Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוטרים הדריכו נהגת שאיבדה בלמים בכביש 6

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לקריאה ושמעת הקלטה חייה

כל הכבוד לשוטר

מה שמוזר זה, האם גם הגז נתקע לה?

שהרי מספיק להוריד את הרגל מהגז והיא הייתה צריכה כבר להוריד את המהירות באופן ניכר, במיוחד לאור מספר הק"מ הרב שהיא נסעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 257
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבחור עבד יפה ומנע אסון.

מה שמדהים הוא חוסר האונים של הנהגת שהתקשתה לבצע פעולה פשוטה כמו כיבוי הרכב.

גם לא מובן לי מדוע אי אפשר היה להעביר את ידית ההילוכים למצב N.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון כבוד לשוטר המצויין והמקצועי הזה!

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור עבד יפה ומנע אסון.

מה שמדהים הוא חוסר האונים של הנהגת שהתקשתה לבצע פעולה פשוטה כמו כיבוי הרכב.

גם לא מובן לי מדוע אי אפשר היה להעביר את ידית ההילוכים למצב N.

לחץ. כל אחד מתפקד אחרת תחת הלחץ - היא לא אומנה מעולם לתפעל את הרכב תחת תנאים חריגים מאופטימליים, על אחת כמה וכמה אובדן בלמים. כנראה היא גם לא מסוגלת לתפקד בלחץ, שזו כבר תכונת אופי, לא בטוח שאפשר להאשים אותה בזה. השוטר תפקד מעולה בכך שהצליח לחדור את מעטה הלחץ מחד, ובכך שהמליץ לה המלצות נכונות, מה שלא קרה במקרה של המשפחה מטבריה, ומה שלא קרה בארה"ב עם הלקסוסים והטויוטות.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקע לה הגז.

לפעמים גם הורדת הרגל מהגז לא מנטרלת אותו אודות לתחזוקה לקויה\רכיבים אלקטרונים שפשוט תוקעים את המצערת.

לי אישית נתקע הגז, בתוך העיר, זה היה מחדל שלי.

באמת היה לי שתי שניות של לחץ, אבל ישר אחרי זה העברתי לN ונתתי למנוע לצרוח עד שהגעתי למקום בטוח וכיביתי אותו (גם לכבות מנוע במצב כזה זה מסוכן, כי בנאדם בפאניקה לרוב התגובות שלו יהיו חדות, סיבוב חזק מידי של הסוויץ יכול לנעול את ההגה, וזה מסוג הדברים שאנשים שלא רגילים לעבוד תחת לחץ (גם אני) שוכחים.)

חייבת ליהיות אפשרות להעביר לN או פשוט להוריד הילוכים, מקסימום ישבר הגיר אבל הרכב יאט ואולי גם יעצור.

אם אני לא טועה זה גם נחשב תקן (בהרבה רכבים שיש כפתור לידית, בין D וN מספיק רק דחיפה של הידית).

אצלה מעניין מה קרה שננעלה לה ידית ההילוכים. (אני מאמין הלחץ גרם לה לשכוח את הכפתור).

אנשים בתגובות מהפייסבוק הגיבו בצורה מטופשת, לא מאחל לאף אחד, אבל כנראה שהם לא עבור חוויה של גז תפוס.

כל אופן המתנדבים פעלו בצורה יפה מאוד.

לגרום לבנאדם בפאניקה לסמוך עליך דרך הטלפון זה קשה מאוד, במיוחד בעניין של חיים או סיכוי לתאונה קטלנית.

סך הכל יש להם מזל גדול שהם הצליחו למצוא אותה, ועוד יותר מזל שלפי איך שזה נשמע גם היה קצת תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, באמת.

רק אני תוהה מה היה קורה אם היא הייתה במהירות קצת (הרבה) יותר גבוהה והוא צריך לבלום אותה בעזרת ניידת עם צמיגים עייפים ביותר ובלמים שידעו ימים טובים יותר?

הרי ברור לכולנו שבאוקטביות אין בלמי ברמבו וצמיגי R1R..

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, באמת.

רק אני תוהה מה היה קורה אם היא הייתה במהירות קצת (הרבה) יותר גבוהה והוא צריך לבלום אותה בעזרת ניידת עם צמיגים עייפים ביותר ובלמים שידעו ימים טובים יותר?

הרי ברור לכולנו שבאוקטביות אין בלמי ברמבו וצמיגי R1R..

השאלה האמיתית היא האם בלימה מהסוג הזה במהירות גבוה יותר היא ההחלטה הנכונה ולא מתכון לאיבוד שליטה של הניידת וסיכוי לתאונה רצינית.

Seat Ibiza 3d 2010 כרגע...

ובעתיד...אלפא אלפא אלפא ואלפא!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם צודקים לגבי תחזוקת הניידות, אבל עדיף לנסות מאשר לשער השערות, היא תאבד שליטה בטוח השאלה איך ובאיזה מהירות.

פה השוטר בא עם ביטחון וקור רוח וזה חלק מהמתכון להצלחה.

הוא גם עשה את זה בעליה כלשהי, שזה גם מזל שלהם, שהוא הכיר טוב את כביש 6.

יצא לי לראות פעמיים פרק של "מכסחי המיתוסים" שהם מחפשים את הדרך הכי טובה לבלום מכוניות שנתקע להם הגז.

הם עשו את זה במסלול המראה.

גם כשהם נכשלו, הרכב איבד שליטה אבל בסוף נעצר (וזה היה רכבים אמריקאים ישנים וכבדים, עם מנוע 4L), אולי בטלוויזיה זה נראה פשוט.

(אם אני לא טועה, הם מצאו שהכי פחות טוב היה לבלום עם שתי מכוניות, אחת בכל צד כמו סנדביץ')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...