Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה סופרב - צמיג נהרס לאחר 6,000 קילומטרים. האם יוחלף במסגרת האחריות?

ABOVE
שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , ברצוני לשתף אותכם בחווית שירות גרועה שהמשפחה שלי קיבלה בסוכנות סקודה ג.ג.ג ברעננה

הרכב : סקודה סופרב מהדגם היוצא 1.8 tsi רמת גימור הכי גבוהה

על הכביש : פחות מ6K ק"מ

לאחרונה שמנו לב לקרעים בגלגל הקדמי הימני , סוג הצמיג הוא של חברת דנלופ

הלכנו למוסך של ג.ג.ג , לאחר ויכוח שזה אשמתנו שהגלגל קרוע לסירוגין היינו צריכים לשלם על גלגל חדש . ג.ג.ג טוענים שנסענו ללא אוויר (מוזר אך רכב עם כלכך הרבה חיישנים לא התריע על זה וכמובן שהיינו שמים לב אם הרכב היה נוטה או שהיה חסר לו אוויר - תסמכו עלי לא היה חסר!) . אך לא ויתרנו ודרשנו שהגלגל הקרוע יעבור לבדיקה אצל היבואן

כמובן שהיבואן החזיר תשובה שהבעיה היא אצל המשתמש (לא היה אוויר או משהו רשום בדוח הוא עדיין לא אצלי אך בימים הקרובים אלך לקחת אותו מהמוסך)

אין מצב שגלגל כזה ילך אחרי כל כך קצת זמן , נסיעות רק עירוניות ועל כבישים .

הגלגל כנראה הגיע דפוק מהחברה , החיישנים לא התריעו על חוסר אוויר .

למי ניתן לפנות ? לדנלופ העולמית ?

אשמח לתגובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים (שבאים במגע עם כבישים, מדרכות) - קצת בעייה (ז"א - תמיד ניתן להאשים את הנוהג ברכב).

יחד עם זאת, אני מניח שישנם ליקויים שלא יהיו כ"כ סבירים גם לצמיגים בני 6000 ק"מ.

בעייתי כאמור, אולי תוכל לחזק טענתך אם תמצא בעלי רכבים אחרים עם צמיגים זהים וליקויים דומים (בצמיגים מאותה סדרה).

יש לך אולי תמונה של הקרעים בצמיג ? (כדי להמחיש וויזואלית את טענתך).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכותרת השרשור מתלהמת ולא הוגנת כלפי המוסך. בסופו של דבר צריך לזכור שמי שאחראי על הפיצוי, במידה ואתה בכלל זכאי לו, זה צ'מפיון מוטורס ולא מוסך ג.ג.ג..

לגופו של עניין: האם יש ברשותך צילום של הצמיג הפגום?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימים הקרובים הצמיג הקרוע יהיה אצלי ואצלם אותו ,

בנוסף אנחנו בעלים של 3 מכוניות שונות מקונצרן צמפיון מוטורוס ובחיים לא התייחסו אלינו ככה , מדגיש שוב שהרכב חדש ! ממש חודשים ספורים על הכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם נקרע לי צמיג כי השתפשפתי במדרכה שיצא ממנה ברזל (התקשרנו לעירייה, אבל לא נדנדנו להם יותר מדיי ,הרכב של ליסינג ...), פעם אחרת נדפק הצמיג לאחר שנסעו איתו 20 מטר עם פנצ'ר.

אני לא חושב שתוכל להוכיח משהו , כי צמיג יכול להקרע גם 10 מטר אחרי שהוצאת רכב ....(כמובן שלא מעצמו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק האם התראה על לחץ אויר נמוך נרשמת באיזה לןג ב ECU (אני מאמין שמרק יוכל לענות לך על זה), במידה וכן ובמידה ואין שום התראה רשומה שכזו, יש לך קייס כנגד החברה.

או שהצמיג הגיע תקול מהחברה (כטענתך) ואז יש להחליפו באחריות, או שמערכת ההתראה לא התריעה, גרמה לך (לכאורה) להמשיך לנסוע עם לחץ אויר נמוך וכתוצאה להרוס את הצמיג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק האם התראה על לחץ אויר נמוך נרשמת באיזה לןג ב ECU (אני מאמין שמרק יוכל לענות לך על זה), במידה וכן ובמידה ואין שום התראה רשומה שכזו, יש לך קייס כנגד החברה.

או שהצמיג הגיע תקול מהחברה (כטענתך) ואז יש להחליפו באחריות, או שמערכת ההתראה לא התריעה, גרמה לך (לכאורה) להמשיך לנסוע עם לחץ אויר נמוך וכתוצאה להרוס את הצמיג.

בטח יש סעיף בחוברת למשתמש שאומרת שיש לבדוק לחץ כל X זמן או ק"מ

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מצחיק אותי שאנשים עם בעיית צמיגים הולכים למוסך מורשה ולא לפנצ'ריה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נורת TPMS לא תידלק אם נופח אויר בגלגלים ולא בוצע איפוס של המערכת. במקרה זה אני מניח שגם לא ישמר LOG במערכת, בהנחה ש-LOG כזה בכלל נשמר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שגלגל כזה ילך אחרי כל כך קצת זמן , נסיעות רק עירוניות ועל כבישים .

הגלגל כנראה הגיע דפוק מהחברה , החיישנים לא התריעו על חוסר אוויר .

למי ניתן לפנות ? לדנלופ העולמית ?

ישירות למנהלת שרות הלקוחות של צ'מפיון מוטורס: http://www.carsforum.co.il/vb/member.php?u=116030

הכותרת שלך אכן לא במקום כי ההלהמות, אם בכלל מוצדקת, צריכה להיות כלפי היבואן ולא כלפי המוסך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מצחיק אותי שאנשים עם בעיית צמיגים הולכים למוסך מורשה ולא לפנצ'ריה.

מצחיק אותך או לא, ישנה אחריות שנה על הצמיגים ובחינת הצמיגים נעשת במוסך מורשה של היבואן.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנושא הצמיגים ישנה בעייתיות. האחריות עליהם ניתנת על ידי יבואן הצמיגים בלבד. היית צריך לפנות לצמיגייה ולקבל חו״ד כתובה. משם היה לך קל הרבה יותר להמשיך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...