Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

המיון בארץ תקוע בעידן המכתבים ולא מותאם לדואר נפחי ולא לכמויות הנוכחיות. לא מכולות רגילות, זה סוג של משטח סגור. אף אחד לא שולח מכולות בדואר אוויר...

חשבו על לא מעט דברים וכנראה שהתשמשו בנסיון של חברות מחול

http://www.port2port.co.il/article/%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%95%D7%A9%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%97-%D7%91%D7%99%D7%A0%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99/%D7%9C%D7%95%D7%92%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94/%D7%93%D7%95%D7%90%D7%A8-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%A0%D7%A8%D7%9B%D7%A9%D7%94-%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%9C%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%AA-%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%9E%D7%9C%D7%9D/

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול קיבלתי פריט מסין שנשלח ב7/3. עדיין ממתין לפריטים שהיום תאריך האחרון שלהם. ולמרבה הפלא קיבלתי גם פריט שנשלח מסין בסוף החודש הקודם.

לא ברור איך המיון עובד. כניראה בשיטת LIFO.

המשלוח מארה"ב בשירות גלובל לקח שבועיים עם שליח עד לבית. למעשה זה המשלוחים המהירים ביותר שאני מקבל.

מ'ווה שהשיטה החדשה של מיון תפתור את הבעיה והשירות יהיה סוף סוף נורמאלי ובזמן סביר.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גליתי בזמן האחרון 2 דברים מעניינים:

1. הדואר בעיר שלי התחיל לעבוד עם קיוסק שקרוב לבית. צעד מבורך של win win משלוש הצדדים: הדואר מוריד ממנו את העומס בתור, ואנשים שצריכים לקבל שירות דואר מלבד קבל חבילות, יקבלו. צעד של העסק, פרסום של העסק וסיכוי והגדלת את כמות הלקוחות הפוטנציאלים. הלקוח, שירות מהיר ויעיל.

2. בעקבות הסעיף הראשון, קבלתי חבילות מתחילת השנה (סוף דצמבר 2016 ותחילת ינואר 2017). קצת הצחיק אותי שלקח הרבה זמן, אבל לפחות קבלתי אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומר טוב!

עד כה הפריט היה נוחת בנתב"ג שם עובר למיון ראשוני בדואר בנתב"ג, משם עובר לאחד מבתי המיון בתל אביב, בירושלים או בחיפה, שם עובר תהליך מיון נוסף לפני בתי הדואר, הפריט היה נשלח לבית הדואר בעיר של הנמען ושם היה ממוין לפי יחידת המסירה ללקוח. כך עמד מסירה של הפריט מרגע נחיתתו בארץ על 7-5 ימים בממוצע.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קבלתי חבילה שהזמנתי לפני שנה וחודשים.

כבר קבלתי את הכסף מהמוכר (דרך התערבות של איביי). עכשיו נותר לי למצוא את המוכר ולשלם לו בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעת חבילות בלתי ניתנת לחיזוי.

בשבוע שעבר הגיעו שתי חבילות - אחת מסיו ואחת מלטביה - תוך 3 שבועות. עוד חבילה מ-1 באפריל (סין) מתנהגת כמו 1 באפריל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בושם בתאריך 04.04.17 ושילמתי על משלוח 15 יורו,לא קיבלתי מספר מעקב.

לפני כמה ימים פתחתי קייס שלא קיבלתי את החבילה והמוכר טוען כעת שהחבילה מספר מעקב XXX נמסרה בתאריך ה-19.04.17.

בדקתי באתר של חברת השילוח (deutschepost ) ובאמת מופיע חתימה על קבלת החבילה.

לא אני ולא אף אחד אחר ממשפחתי לא קיבלו את החבילה במקומי.

כיצד עליי לפעול כעת?

המוכר מבחינתו מכוסה,איך אני מוכיח שלא קיבלתי את החבילה?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג,

באתר הגרמני אני מכניס מספר המעקב והאפשרות היחידה שיש לי היא לראות "הוכחת מסירה" אך לא רשום שום מידע.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשלח מגרמניה באמצעות

deutschepost.

אני מבין שהמוסר הוא דואר ישראל בסופו של דבר,

כלומר מולו אומתה זהות המקבל והחתימה?

חייב לציין שזו פעם שנייה שאני רוכש מהמוכר הזה,פעם שעברה הכל היה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...