Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אליאקספרס

lesles
שימו לב! השרשור הזה בן 3748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.

הזמנתי לאחותי 2 זוגות נעלים. ב30 באוקטובר.

מאז לא נכנסתי לאתר עקב לימודים.

הנעלים עד עכשיו לא הגיעו, שני הזוגות. (מוכרים שונים)

עקב הזמן שעבר אני לא יכול לפתוח דיספיוט, שלחתי בכל זאת הודעה למוכרים שהמוצר לא הגיע.

בסטטוס בשני הזוגות רשום FINISHED.

איך אני יכול לדאוג לכך שאני אקבל את הנעלים או את הכסף חזרה? חוץ מאיום בפידבק שלילי.

ישנו מספר מעקב זהה בשני הזוגות שלא עובד לי משום מה:

RB755354466CN

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהמ,מופיע שהחבילה נמסרה כבר,בסניף כפר סבא :)

http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RB755354466CN

וגם באתר הדואר זה מופיע לך אם לא בדקת

"דבר הדואר האמור נמסר ליעדו בתאריך 25/11/2013 באמצעות יחידת הדואר הגליל אשר בכפר סבא."

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינפורמציה על מסירת החבילה הגיעה גם לאליאקספרס. קיבלת מייל שמבקש ממך לאשר קבלה.

מכיוון שלא הגבת, הכסף הועבר לספקים.

אתה יכול לנסות לברר בדואר ישראל מי קיבל את החבילה.

קיבלת שיעור (לא נורא יקר) על עליאקספרס.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שיעור למדתי? שבדואר ישראל יכולים למסור חבילות בטעות?

אני בכלל מבאר שבע והחבילות יועדו לבאר שבע. אלא אם כן מספר המעקב שניתן שגוי.

שלחתי להם פניה, נראה מה יהיה.

כיצד הייתם פועלים במקומי?

יקר או לא, כל שקל חשוב לסטודנט תפרן.

האם חברת האשראי יכולה לעזור במקרה כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונת שעשית משהו לא בסדר, ואת דעתי על דואר ישראל אתה יכול למצוא פה בפורום. החבילה היתה רשומה, ואם נמסרה לאחר, זה הרבה מעבר לטעות, גם מצד האדם שלקח אותה במקומך, וגם מצד הפקיד שמסר אותה אחרי שלכאורה בדק תעודה מזהה.

התכוונתי שבקנייה באליאקספרס עליך לעקוב אחרי ההזמנות, ולהתריע שלא קיבלת את הסחורה. האחריות של האתר מסתיימת כשהוא מעביר את הכסף לספק, אחרי שאישרת שקיבלת את הסחורה לשביעות רצונך (או אחרי שלפי הדואר השסחורה נמסרה, ולא הגבת תוך זמן מסויים).

יתכן שהספק נתן בטעות (או בכוונה) מספר מעקב שגוי של חבילה אמיתית שנשלחה לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק מי חתם בדואר ותנסה לברר עם הסניף כמה שיותר פרטים,האם הסניף שרשום הוא הסניף שהיה אמור להמסר בו הפריט? אם כן זה יכולה להיות פאשלה של דואר ישראל...

אני הזמנתי משם ב 26 לאוקטובר וקיבלתי לפני שבועיים בערך(נעליים),בקיצור משלוח ארוך לאללה,לא מזמין משם יותר.

חוץ מלשלוח למוכר תנסה להתלונן גם לאתר עצמו אולי יזוז משהו, אבל אם רשום שלקחת את החבילה יהיה לך קשה להוכיח שלא.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ב2 חבילות, הסניף שלי נמצא בבאר שבע בכלל.

שלחתי להם הודעה באתר, קיבלתי מספר פניה. מקווה לטוב.

אני חושד שהמספר שנתנו שגוי, כי בשתי החבילות יש את אותו המספר, ומדובר במוכרים שונים עם זוגות שונים של נעלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושד שהמספר שנתנו שגוי, כי בשתי החבילות יש את אותו המספר, ומדובר במוכרים שונים עם זוגות שונים של נעלים.

אותו מוכר יכול להופיע באיביי או באליאקספרס בכמה שמות שונים (מגדיל את סיכוייו למכור) ככה שבפועל אם הזמנת במקביל משני מוכרים, אתה עשוי לקבל בסוף חבילה אחת. קרה לי פעם אחת.

מכיוון שהכתובת בה נמסרה החבילה לפי הדואר שונה מהכתובת שהזנת באליאקספרס, אתה יכול להסביר להם שמדובר כנראה במספר מעקב שגוי או מזוייף ובפועל לא קיבלת את ההזמנות שלך. אליאקספרס יכולים לקרוא באנגלית היכן החבילה נמסרה, ואפילו לפתוח מפות גוגל ולראות איפה כ"ס ואיפה באר שבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשש שלי הסתבר כנכון. התקשרו אלי מהדואר ונמסר לי שהחבילה לא יועדה לי ושזה קורה להם הרבה שנמסרים מספרי מעקב שגויים.

אני שלחתי הודעה ומייל למוכרים, לא קיבלתי תשובה עדין.

ניסיתי ליצור קשר במייל\פורום\צ'אט של תמיכה בלקוחות באליאקספרס אבל המערכת לא עובדת. יש למישהו קישור שכן פועל?

מה עלי לעשות במידה והמוכר\ים ממשיכים לסנן אותי, האם חברת האשראי יכולה לזכות אותי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה "מחקו את המשתמש" / "חסמו אותי"?

לצערי, כמו שכתבתי, עליאקספרס ערבה לכספך עד שהיא מעבירה אותו לספקים, ומרגע זה אין לך עם מי לדבר.

חבר קנה שם טאבלט, שהתקלקל אחרי שבוע. שילם סכום מכובד למשלוח לסין, והמוכר כנראה נמנע מלקבל את המשלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך עדכונים?

יש לי מוצר (גם נעליים) שעדיין נמצא (לפי מעקב המשלוחים) בסין. עקב פקיעת הזמן הסטטוס הפך ל- FINISHED ואין לי אפשרות לפתוח DISPUTE. מוזר. אפשר לפתוח DISPUTE על אי הגעת מוצר בזמן המובטח רק לפני שהוא תם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמן הזה שמוגדר שם הוא יותר מזמן המשלוח שרושם המוכר

זה הזמן שיש לך להתלונן על המוצר או המשלוח גם לאחר שקיבלת את המוצר

בנוסף אתה מקבל אימייל לפני פקיעת הזמן

בנוסף נוסף אתה יכול להאריך את הזמן זה במקרה שאתה מודע שיש עיקובים ואתה רוצה להמתין עוד ועדיין להשאיר לעצמך את הזכות לפתוח דיספיוט

בנוסף נוסף נוסף, לאחרונה עקב העומס משלוחים התקועים בסין, המוכרים מקבלים כל כל הרבה פניות שהם לפעמים לא ממש מצליחים או לעקוב אם החזירו לך תשובה, כן זו בעיית שרות אבל אין מה לעשות אלא להאזר בסבלנות, בסוף זה מגיע.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...