Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

יש לי חבילה שנשלחה מסין, עלי, הגיעה לבאר שבע:

שבע.png

אני לא גר בבאר שבע אלא ליד רעננה. אפילו לא קרוב.

בהתחלה חשבתי אולי המוכר טעה במספר מעקב אבל כבר 5 ימים שלא לקחו את החבילה ואני חייב אותה לטיול בסוכות.

איך אפשר לבקש מהם להעביר את זה לסניף הנכון?

ניסיתי דרך טופס צור קשר על חבילה מחו"ל אבל אין לי מושג מה הפרטים של המוכר מבחינת כתובת, שם וכו'.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יודע לגבי מילוי כתובת של המוכר הוא שסתם תשאיר ריק או גיבריש, זה לא חשוב לדואר ישראל, ככה הנציגה אמרה לי שמילאתי את הטופס כי הכתובות של הסינים מסובכות ביותר לכתיבה חחח.

מה שהם צריכים זה את הפרטים שלך, מס' חבילה והכתובת הנכונה להיכן להביא אותו.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני יודע לגבי מילוי כתובת של המוכר הוא שסתם תשאיר ריק או גיבריש, זה לא חשוב לדואר ישראל, ככה הנציגה אמרה לי שמילאתי את הטופס כי הכתובות של הסינים מסובכות ביותר לכתיבה חחח.

מה שהם צריכים זה את הפרטים שלך, מס' חבילה והכתובת הנכונה להיכן להביא אותו.

קיימת גם אפשרות סבירה (במיוחד אם קנית בעליאקספרס) שהמוכר נתן לך מספר מעקב של חבילה אחרת (ושלך אולי נשלחה ללא מספר מעקב).

Sent from my XT1068 using Tapatalk

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה חשבתי שקיבלתי מספר מעקב אחר אבל אני רואה שלא אוספים את החבילה אז תמוה לי.

חובה להזין פרטים בשולח אז אחרטט פרטים ונראה אם יחזרו אלי. בטח רק אחרי החג. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה הפעם לשבח את חברת exelot:

הוזמן דרך gearbest טלפון של שיאומי רדמי נוט 4X ב-12. נשלח ב-14. לפני ראש השנה הטלפון נחת בישראל. היום התקשרו לבעל ההזמנה לשלם על מע"מ בלבד.

כנראה מחר או מחרתיים הטלפון יגיע עד לבית.

תשלום השירות הוא 20 ש"ח באתר של גריבסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם, דואר "מדלת לדלת" של דואר ישראל, מספר המעקב שקבלתי היום מראה שאין נתונים עליו.. לפני שהגיע לארץ המוצר היה תחת I parcel ולפי המעקב שלהם המוצר שוחרר מהמכס וניתן לידי חברת השליחויות שאיתם הם עובדים בארץ (כאמור, דואר ישראל)

שירות הלקוחות של דואר ישראל מגוחך מבחינתם אם אין נתונים הדבר הזה לא בארץ.. אז אולי יש כאן מישהו עם ניסיון? כמה זמן מרגע השחרור יקח לחבילה להגיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות מתן. זאת הסיסמה לכל דבר שקשור בדואר.

אם רק היום שוחרר מהמכס , יכול להיות שעדיין לא קיבלו את החבילה.

תמתין יום יומיים וזה יהיה אצלך , בהנחה שאתה גר באיזור המרכז.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבלנות מתן. זאת הסיסמה לכל דבר שקשור בדואר.

אם רק היום שוחרר מהמכס , יכול להיות שעדיין לא קיבלו את החבילה.

תמתין יום יומיים וזה יהיה אצלך , בהנחה שאתה גר באיזור המרכז.

אני סבלני, סתם מעניין אותי כיצד זה מתנהל, אני מהצפון, רק מקווה לקבל את זה לפני כיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שהוזמנה מסין באמצע אוגוסט

הגיעה למודיעין ב 12 לספטמבר (!!!)

אין שום עדכון במעקב הדואר לגבי זה שהחבילה בכלל קיימת, בדואר לא מסוגלים להחזיר לי תשובה למה זה עדיין במודיעין, היום נפתח בירור.

בנוסף- חבילה נחתה מארה"ב ב 25 לחודש, היום התעדכן "התקבל מארה"ב, ממתין לבדיקת מכס"

בואו נראה כמה זמן יקח עד שאכן תעבור אותה בדיקת מכס. כל פעם שאני חושב שמשהו משתפר בדואר, פתאום מגיעה עוד רגרסיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חיכתה לי הזמנה לסור אל סניף הדואר ע"מ לקבל חבילה שאספתי ב- 26 לחודש.

מזל ששמתי לב, אחרת הייתי מגיע סתם לסניף.

ואיך ידעתי ב- 26 שהיא מחכה לי?

