Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט ליאון 2009 לאחר החלפת טורבו ובוכנות

orliron2
שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כמה שאלות ודברים לא הגיוניים לגבי הרכב הזה

אז ככה, ראיתי את הרכב במגרש מכוניות והלכתי איתו לבדיקה הכל יצא טוב חוץ מנזילות שמן

ביררתי במוסך צמפיון לגבי ההיסטורית טיפולית שלה ואמרו לי שב 20K ק"מ החליפו לה טורבו שזה דבר לא שיגרתי בפני עצמו

בנוסף הבעלים התלונן על נזילות של שמן תמיד.

הוא הגיע למוסך יום אחד ואמר שנדלקה לו נורת שמן אז פירקו את המנוע והגיר והחליפו את הבוכנות ל 4 בוכנות מורחבות שאמורות לפטור את הבעיה

כנראה שהוא מכר את הרכב והיום כשלקחתי אותה לבדיקה עדין היתה הבעיה, כלומר שלא הצליחו לטפל בה

בנוסף המחיר מחירון של האוטו מאוד לא הגיוני לי ונמוך מידי

אם מישהו מבין ומכיר את הבעיה של השמן ומה עושים איתה וגם לגבי המחירון אשמח אם תעזרו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון תעזוב את האוטו הזה ותתרחק ממנו כמו מאש .

מצטרף להמלצה הלבבית להתחיל לחפש רכב אחר, הייתי ממליץ להבא לבדוק קודם את הסטריית הרכב באם ניתן ורק אחר כך לקחת לבדיקה ,בהרבה מקרים ניתן לחסוך את עלות הבדיקה שהיא ניכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שזה לא רק עלות בדיקה

בנוסף אליה יש 3אלף מקדמה שכבר שמתי

ואני יאלץ להיפרד מהם במקרה של הפרת חוזה

האם בעל המגרש יידע אותך על החלפת הטורבו והבוכנות ?

הוא מחוייב לעשות זאת במסגרת הגילוי הנאות , באם לא הוא מחויב להחזיר לך את המקדמה + את עלות הבדיקה כיוון שהסתיר מידע מהותי על הרכב.

יש סיבה ברורה לעין שהרכב נמצא במגרש ולא בטריד אין של היבואן.

תגיע למגרש ותיידע אותו שהרכב פגום ואתה אינך מעונין בעיסקה , דרוש את כספך ותתרחק מהמגרש כיוון שמדובר בנוכל אשר מחכה להפיל מישהו בפח עם רכב פגום.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה מריח ככב:

לקוח שקנה את הרכב הזה חדש, התחילו הצרות, הטורבו והבוכנות, שהוחלפו בזמן ממש לא סביר, תקלות שלא הצליחו לפתור, הלקוח לא היה מרוצה מהרכב הזה כלל, כתב מכתבים, איים להתלונן ולתבוע, ואז "באו לקראתו ב-{GOOD WILL},ונתנו לו אופציה לעשות טרייד אין באוטו דיל בתנאים מועדפים, עקב כל מה שהוא עבר עם הרכב. וזהו. ככה הוא נפתר ממנו.

עכשיו הם תפסו אותך בבי**ם עם ה-3000 ש"ח, כי הם הריחו פראייר שבא לו על הרכב.

עצה שלי אליך:

קנה את רכב רק כדי לא להפסיד את הכסף, בתנאי שאתה מקבל אחריות על מנוע וגיר וכל מכלולים שלו, לרבות שרשרת טיימינג וטורבו לחצי שנה לפחות. זה זמן סביר כדי לבדוק נזילות או אכילת שמן.

ואל תשכח שהכל יהיה כתוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי שילמת את המקדמה? לפני הבדיקה או אחרי?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי שילמת את המקדמה? לפני הבדיקה או אחרי?

לאחר הבדיקה אבל בבדיקה אמרו נזילה קטנה ולא משהו רציני, רק לבדוק

האם בעל המגרש יידע אותך על החלפת הטורבו והבוכנות ?

הוא מחוייב לעשות זאת במסגרת הגילוי הנאות , באם לא הוא מחויב להחזיר לך את המקדמה + את עלות הבדיקה כיוון שהסתיר מידע מהותי על הרכב.

יש סיבה ברורה לעין שהרכב נמצא במגרש ולא בטריד אין של היבואן.

תגיע למגרש ותיידע אותו שהרכב פגום ואתה אינך מעונין בעיסקה , דרוש את כספך ותתרחק מהמגרש כיוון שמדובר בנוכל אשר מחכה להפיל מישהו בפח עם רכב פגום.

הוא לא אמר שום דבר בקשר לרכב הוא אמר שהוא מתחייב רק על מנוע גיר ושילדה בבדיקה ושאלתי אותו כמה פעמים

אם יש לו היסטורית טיפולים וכאלה והוא כל הזמן משך ואמר תכף נבדוק במחשב ותכף נילך ותכף ככה וככה סתם משך אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מוכר הרכב לא יידע אותך על ההיסטוריה של הרכב ועל הטיפולים המהותים שבוצעו בו לטעמי מדובר על הטעיה ממש.

הסוחר מחויב לבטל את העיסקה ולהחזיר לך את הכסף כיוון שלא היה פה גילוי נאות ואפילו לא מינימאלי.

במידה ויסרב הייתי הולך על תביעות קטנות לגבות את הכסף.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

הוא לא אמר שום דבר בקשר לרכב הוא אמר שהוא מתחייב רק על מנוע גיר ושילדה בבדיקה ושאלתי אותו כמה פעמים

אם יש לו היסטורית טיפולים וכאלה והוא כל הזמן משך ואמר תכף נבדוק במחשב ותכף נילך ותכף ככה וככה סתם משך אותי.

לקונה רגיל לא הייתי מאמין להתחייבות הזאת, שלא לדבר על סוחר רכב. מאיפה הוא יודע?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אתה שם מקדמה ואז בא להתייעץ?

אני הייתי משאיר לו את המקדמה, זה רכב די חדש הוא צריך ליהיות פיקס, 3K שח זה כלום ביחס למה שתצטרך להשקיע בו אחר כך.

עצם זה שמושכים אותך, "נזילה קטנה" וכל זה, זה כבר מריח מסריח, לרכב נורמאלי במיוחד בגיל הזה אסור שתיהיה נזילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...