Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

הזמנתי שואב אבק רובוטי מ gearbest קיבלתי הודעה לתשלום מס מאקסלוט, הבנתי שזאת חברת שילוח? מישהו מכיר? המוצר מגיע לבית עם שליח או לבסוף דרך דואר ישראל?

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

כן גירבסט עובדים איתם.

כבר יצא לי לקבל חבילה מהם.

רק מה שמוזר שהשליח הגיע עם רכב של ישראל היום

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקסלוט עובדים עם חברת שליחויות buzzer.

בעצם כל אדם פרטי יכול להיות שליח אחרי שעות העבודה ולמסור חבילות לאנשים.

https://buzzr.biz/

גם אני הזמנתי מהם שואב לפני חצי שנה וקיבלתי אותו מאדם ברכב פרטי קטן.

סך הכל הם עובדים מצוין ובעמלות גובים רק באיזור ה-17-19 ש"ח מעבר למע"מ שצריך

שמבחינתי זה בסדר לגמרי. אין עמלות שקר/הפתעות למיניהן.

התהליך קצת איטי ומאחר וזה עם buzzer אין באמת מעקב או יכולת לדעת בדיוק מתי השליח יגיע.

אתה בעיקרון צריך לקבל סמס באותו יום מתי הוא אמור להגיע - למשל "השליח יגיע אליך היום בין 16:00-18:00, קוראים לו חיים".

אני אישית לא קיבלתי את הסמס הזה אלא טלפון כשהשליח היה כבר ברחוב עצמו וחיפש את הבית.

חבר שלי כן קיבל סמס עם קישור לאתר שלהם שנותן עוד קצת פרטים על מעקב החבילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר מעקב של החברה אבל הוא לא נותן כמעט מידע אלא רק שהמוצר עבר סריקה דיגיטלית. איעזר בסבלנות, המוצר הוזמן בבלאק פרידיי.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין "איך זה עובד אצלם" אבל כמו רבים וטובים אחרים, לא מצליח.

1. שבוע שעבר קיבלתי חבילה שהזמנתי לפני 3.5 חודשים (סין). גודל של קופסת סיגריות. שווי כ 10-15$.

2. היום קיבלתי חבילה נוספת לתיבת הדואר (הוזמנה ונשלחה ב 26/10) - סה"כ חודש וחצי. (סין). (שווי דולרים בודדים).

3. שבוע שעבר הזמנתי 2 חבילות:

א. משאבת דלק לרכב. מ-לטביה. נשלח ב 4/12/2017 - היום קיבל מספר מדף (ז"א שזה כבר כאן, היום היה אפשר לאסוף). סה"כ שבוע (!)

ב. מנוע נעילה מרכזית לרכב (גודל של קופסת סיגריות בערך) מ-פולין. נשלח ב 1/12/2017 - היום קיבל מספר מדף (סה"כ 10 ימים).

זה לא מקרה ראשון או אחרון ואני בטוח שרבים וטובים אחרים שמזמינים מ UK או מדינות אחרות, מקבלים את המשלוחים במהירות שיא (בין 3 ל-7 ימים - ובמקרים יותר קיצוניים עד שבועיים ימים). מן הסתם - בלק פריידיי, סייבר מאנדיי וכו' לא פסחו על UK ואחרים - אז מה לעזאזל קורה כאן ?!

אין ספק שהמשלוחים מסין לוקחים הרבה יותר זמן, אבל ההפרשים הקיצוניים בין סין לבין מדינות אחרות בעולם הם לא פחות ממטורפים.

איציק

חבילות דרך DHL עוברות דרך מסין לאירופה ומשם לישראל. מאמין שגם בדואר ישראל החבילות עוברות מסין לאירופה. לכן הגיוני שחבילות מאירופה יגיעו מהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק דואר ישראל לא משהו:

גם הסוחרים הסיניים מתעכבים הרבה זמן עד שהן שולחים את זה לדואר שלהם

גם הדואר הסיני לא משהו

גם העיכוב במכס בארץ קטסטרופלי

ובסוף יש את דואר ישראל שעל פי נסיוני הוא בינוני, אבל בד״כ לא החוליה הכי חלשה בשרשרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הדואר הסיני לא משהו

ביקרתי בסין לפני חודש, יומיים אחרי יום הרווקים הסיני.

