Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

אני בעצמי שוקל להכנס אבל עוד לא מצליח ללחוץ על ההדק.

נכון לכתיבת שורות אלו, הביט-קוין כבר פרץ את ה-8,100 דולר. אני ממש לא מומחה לעניין, אבל אני חושב שעד עכשיו הביקושים נבעו מ:

1. הפורקים השונים שלמעשה הבטיחו לכל מחזיק ביט-קוין מטבע חדש (ביטקוין קאש, גולד או segwit2x) לאחר פורק מוצלח. הפורק הרציני ביותר היה אמור להיות segwit2x שבוצע (לאחר שבוטל...) ביום שישי האחרון אך נכון לעכשיו, מדובר בכישלון לכל דבר ועניין - https://bitcoinmagazine.com/articles/now-segwit2x-hard-fork-has-really-failed-activate/

2. שגעון ה ICOs שבנתיים מעלה שאלות רציניות ביותר על ידי משקיעים. לדוגמא, אחת ההנפקות הרציניות ביותר (בנקור - חבר'ה ישראלים) נפלה ב-50% מאז ההנפקה - https://cryptovest.com/news/bancors-taken-a-turn-for-the-worse-observer-says-i-told-you-so/ - ואלו עוד חבר'ה רציניים.

3. אם נצא מנקודת הנחה שאין פורקים רציניים מתוכננים לזמן הקרוב והעובדה ששוק ה ICOs מתחיל להצטנן, אני חושב שהביקושים העכשוויים בביט-קוין נובעים מכח האנרציה מכיוון של משקיעים ששמעו על המטבע הוירטואלי עם התשואה המטורפת שהולך לשנות את העולם בעל השוס הגדול - היצע מוגבל וסופי של 21 מליון מטבעות, שמתוכם נכון לרגע זה 16,689,100 כבר בהפצה.

מה שהם שוכחים הוא שלביט-קוין יש מאות מטבעות מתחרים עם סחירות טובה, שלא נופלים מהביט-קוין ברמת הפרטיות שניתנת למשתמש הקצה, כך שמלעשה למגבלת ה-21 מליון מטבעות אין שום משמעות פרקטית בשוק הקריפטו ככלל. עוד סיכון משמעותי מאוד הוא שממש בקרוב (יום שישי...) ניתן יהיה לבצע שורטים על הביטקוין: https://www.coindesk.com/swiss-firms-let-traders-short-bitcoin-new-futures-products/ ו- https://www.cnbc.com/2017/11/13/cme-ceo-says-bitcoin-futures-will-list-second-week-in-december.html

איך אמרו לי פעם? ברגע שגב' כהן ממערב ראשל"צ (זו אמא שלי, זה בסדר) מדברת על השקעה, הגיע הזמן למכור אותה...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאוד רציתי להיכנס לעסק עוד בתקופה שהמחיר לא היה כל כך בשמיים. על הנייר, השקעה משתלמת לכל דבר ועניין.

בפועל- 2 חברים שלי שיש להם סכום לא רע בביטקוין מנסים כבר בערך שבועיים וחצי להפוך אותו לכסף ופשוט לא מצליחים. הסחירות מאוד בעייתית....

-תמיד יש את המוצא של לקנות דברים, שכן לא מעט מקומות מקבלים ביטקוין, אבל אז זה יותר תו קניה מכסף אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד רציתי להיכנס לעסק עוד בתקופה שהמחיר לא היה כל כך בשמיים. על הנייר, השקעה משתלמת לכל דבר ועניין.

בפועל- 2 חברים שלי שיש להם סכום לא רע בביטקוין מנסים כבר בערך שבועיים וחצי להפוך אותו לכסף ופשוט לא מצליחים. הסחירות מאוד בעייתית....

-תמיד יש את המוצא של לקנות דברים, שכן לא מעט מקומות מקבלים ביטקוין, אבל אז זה יותר תו קניה מכסף אמיתי.