או. חששתי שלא תשאלו. ובכן, הרי אי אפשר לסמוך שהדואר ישלח לי מסרון בנושא (פעם הוא כן עושה זאת, פעם לא. תלוי במצב הרוח), לכן אני ביוזמתי נכנס כל יום אל אתר הדואר השולח ומוודא לפי מס' המעקב הערכת מיקום החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סבלני, סתם מעניין אותי כיצד זה מתנהל, אני מהצפון, רק מקווה לקבל את זה לפני כיפור.

חבילת I PARCEL מאמאזון נשלחה ב15 לספטמבר, ב22 לספטמבר נחתה בארץ (יום שישי לאחר ראש השנה), ב23 שוחררה מהמכס (שבת!) ב25 כבר היה מידע על החבילה באתר דואר ישראל וב26 שליח של דואר ישראל מסר לי את זה לידיים (מדובר בלפטופ, הקופסא המקורית ללא דופי, הקופסא החיצונית של אמאזון הייתה ממש מעוכה.)

סה"כ מרגע שליחת המוצר עד שהוא הגיע לידי עברו 11 יום כולל חג ושבת, לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם iparcel בדכ (ולפעמים יש ויש) מגיע מהר. לגבי הדואר, מהשלב הזה אני עוקב ונרגע שמבין שאצלם, יוצר קשר עם המוקד (במקרה שלי חיפה שעונים מאוד מהר) ומתאם יזום כי אחרת הם נוחתים משום מקום ורוב הסיכויים שתהיה החמצה, לפחות כשמדובר בבית ולא מקום עבודה.

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרחפן בידי!

אני עדין לא בטוח איך חמקתי מאישור משרד התקשורת. במקום פתק קיבלתי טפסים של המכס/דואר ונכתב בהערה: נדרש אישור מספר התקשורת וכמה מספרים. על הטופס נכתב בכתב יד מספר המדף.

מכיוון שהחבילה הגיעה לסניף המקומי, התייצבתי עם מעקב המשלוחים של דואר ישראל שמראה את מספר המדף, ולא הראתי את הטפסים שקיבלתי. קיבלתי את החבילה לידי. על החבילה כתוב בכתב יד: אישור משרד התקשורת.

האם משרד התקשורת העביר את האישור בעצמו? האם הדואר היה אמור לדרוש ממני את האישור כתנאי למסירת החבילה (כמו המיסים שהם גובים במסירת החבילה)?

תעלומה.

והעצוב זה שהרחפן משדר בתדר 2.4 ג'יגה, נמכר בחנוות בארץ, ולא נדרש לו שום אישור.

אני לא מבין את דואר ישראל (2)

עדיין לא קיבלתי אישור ממשרד התקשורת, ועדיין לא קיבלתי הודעה מהדואר. הסטטוס התעדכן:

[ATTACH=CONFIG]494164[/ATTACH]

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע חזרתי לארץ מטיול קטן בחול, וחיכתה לי בבית הודעה מהדואר שספר שהזמנתי הגיע לסניף הקרוב אלי.

יופי.

ההודעה הונפקה ב17.9, אני קיבלתי אותה ב-24.9, עם איום שאם אני לא אוסף את החבילה תוך 14 יום - היא תשלח בחזרה לחול (לא ברור אפילו איך זה הגיוני שמשתלם להם לשלוח משהו בחזרה לחול, אבל מילא).

בהודעה היה כתוב שהסניף עובד בימי שלישי עד 20:00. הגעתי לשם ב19:00, וגיליתי שאני חי בסרט כשאני חושב שבסניף דואר יעבדו כל כך הרבה שעות.

הסניף היה סגור, ועל פי השלט שבכניסה, שעות הפעילות שלו שונות לגמרי ממה שהיה בהודעה, ואין אף יום במהלך השבוע, בו הסניף עובד יותר מ-6 שעות. במהלך השבוע הסניף פתוח בשעות נוחות במיוחד לאנשים שצריכים לעבוד לפעמים לפרנסתם - 12:00 עד 18:00.

למזלי הרב אני עובד במרחק של 15 - 20 דק' נסיעה, ואין לי בעיה לצאת בצהריים.

מה אמורים לעשות אנשים אחרים שחיים בסביבה? כנראה פשוט לא להזמין שום דבר. אף פעם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר זבל - נשאר זבל.

פריט נשלח ב- 29/6/2017 מבריטניה.

הגיע לסניף הדואר בתחילת יולי.

אממה - יש מדבקה צהובה של "סיבת אי מסירה" - "לא נדרש" - מ-25/9 (כאילו ששלחו בכלל הודעה לבוא לקחת - איך אפשר לדרוש משהו שלא הגיע / הודיעו שהגיע ?!).

היום בשעה 7:00 צלצול מתמשך באינטרקום - הגיעה העז ישרות הביתה.

שרות עקום (ויש עוד פריט ששלושה חודשים מבושש לבוא).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...