Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטקויין - השקעה כדאית?

Aino

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ניסיתי להירשם לכמה אתרים מהם ניתן לקנות. עד כה, לא הצלחתי להגיע למצב שאני קונה.

מי שיודע להכווין, זה יעזור.

מצטרף לשאלה.

בתור התחלה, אני מעדיף דרך גוף/זירת מסחר כלשהי ולא מול אדם פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי שמח לדעת איך מוכרים.

כלומר נאמר קניתי ביטקוין ואחרי מספר שבועות אני רוצה למכור אותו.

מה הדרך הכי טובה למכור עם הכי פחות הפסדי עמלות / שערים וכו' ושעדיין בטיחותית, שאני באמת אקבל את הכסף בסוף התהליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תניח כמה שבא לך, זה אומר בדיוק כלום בפיתה. הקפיצות למעלה-למטה של הדבר הזה הופכות אותו להשקעה די מטורללת.

זה בנוסף לעובדה שלנו, כישראלים, קצת חסרים ערוצים לנצל את זה באופן יעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך נגמרה שהיום משאבי טבע עולה ב-50% ופנטזי נטוורק ב-20%.

עדיין בועה...

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3727442,00.html

מישהו יודע מה יהיו ההשלכות של אנשים שלא קנו מטבעות קריפטו?

האם סביר שזו תהיה קהילה סגורה עם כוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אם מישהו רוצה לקנות ביטקוין או אתריום דרך אתר עם עמלות מאוד נמוכות, בשימוש ויזה או מאסטרקארד (לאומי קארד לא תומך) אני אשמח להדריך אתכם, התהליך פשוט סה"כ ודורש לצלם את רישיון הנהיגה מ2 הצדדים, לעשות איתו סלפי, ולעשות סלפי עם האשראי

צרו קשר בפרטי ואשמח לעזור ללא עלות (אשמח אם תירשמו דרך לינק מפנה שלי, אבל גם אם לא, זה ממש בסדר ועדין אעזור בכיף! - המפנה מקבל 30 אחוז מכלל העסקאות שהמופנה מבצע!)

***אזהרת הנהלה,

הנוהל הזה פחות בטוח מלשלוח כסף לנסיך הניגרי שצריך 10 אלף שקל בשביל לשחרר את המליונים שלו.

ראו הוזהרתם***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אם מישהו רוצה לקנות ביטקוין או אתריום דרך אתר עם עמלות מאוד נמוכות, בשימוש ויזה או מאסטרקארד (לאומי קארד לא תומך) אני אשמח להדריך אתכם, התהליך פשוט סה"כ ודורש לצלם את רישיון הנהיגה מ2 הצדדים, לעשות איתו סלפי, ולעשות סלפי עם האשראי

צרו קשר בפרטי ואשמח לעזור ללא עלות (אשמח אם תירשמו דרך לינק מפנה שלי, אבל גם אם לא, זה ממש בסדר ועדין אעזור בכיף! - המפנה מקבל 30 אחוז מכלל העסקאות שהמופנה מבצע!)

אכן, סופר פשוט.

אפילו בטלגראס לא דורשים את כל מה שציינת.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

what the flying fuck.

אני לא מהפרנואידים שמכריחים את עצמם לחיות מתחת לסלע בגלל פחד מגניבת מידע, אבל זה? וואו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צילום של כרטיס האשראי משני הצדדים וצילום ת.ז מאפשרים למעשה לבצע עסקאות עם כרטיס האשראי שלך...

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

כמעט...

למזל המצטלמים הביקוש היה לצילום של רשיון נהיגה משני הצדדים וצילום האשראי רק מצד אחד, כך שה vcc של המצטלם עדיין חסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמת אבטחה כמו של Mt. Gox? או NiceHash?

תחלוק איתנו רגע את כובע האלומיניום. אם חנות מכולת הייתה מבקשת ממך את הפרטים שציינת כדי למכור לך חלב, היית מוסר אותם? איזה סיבה יש לדרוש פרטים כאלו בעסקה פשוטה בכרטיס אשראי?

כמו שניסיתי לרמוז עם ההשוואה לטלגראס, עסק שדורש פרטים כאלו לרוב לא יהיה 'לגיטימי'. בלשון המעטה.

אני ממש לא נגד הרעיון של מטבעות וירטואליים או ביטקוין עצמו, אבל מה שהולך כאן בשרשור זה פשוט בדיחה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...