יכול לספר לנו מה הקושי שלחברים יש בלמכור?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספר לחברים שלך על הקבוצות השונות בפייסבוק, שם מחפשים כל היום רק לקנות ביטקוין בסכומים של 2000-60000 שקלים (לא ידוע מי אמיתי ומי לא, אבל כן יש פרסומים בכמויות)

או שתספר לנו מה הקשיים שלהם

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אמרו לי פעם? ברגע שגב' כהן ממערב ראשל"צ (זו אמא שלי, זה בסדר) מדברת על השקעה, הגיע הזמן למכור אותה...

אהבתי

בקשר להודעה שלך, מעתיק לך פוסט מהפייסבוק

סיכום האירועים, ביטקוין נגד ביטקוין קאש:--- הסט-אפ* סין היא מדינה שקל לכרות בה ביטקוין - מיצור צ'יפים ועד חשמל זול - מה שיצר אצלה ריכוז עצום של כח כריה.

* כח הכריה הזה התרכז לידיים בודדות, בין היתר עקב התערבות ממשלתית. קשה לעשות כסף בסין בלי שהרשויות שמות לב.

* אותן ידיים, נקרא להן "ג'יהאן" כשם קוד ששייך לאחד ממוביליהן, החליטו שמכיוון שיש להם כח כריה עוצמתי כל כך, אין סיבה שלא ישלטו במטבע עצמו בצורה משמעותית יותר.

* הם בנו מטבע, "ביטקוין קאש", שלכאורה מטפל באחת הבעיות הבסיסיות הנוכחיות של הביטקוין - חוסר היכולת שלו להכיל את כמות הפעילות ההולכת וגוברת ברשת.

* הדרך שבה ניסו להשיג את הפיתרון הזה עובר דרך ריכוז כח הכריה והשליטה על הרשת עוד יותר. אין לו היתכנות לטווח ארוך תוך כדי שמירה על תכונות של מטבע מבוזר.

אם למישהו יש ספק שכל המהלך הזה הוא לא ציני וקר, תזכרו את זה: ביטקוין קאש לא הולך להיות מבוזר כמו ביטקוין, ואין ליוצרים שלו ספק לגבי זה.--- הפרופגנדה* אחרי הנפקת המטבע כפיצול מביטקוין, ג'יהאן וחברים חיכו שכל מי שרוצה למכור ולהיפטר מהמטבע יעשה זאת. המחיר קרס, ורוב הקהילה התעלמה מהמטבע.

* הכורים הסינים קיבלו הוראה להמשיך לכרות את המטבע, אפילו בהפסדים גדולים, כדי לשוות לו ערך ולגרום לנו להאמין שיש לו עדיין תמיכה, מינימלית ככל שתהיה, וכך להשאיר אותו בחיים. בשפל המחיר, מי שידע מה הולך להגיע קנה ממנו בכמויות וחיכה.

* החברים חיכו לפיצול של סגוויט X2. הם ידעו שיהיה הרבה בלבול, שכח הכריה של ביטקוין יתפצל בין שתי הרשתות, ושהדיון על הגידול ביכולת התעבורה ברשת והעמלות הגבוהות יהיה בפרונט.

* הפיצול לא הגיע, אבל המכונה הייתה כבר מכויילת ומוכנה. הדיון נשאר חי, ומי שלא מבין את המנגנונים שמאפשרים לביטקוין לעבוד בצורה מבוזרת קיבל את ביטקוין קאש כאלטרנטיבה אמיתית כחלק ממסע הPR המתוכנן.

*בימים האחרונים, מאז החדשות על הביטול, מחיר הביטקוין היה צפוי לרדת. מכיוון שהביטקוין הכיל בתוכו את מחיר המטבע שבסופו של דבר לא התפצל ממנו, שהיה מתומחר בחוזים עתידיים בבין $1000-2500 דולר, כל השוק חיכה לכך. ברגע שזה התחיל לקרות, מכירה מתוזמרת של ביטקוין, מהסטוק הגדול של הסינים, הכתה בשוק כדי להמשיך לדחוף למטה.--- המניפולציה* לאנשים המעורבים יש כח כלכלי עצום. באותה הצורה שהיה קל לדחוף את הביטקוין למטה, כך היה קל לפמפם את ערך הקאש.

