Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

אני קיבלתי שבוע שעבר משלוח שנשלח דרך אסנדיה. הגיע יום אחד אחרי המועד המשוער. ייתכן וזה היה זריז יותר אצלי כי אני מזמין לעבודה ומגיע לכאן דוור כל יום עם כל המכתבים והחבילות, חוסך את כל הקטע של הפתק.

בפורום המקביל HT יש המון תלונות על משלוחים נעלמים באסנדיה. אני מקווה שאמאזון יפסיקו עם השיקוץ הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד לא קיבלתי חבילה שהייתה אמורה להגיע ב2 לחודש דרך אסנדיה.

ב14 לחודש אמזון שלחו לכיווני חבילה חדשה דרך DHL שהגיע אלי תוך כשלושה ימים.

ביקשו שאשלח להם את החבילה שנשלחה דרך אסנדיה, בחזרה.

בתכלס אני בכלל לא מצפה שהיא תגיע אלי אי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה DHL? הגרמני או האקספרס?

הגרמני.

המוכר ביקש ממני לחכות עד מחר עם החבילה,

לא נראה שהוא מתכוון להחזיר כסף במהרה.

באתר המעקב המידע האחרון שהיה על החבילה הוא ב-26.4 כמו שאמרתי.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי דני, עכשיו אולי אוכל לשפוך קצת אור (אם כי גם לא באופן מלא).

אני גם הזמנתי חבילה מגרמניה שיותר מחודש לאחר שיצאה משם לא התעדכנה.

והנה אני מקבל פתק שבו רשום רק "צרור", מגיע לדואר והנה מביאים לי "צרור" במשקל של 10 קילו ומטר וחצי גובה.

על החבילה פשוט לא היה מספר מעקב בינלאומי (CKXXDE), ולכן הדואר התייחס אליה כדואר רגיל וזה כידוע לוקח זמן.

מצאתי שאריות של המקום שבו הוא היה, ולא ברור לי מי הוריד אותו ולאן הוא הדביק אותו - השערה שלי שזה קרה בגרמניה, אם זה קרה בארץ אין בזה הגיון כי החבילה בסוף כן הגיעה אלי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שהוזמנה הגיעה אתמול ליחידת הדואר במודיעין, היום היא הגיעה לסניף המקומי ליד הבית וממתינה למסירה.

החבילה הוזמנה לפני חודש וחצי מסין. נראה לי שרוב הזמן היא המתינה לפריקה מהמכולות ביחידת הדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבו,משלוח מכל חור בעולם לכאן לוקח בין יממה\יומיים,לגג שבוע (שזה מה שעושים בד"כ,משלוח סופר הכי זול,עם כמה קונקשנים בדרך כנראה)

מרגע המשלוח כמובן,ישנם מוכרים שלא שולחים במיידי\למחרת,לפעמים גם אחרי שבועיים

ברגע שזה כבר בארץ,כבר אפשר לארגן צעדה ברגל לנתב"ג ולמיין\לקחת לבד אם אפשרי.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

EMS ודואר מהארץ לחוץ עובד ביעילות לא רעה.

החזרתי מוצר לספרד,המכס שם קבע שזה ייבוא מסחרי.

השחרור מתבצע ע"י חברת בת של הדואר ביעילות נמוכה ועלויות מטורפות. לשולח השלם יותר לשלם על משלוח בלדרות מהארץ, מאשר לשלם את המיסים.

לרוע המזל היום זה חזר לארץ בEMS. אחרי חודשיים במכס בספרד, עדיין נאלצתי לשלם 35 שח שחרור מהמכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שיביוא חברה זרה לטפל בדואר כל הבלאגן הזה יגמר, לא משנה כמה כסף ישפכו על מה שניקרא היום דואר ישראל - שום דבר לא ישתפר!.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שיביוא חברה זרה לטפל בדואר כל הבלאגן הזה יגמר, לא משנה כמה כסף ישפכו על מה שניקרא היום דואר ישראל - שום דבר לא ישתפר!.

סיסמאות ודמגוגיה, מה שזה כן יבטיח זה ייקור תעריפים.

1. זה לא ממש אפשרי לפי התקנות שישראל חתומה עליה.

2. ביפן ההפרטה של הדואר הצליחה, לא בכול מקום זה ככה.

איפה הרגולטור בסיפור ולמה האש לא מופנית גם אליו? כבר שנה וחצי שאין סמנכ"ל דואר קבוע במשרד התקשורת (בין היתר).

כשאין פיקוח הולם למה מישהו מופתע שכל זה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שממוענת לכתובת הנכונה שלי בגבעתיים, עברה (ע"פ הרשום באתר הדואר) במיון החדש במודיעין ומחכה לי, חגיגית, - איפה? ברחובות...

פתחתי תלונה אצל נציגה ב- צ'אט שלהם באתר, השארתי פרטים וזהו. אין מס' תלונה ואין כלום. עכשיו מחכה לראות איך יהיה הטיפול ומאד מאד מקווה שזה לא הולך להיות הקבוע שלהם שם, במקום החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי משהו מUK במשלוח רגיל שלהם ותוך 9 ימים בדיוק קיבלתי SMS שהגיע והלכתי לקחת, לעומת זאת משלוח ששילמתי עליו יותר והזמנתי קודם, ב- USPS First Class Mail International (מUS) לקח לו 9 ימים להגיע לארץ, 9 ימים לצאת מהמכס ומאז הוא כבר שבוע על סטטוס "מרכז סחר מקוון - מודיעין".

ממש מעצבן.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...