Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אגזוז קאט אאוט

roy_balas
שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי במפצל הזה באינטרנט, וזה פתרון טוב למי שרוצה שקט ובלחיצת כפתור רעש..

הסיבה שאיני רוצה אגזוז זרימה חופשית הוא הרעש החזק שהוא יוצר לעומת האגזוז המקורי.

אם אני מתקין את המפצל החשמלי הזה, לאחר הממיר הקתליטי בין הממיר השני לדוד, הרעש יהיה עדיין בלתי נסבל ?

הנה תמונה של הממיר השני והדוד ממודעה באיביי:

http://m.ebay.com/itm/180611190369?nav=SEARCH&sbk=1

שכחתי לציין שמדובר במרצדס בודי r170 נפח 2300 קומפרסור

HU alpine d310 & h701 | amp audison vrx2.400 & alpine mrp t-222 | Morel supremo | ArcAudio flatline 12 | amp alpine 12m

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתקין אותו אחרי הממיר הקטליטי זה לא הכי אפקטיבי, בדרך כלל שמים את המצערת כמה שיותר קרוב לסעפת הפליטה, על מנת לפתוח מעבר שכמה שפחות דברים יפריעו בדרך כמו הצנרת פליטה הדודים והממירים, יש כמה סוגים:

חשמליים בלחיצת כפתור, יש כאלו מכניים נפתחים נסגרים עם כבל מכני מתא הנהג, ויש כאלו פניאומטיים, ברגע שמזהים גדישה שקבעת להם הם נפתחים.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ברור לי אבל הרעש יהיה בלתי נסבל, אני מחפש תחליף לאגזוז זרימה חופשית.

השאלה היא איפה עוצמת הרעש תהיה נסבלת בלי לגרוע מהביצועים ? האם לאחר הממיר הקטליתי או לאחר הממיד שני לפני הדוד ?

HU alpine d310 & h701 | amp audison vrx2.400 & alpine mrp t-222 | Morel supremo | ArcAudio flatline 12 | amp alpine 12m

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי אכפת מהרעש כאשר לוחצים? אש ופיצוצים מהווסגייט חיצוני וניתוקים לא עושה רעש? למי אכפת כאשר מחפשים כוח?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הבנת כשהוא כתב את זה פעמיים, אכפת לו מהרעש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

עכשיו שהתפנה לי סוף סוף זמן אני יכול להזמין את החלק הנל, אני צריך עזרה בחישוב גודל הצנרת שלי, מדדתי את קוטר הצנרת והיא 18.5-19 ס״מ.

כמה שחיפשתי באינטרנט מחשבונים לחישוב והמרה אף אחד מהן לא נתן לי תשובה הגיונית.

אני מעריך כי הצנרת היא בין 2-2.5 אינצ, אשמח לתשובה מהירה לצורך השלמת ההזמנה, תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

19 ס"מ קוטר חיצוני של הצנרת? :shock:

אתה כנראה מתבלבל!

המרה מס"מ לאינצ'ים עושים ע"י חילוק ב 2.5 אבל בדוק שוב, אני בספק גדול מאוד אם זה קוטר הצנרת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל בסוף הסתדרתי, היקף הצנרת הוא 18 ס״מ, יש לחלק בפאי שזה 3.14 כך שיוצא הקוטר, ואז להמיר את הקוטר מס״מ לאינצים על ידי חילוק ב2.54 כך שיוצא 2.25״

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בסיס לטעויות חישוב, עדיף פשוט למדוד עם קליבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיוון שהרכב מאוד צפוף ואין מקום לתושבת שמגיע עם הקיט הייתי צריך לאלתר..

גם כרגע זה לא מושלם כיוון שזה בולט טיפה והרכב מאוד נמוך ככה שבכביש משובש טיפה במהירות גבוה של 110 לערך זה לפעמים משפשף..

בסך הכל אני מאוד מרוצה, בידיוק מה שחיפשתי, רעש מאוד יפה ולא חזק מידיי .. ברגע שסוגרים הרכב חוזר לרעש המקורי והשקט שלו, למרות שאמרו לי שיהיה רעש כמו חור באגזוז כיוון שזה לא אוטם במאה אחוז אין שום הבדל ברעש.

image.jpg

image.jpgimage.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...