* במקביל, כח כריה סיני מאסיבי עבר לעבוד על קאש: כרגע כח הכריה כמעט שווה בין שתי הרשתות. בינתיים, כח הכריה החסר בביטקוין הופך את הרשת לאיטית יותר.

* רשת הביטקוין גם עוברת מתקפת הספמה. מי שמנסה לשלוח ביטקוין מחכה שעות ארוכות גם בשימוש בעמלות גבוהות, ויש כרגע תור של יותר מ100,000 טרנסאקציות שמחכות לקבל אישור.

* בורסות סיניות רבות רשמו את הקאש למסחר מול אלטים רבים בניסיון לגרום לו להפוך לסטנדרט החדש, כפי שביטקוין היה עד עכשיו בכל הבורסות.

* כל מי ששומע וחווה את הנ"ל, תוך כדי השינוי העצום והמהיר במחירים, חוטף FOMO לפנים ורץ לקנות ביטקוין קאש.

* המחיר עולה, ג'יהאן והחברה שלו מוכרים ועושים רווחים מטורפים אחרי שהוציאו על התוכנית הזאת משאבים רבים במשך כמעט שנה, וצוחקים לכולם בפנים.***עוד 10 שעות, קושי הכריה של ביטקוין קאש הולך לעלות פי 4; כדי לכרות אותו בצורה רווחית, הוא יהיה חייב לשמור על מחיר של 40% מערך הביטקוין. יהיה מעניין לראות מה הכורים עושים אז, כשביטקוין יחזור להיות רווחי יותר לכריה. אפשרות אחת היא שזה יסמן את סוף הפאמפ וחזל"ש (אם כי לא בטוח שמחיר הביטקוין יחזור לעלות בזמן הקרוב), אבל יכול להיות שהתגובה העוצמתית תוביל למצב שימשיך לקיים את עצמו מספיק כדי לגרום למניפולטורים, שאולי בהתחלה רצו רק לעשות סיבוב, באמת לנסות לקחת את המושכות עד הסוף ולדחוף את הביטקוין הריכוזי שלהם הלאה. מישהו שילם היום יותר מחצי ביטקוין עבור clone מטופש של ביטקוין, בכל זאת.לביטקוין אין מנגנון שינוי קושי כריה שמתעדכן מהר, כמו שנהוג היום ברוב האלטים (ובקרוב גם בקאש). אם נטישת הכורים מהביטקוין תתגבר ותימשך לאורך זמן, הרשת תהיה איטית-עד-משותקת לכמה חודשים, עד לעדכון הבא. זה תרחיש הבלהות בכל העניין הזה - מוות איטי לביטקוין בזמן שמטבע שנראה כמוהו לרוב האנשים, אבל נשלט על ידי קומץ של סינים (או הממשלה הסינית?.. ) תופס את הפרונט.על הסוס הלבן עשויים לדהור סוחרי וולסטריט, שכבר הרבה זמן מחכים להיכנס לביטקוין בקול תרועה ולהשתלט על המטבע כלכלית. יש להם יכולת אינסופית לקנות ביטקוין, וישמחו לקנות את כל הביטקוין שמי שאכל את כאפת הפרופגנדה ימכור להם. בדרך יתנו פייט לסינים, ואולי יצילו את גורל המטבע. ולמרות שלא ברור מי משני הכוחות האלה הוא יותר הבאד-גאי בסיפורים שלנו, לפחות האמריקאים יתמכו במטבע האמיתי.עם זאת, כיאה למטבע מבוזר שמתבסס על הרצון הטוב של קהילה חובקת-עולם, הדרך האמיתית למנוע את הקטסטרופה הזו היא להפיץ את המידע הנ"ל. חובתכם היא לדאוג שכולם מבינים שמדובר במניפולציה מכוערת, במחטף של אחד מהדברים הכי יפים שקורים בעולם לאחרונה, ולהסביר לכל עבר למה ביטקוין קאש לא מהווה, ולא יהווה, תחליף אמיתי לביטקוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול לספר לנו מה הקושי שלחברים יש בלמכור?

