Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

תרביצו הזמנות כמה שאפשר ורק עכשיו ובזמן הקרוב.

אני כבר צופה את התירוצים והעומס הצפוי בגלל החגים בקרוב (אומנם עוד חודשיים וקצת,אבל כל שנה אותו סיפור,גם בספט-אוקטובר,וגם במרץ-אפריל)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרביצו הזמנות כמה שאפשר ורק עכשיו ובזמן הקרוב.

אני כבר צופה את התירוצים והעומס הצפוי בגלל החגים בקרוב (אומנם עוד חודשיים וקצת,אבל כל שנה אותו סיפור,גם בספט-אוקטובר,וגם במרץ-אפריל)

אם אני אזמין עכשיו ועוד יש את החגים דברים יגיעו לי עוד חצי שנה.

אתמול קיבלתי 2 חבילות אחרי 3 חודשים, ועוד חבילה אחרי חודש וחצי שזה נחשב טוב. (עכשיו להכי ישנה שהזמנתי ועוד לא הגיעה, מחכה חודשיים וחצי)

עריכה אחרונה על ידי non22

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהשתחרר שם פקק רציני בדואר:

קיבלתי 8, כן 8!! חבילות ביום אחד, חמישה עם הדוור בכבודו ובעצמו (דבר שלא קרה שנים), חלקם הוזמנו לפני יותר מחודשיים וחלקם לפני שבועיים!

חשבתי שפה זה נגמר, למחרת אספתי עוד חבילה בבוקר ובמשך היום קיבלתי הודעות שהגיעו עוד 2 חבילות, זאת אומרת 11 חבילות ב24 שעות.

וזה השאיר אותי רק עם משלוח אחד שאני מחכה לו וצורך עז למלא את רשימת ההזמנות כי בנאדם לא יכול להתקיים בימינו כששום דבר שהוא שילם עליו לא נמצא בינו לבין סין

מבקש המלצה על מה להזמין סתם, חשבתי על לבדוק עד איזה גודל של דילדו ממונע אפשר להעביר בדואר לפני שזה נתפס ככלי רכב ולמכור אותו בפשפשוק

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי הביתה עם פתק (הדבר הזה שכבר שכחתי שהוא קיים בדואר ישראל).

הלכתי לבית העסק בשביל לקחת את שתי החבילות שלי.

ואני מגלה משהו מדהים: שהחבילות היו בדואר במספר מדף מסוים, והחזירו את החבילות חזרה למיון ואז עבר לבית העסק שממנו לקחתי.

כנראה שמערכת ה-SMS עדין לא בשלה מספיק בשביל שאקח את החבילה בזמן.

בנוסף בעקבות הממלצה "קנה עכשיו וקבל מיד". הזמנתי אתמול צמיד חכם של שיאומי עם שעון. למען הספורט הוספתי כסף גם למספר מעקב דרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי הביתה עם פתק (הדבר הזה שכבר שכחתי שהוא קיים בדואר ישראל).

הלכתי לבית העסק בשביל לקחת את שתי החבילות שלי.

ואני מגלה משהו מדהים: שהחבילות היו בדואר במספר מדף מסוים, והחזירו את החבילות חזרה למיון ואז עבר לבית העסק שממנו לקחתי.

כנראה שמערכת ה-SMS עדין לא בשלה מספיק בשביל שאקח את החבילה בזמן.

בנוסף בעקבות הממלצה "קנה עכשיו וקבל מיד". הזמנתי אתמול צמיד חכם של שיאומי עם שעון. למען הספורט הוספתי כסף גם למספר מעקב דרך.

מהיכן הזמנת את הצמיד? כמה עלה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין מדוע כשהחבילות בארץ, אין עדכון שהחבילה בארץ.

כלומר העידכון שהיא בארץ, כאשר החבילה מגיע למרכז החבילות בעיר המגורים ולא במודיעין.

לכו תדעו באמת איפה החבילה נמצאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו התרחיש בדיוק, אצלי.

ולחובבי הבנת הנקרא, מה המשמעות של ההודעה הבאה?

[TABLE=class: searchresulttable, width: 572]

[TR]

[TD]17/07/2017[/TD]

[TD]מחלקת דוורים תל אביב[/TD]

[TD]תל אביב-יפו[/TD]

[TD]נוכח מידותיו/משקלו הושארה הודעה והפריט יועבר למסירה ביחידת הדואר[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

א. לא הושארה שום הודעה, אולי אצל אלוהים.

ב. יחידת הדואר - האם הכוונה לסניף הדואר שלי או למיון המרכזי? ביקרתי בסניף הדואר שלי, אין זכר.

¯\_(ツ)_/¯

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...