעבוד עם לובינסקי" אחרי כמה חודשים עמדו C5-ים ו 307 בחניה.

כנראה מדובר באיזשהו תרגיל סחיטה מול לובינסקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור כמה עמדו בחניה?

אני בטוח ב200 אחוז שחברה בסדר גודל כזה יודעת הרבה יותר טוב ממכם מה שהיא עושה...

זה לא צעד שעושים מהיום למחר ואתם יכולים להיות בטוחים שחשבו עליו מספיק כלכלנים ויועצים כדי להחליט אם זה משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש, ורציתי לקחת C5 מניו קופל.

מסתבר שהם לא נותנים יותר רכבים של לובלינסקי, חוץ מה 307SW.

עד כמה שהבנתי, הם נוקטים בצעד זה בעקבות בעיות טכניות ומחירים גבוהים מדי.

הסיפור מאחורי הנתק בין לובינסקי וניו-קופל הוא אחד שלידו רצח קנדי נראה כמו שאלת טריוייה יומית. יש כמה גירסאות, הרבה הערכות, ולא מעט חשודים.

כמה מציי הרכב שלקחו מניו-קופל C5 בליסינג החזירו אחרי כמה חודשים את המכוניות, עם תלונות חוזרות ונשנות על בעיות חשמל בעיקר, כולל כיבוי של מכוניות בזמן נסיעה. ולא מדובר במכונית אחת, וגם לא בעשר. המכוניות הוחלפו בעיקר במונדיאו ובמאזדה 6.

אהה! שוב האמינות המחורבת של סיטרואן.

או שלא.

לטענת לובינסקי, ניו-קופל תיחזקה את המכוניות בעצמה כדי לחסוך, לא דייקה בטיפולים כדי לחסוך עוד יותר, ובעיקר לא הגיעה למוסכי היבואן עם המכוניות כדי שיקבלו עדכון תוכנה שאמור לפתור את בעיות כיבוי המנוע. מה שמעניין יותר, הוא שלובינסקי טוענת שלניו-קופל היה אינטרס להיפטר מה-C5 כדי לקנות במקומה מונדיאו ו-6, שעליהן היא מקבלת הנחה גדולה יותר ברכישה, ולכן מרוויחה יותר. לטענת לובינסקי, מי שליבו את התלונות על ה-C5 הם כמה אנשים בניו-קופל, במטרה לעודד את הלקוחות לדרוש החלפת המכוניות.

בניו-קופל טוענים שלהד"ם. ועובדה, הם לא היחידים שהתלוננו על בעיות.

רק אלוהים וקצין הרכב שלו (אנצו פרארי?) יודעים מה באמת הלך שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קשור כמה עמדו בחניה?

אני בטוח ב200 אחוז שחברה בסדר גודל כזה יודעת הרבה יותר טוב ממכם מה שהיא עושה...

זה לא צעד שעושים מהיום למחר ואתם יכולים להיות בטוחים שחשבו עליו מספיק כלכלנים ויועצים כדי להחליט אם זה משתלם.

:? אני כנראה עייף מדי (תינוקת בת שבוע בבית, אתה מבין) לא הבנתי מה רצית- לפני כשנה ניו קופל הודיעו שהם לא עובדים עם לובינסקי ובכל זאת אחרי זמן מה חזרו בהם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להיכנס לפרטים כי אני לא יודע מה הם הפרטים ולמה הם התחרטו ופה ושם אבל לא התכוונתי רק להפסקת העבודה עם ניו קופל אלא לכל אלו כמו אריאל שחושבים שהם יודעים בדיוק איזה נתח שוק לובינסקי מפסידים ועוד דברים שהוא לא מבין בהם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה מוזר.

אם ההתלבטות היא בין C5 למאזדה 6 למונדיאו...

המונדיאו עוקפת את כולם.

המאזדה כבר נמאס לראות אותה עם טאסות!!

והC5 יקרה מדי.

קיצור... המונדיאו היא הכי משתלמת.

<------Go fast

Go far------->

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

407 רולז :wink:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד ממקור ראשון על ההחזרה של ניו-קופל. קניתי C5 שהיתה אצלם מקסימום תשעה חודשים, והוחזרה לטרייד-אין של סיטרואן. אני מציע לא להתרגש מבעיות טכניות, כי את הליסינג זה לא מעניין בדרך כלל. הם רוצים רק כסף, וסביר שזה פשוט היה צעד כלכלי מבחינתם. עובדה שלא הפריע לליסינג שלי שאת היונדאי לנטרה ואקסנט היינו שולחים למוסך פעמיים בחודש בגלל תקלות חוזרות. הם פשוט הצליחו לכופף ליבואן או המפיץ של יונדאי את היד, והוא היה שולח אנשים שלו לקחת את הרכב ולטפל. כנראה שעם לובינסקי זה לא הצליח, ועשה להם כאב ראש. או שההנחה לא היתה מספיק גדולה. לך תדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון מאוד - היבואנים של פיזו' פתחו חברת מימון \ ליסינג משלהם, ומה שקורה הוא שהם מציעים את הרכבים שלהם דרך אותה חברה במחירים מאוד מאוד אטרקטיביים, ואילו לחברות הליסינג האחרות הם נותנים מחירים נוחים, אבל לחלוטין לא אטרקטיביים כמו שיבואנים אחרים נותנים להם.

חבר שלקח 407 השווה בין חברות הליסינג השונות וההפרש עמד על כמעט 1000 שקל לחודש בהצעה של החברה של לובינסקי לעומת חברות ליסינג מתחרות.

מי שרוצה פיז'ו או סטרואן דווקא ולא מפחד "לשבור" את הנורמה - זו לא תהיה בעיה בשבילו ואולי אפילו ייתרון, אבל למי שעובד בחברה גדולה שעובדת עם חברת ליסינג אחת עיקרית (או שתיים) הדבר אכן יכול להוות בעיה.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...