Sent from my iPhone using Tapatalk

כל קונה פוטנציאלי רוצה את הביטקוין לפני הפקדת כסף כלשהו, ובלי פגישה פרונטלית (את מזלם בחו"ל הם לא מנסים)

אתם הייתם מסתכנים ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שרשור "הביטקוין השקעה כדאית?" חשבתי שיהיה מעניין לדעת למי פה יש ביטקוין ובאיזה שלב נכנסתם לשוק.

הביטקוין כרגע יושב על +-7700 דולר. לא רע בכלל לכל מי שקנה ב-25 סנט. אני בעצמי שוקל להכנס אבל עוד לא מצליח ללחוץ על ההדק.

אם מישהו קנה ביטקוין ב 25 סנט ולא מכר עדיין, הוא כנראה שכח שיש לו בכלל.

לא מכיר מישהו שרואה את המניה שלו אחרי עלייה של 1000% אחוז ולא מוכר. על אחת כמה וכמה עלייה של 20,000%.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קונה פוטנציאלי רוצה את הביטקוין לפני הפקדת כסף כלשהו, ובלי פגישה פרונטלית (את מזלם בחו"ל הם לא מנסים)

אתם הייתם מסתכנים ככה?

אז יש להם קושי למכור או קושי להאמין בבני אדם?

יש פרוצדורה עקרונית לסחר במטבעות האלו, וכל אחד יכול לעשות כראות עיניו כל עוד הצד השני מסכים (you know, כמו כל מסחר חופשי), נפגשים במקום ציבורי, מעבירים סכום כסף כל אישור של בלוק עד שיש אישור סופי, מביאים חבר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה להעביר ל coinbase ולמכור ?

יש פרוצדורה עקרונית לסחר במטבעות האלו, וכל אחד יכול לעשות כראות עיניו כל עוד הצד השני מסכים (you know, כמו כל מסחר חופשי), נפגשים במקום ציבורי, מעבירים סכום כסף כל אישור של בלוק עד שיש אישור סופי, מביאים חבר וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה כל אחד והשיקולים שלו, מה שכן, מסחר מתקיים באופן יום יומי גם אם זה כרגע בעיקר בין אנשים פרטיים\יחידים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע כתבתי שקונים פוטנציאליים לא מוכנים לפגישה פרונטלית (למרות שבלא מעט מודעות מציגים שכן- ואז פתאום מתחילים סיפורים, לפעמים גם שעתיים לפני המפגש!)

אני לא יודע אם השתמשו או לא השתמשו ב coinbase ואם לא אז למה, אם זה מעניין מישהו, אשאל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה מעניין מאוד.

המטבע הוא וירטואלי, אני ממש לא מבין למה צריך להפגש עם אנשים כדי למכור אותו. נכנסתי לאתר, מוכרים את המטבע, מקבלים העברה בנקאית ונגמר עניין.

נראה לי הגיוני שחברים שלך שרוצים לעשות את זה פרונטלית מתקשים עם המכירה. לא נורא ככל שהם מתקשים בנתיים שווי המטבע רק עולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מוכרים את המטבע, מקבלים העברה בנקאית"

נשמע מאוד פשוט, עד הנקודה שאתה מבין שמישהו מבקש ממך לשלוח לו משהו בשווי 20+ אלף שקל בלי לראות שקל לפני ההעברה.

אנחנו גם מדברים פה על מטבע וירטואלי שהייחוד שלו הוא בערך שאי אפשר להתחקות אחריו, כלומר אם מישהו מחליט לא לשלם לך- אין לך שום דבר לעשות נגד זה.

וכפי שכתבתי קודם, אף אחד לא מוכן לעשות את ההעברה טרם קבלת המטבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...