שיחת היום הייתה שלוקח לחבילות שלושה-ארבעה ימים להגיע בגלל העומס המטורף שנוצר. הסטנדרט שם עומד על יום-יומיים גג.

עבורינו הדאר הסיני צריך להיות דוגמא ומופת.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה וחצי ?! אתה רציני ?!

בטח שק עם כמה חבילות נדחק לו לאיזה פינה (שימש כרית להנחת הרגליים של הפקיד ;-) ) ופתאום מישהו מצא אותו :-P

איציק

רציני מאוד, הלוואי והייתי צוחק

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף, טרי מהיום.

מחכה לחבילה מאמזון ארה"ב.

בודק מעקב חבילה, ורשום נמסר (לפחות לא לי).

בשיחה עם מוקד השליחים, החבילה נמסרה לי ואפילו הצגתי תעודת זהות!!!

מדהים, כנראה חטפתי אלצהימר עוד לילה לפני כי המאורע לא היה זכור לי.

בבדיקה קצת יותר מעמיקה, ולא משפט שהנציגה שלפה מהשרוול בשביל להוריד אותי מהקו.

החבילה נמסרה למישהו אחר בבניין אחר, בשם אחר. לפחות בעיר הם צדקו.

כמובן שהאדם שקיבל את החבילה פתח את החבילה, כעת החבילה בידי הדואר אך היא נפתחה ולא ידוע לי אם נגרם נזק למוצר ו/או שהוצאו משם רכיבים וכדומה (מדובר במעבד למחשב שהזמנתי).

מה עליי לדרוש מהדואר? אחריות? פיצוי כספי? כלום?

פחות מעוניין לשלוח את החבילה חזרה לאמזון, המתנתי כבר מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מה הקשר לשלוח בחזרה לאמאזון? אם באמת חסר שם משהו או שנגרם נזק למה שיקחו אחריות על זה?

אם הוא החזיר אותה לך תיקח אותה וזהו כנראה שהחזיר בשלמותה.

וגם מהדואר לא תקבל שום פיצוי מקסימום יתנצלו על הטעות של הפקידה.

Renault fluence 2.0L 10

01 FIAT Punto HGT

01 FIAT Punto ELX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי בסין לפני חודש, יומיים אחרי יום הרווקים הסיני.

שיחת היום הייתה שלוקח לחבילות שלושה-ארבעה ימים להגיע בגלל העומס המטורף שנוצר. הסטנדרט שם עומד על יום-יומיים גג.

עבורינו הדאר הסיני צריך להיות דוגמא ומופת.

אני לא יודע מה אתה ראית, ומהי היעילות של דואר הסיני, אך אני יכול להראות לך 2 משלוחים מסין: אחת מהחג הסיני, ואחת כמה ימים לפני החג הסיני. החבילה מהחג הסיני הגיע ליעד, לעומת החבילה השניה בדרך.

17TRACK_2.jpg17TRACK_1.jpg

בשני המקרים האלו, לקח לחבילה כמה ימים בשביל להגיע לשליחה מחוץ לסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבילות מסין לוקח בממוצע יותר זמן להגיע לארץ מאשר חבילות מאירופה וארה"ב, ואנשים נוטים לייחס את זה לדואר הסיני. יכול להיות שזה נכון חלקית, והמשלוחים ארצה נשלחים במסלול עקיף (דרך אירופה) אבל יכול להיות שמדובר גם בסדרי העדיפויות בדואר ישראל (כפי שפורסם בעבר). עד שדואר ישראל לא ינהג בשקיפות ויעדכן את מעקב המשלוחים מהגעת החבילות לארץ, הם מבחינתי חשוד ראשי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע כמה זמן לוקח לחבילה מאוסטרליה להגיע לארץ, דרך הדואר הלא רשום האוסטלרי? (עד 2ק"ג)

או שאלה אחרת, יש דרך לאתר חבילה כזאת ללא מספר מעקב?

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...