Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין טעם... להגיב בשרשורים....עם נקודות... בלי סימני...פיסוק הם ננעלים...

orikoif
שימו לב! השרשור הזה בן 3793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,מדובר במגבר ישן שהיה לאחי ברכב בעבר ומצאתי במחסן...רציתי לדעת אם אוכל לחבר לו 4 זוגות רמקולים בחיבור מקבילי על שני ערוצים ועוד סאב על שני ערוצים,זה אפשרי?תודה מראש...לפי מה שאני יודע המגבר מוציא 4*100 ויודע לעבוד ב2 אוהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין..יש לי קומפוננט של jbl gto 6507c שהם בהתנגדות 2 אוהם ויש לי 6*9 של קנווד דגם kfc-s6993 ..וסאב ביתי..8 אוהם....אני מעוניין שה6*9 ילכו גם למגבר ולא לhu...השאלה אם חיבור מקבילי בין הקומפוננט לקנווד לא יעשה נזק?בעיקר בגלל שהם עם התנגדות שונה,תודה ויום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה ובפשטות, אל תעשה את זה, יעבוד או לא,

לא נכון מבחינת סאונד, לא בריא למגבר, לא מומלץ ואף מסוכן.

חבר את הקומפוננט למגבר, את ה9*6 למערכת, ואת הסאב למגבר.

זה הכי טוב שאתה יכול במצב הנוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שלא תנסה לא תדע,אישית לא הייתי ממליץ.

לא בריא למגבר,גם אם הוא מוצהר שהוא יכול לעבוד ב2 אום אני בספק כי זה מגבר מדבקה סיני,וגורע מהאיכות של הרמקולים.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הבנתי שהחברה היא לא סינית וזה הוא לא מגבר מדבקה...יש לכם מידע אמין על המגבר הזה?הוא באמת 100*4?איכותי?בזמנו הוא היה יקר אבל אני לא יודע אם הוא איכותי,תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך מתעקש, תעשה תחבר, ותראה, אופציה א' זה שהכל יעבוד ויהיה בסדר,

אופציה ב' במקרה הכי גרוע מקסימום ישרף המגבר,

אם הוא כזה איכותי וחזק לא אמורה להיות בעיה לא?

אני חיפשתי קצת ברשת לא מצאתי יותר מידי מידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נעול על החיבור הזה...זה לא שאני קונה את המגבר,יש לי אותו במחסן..חשוב לציין,הוא ישן,לפחות 10 שנים ולכן קשה למצוא עליו מידע...לעומת זאת על החברה logic קל למצוא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה ובפשטות, אל תעשה את זה, יעבוד או לא,

לא נכון מבחינת סאונד, לא בריא למגבר, לא מומלץ ואף מסוכן.

חבר את הקומפוננט למגבר, את ה9*6 למערכת, ואת הסאב למגבר.

זה הכי טוב שאתה יכול במצב הנוכחי.

+1, לא משנה עם מגבר מדבקה או לא, זאת הדרך הנכונה...

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה ירדתי מהנושא...אך באמת חשוב לי לדעת אם זה מגבר איכותי,הוא ישן..מאוד

מגבר טוב לא יעלה 850 ש''ח: http://www.webshops.co.il/e-net/product.php?product_kod=51

בחיפוש קליל: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=63509

מגבר בסיסי... לא יותר מידי.

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שבכלל מוכרים אותו,כמו שאמרתי הוא ישן מאוד,תודה בכל אופן...אחבר אותו ואז אדע..מה שגם בפוסט שהבאת יש חילוקי דעות...עד עכשיו הרמקולים שלי היו מחוברים ל60*4...נראה אם יש שיפור שכביכול אמור להיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...חיברתי את המגבר וגם לצורך הבדיקה חיברתי את ה6*9...לפני זה היו מחוברים למגבר שנתן להם 60 rms...התוצאה?שומעים הרבה הרבה יותר טוב!הסאב עובד נהדר!לדעתי זה מגבר טוב מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3793 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...