Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

GPS IGO לאנדרואיד

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 471
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פאסט תודה רבה :)

גרסא: 9.6.29.581400 עם רזולוציה 2560x1440 עובדת נהדר על NOTE 5 - התקנה שעשיתי כפי שאמרת

קובץ APK עם הקבצים המתאימים.

שנה טובה וגמר חתימה טובה

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

שלום חברים.

אני די חדש כאן,ויש לי בעיה מסויימת.

אני עם מכשיר Asus Zenfone 2, שלפי גוגל הרזולוציה שלו היא 1920X1080.

עכשיו, איך התקנתי את האייגו? חיברתי את המכשיר לUSB במחשב, נכנסתי לתיקיית כרטיס הזיכרון החיצוני ופשוט גררתי לשם את התיקייה של הIGO והתקנתי. כשניסיתי להיכנס נכתב לי:

Missing or incomplete folder: /data/data/come.nng.igoprimois/javaclient/sys.txt: open failed

עכשיו, אני משער שמשהו בהתקנה שלי לא היה נכון אז הלכתי להוראות ההתקנה שיש כאן ונכתב שם משהו שאני לא ממש מבין:

במחיצת ה-root של המכשיר יש ליצור מחיצה בשם iGO (אות ראשונה קטנה, והשאר גדולות).

היכן נמצאת מחיצת הroot של המכשיר? כשהוא אומר מחיצת רוט הוא מתכוון לתיקייה של כרטיס הזיכרון הפנימי שמובנה במכשיר?

עריכה: לפי המדריך גם נכתב להעביר את מחיצת speedcam עם קובץ txt בלבד ואין לי שם שום קובץ טקסט..

עריכה נוספת: מצאתי את קובץ הטקסט הזה והעברתי אותו,עשיתי את השלבים הראשונים של ההתקנה ובעת הניסיון הראשון שם להתקין את האפליקציה ולהיכנס אליה, האפל' קורסת לי.

אשמח לעזרה

עריכה אחרונה על ידי maor23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיצת ה-root היא מחיצת הבסיס, המחיצה הראשית. יש כזו גם בזיכרון הפנימי וגם בכרטיס, בעצם בכל אמצעי אחסון.

בהנחיות בפוסט #272 יש הוראות התקנה מפורטות, כאשר ההנחיה היא להתקין בזיכרון הפנימי ולא בכרטיס חיצוני.

כאשר התקנה נכשלת יש להסיר את ההתקנה לחלוטין לפני התקנה מחודשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיצת ה-root היא מחיצת הבסיס, המחיצה הראשית. יש כזו גם בזיכרון הפנימי וגם בכרטיס, בעצם בכל אמצעי אחסון.

בהנחיות בפוסט #272 יש הוראות התקנה מפורטות, כאשר ההנחיה היא להתקין בזיכרון הפנימי ולא בכרטיס חיצוני.

כאשר התקנה נכשלת יש להסיר את ההתקנה לחלוטין לפני התקנה מחודשת.

עשיתי זאת. מחקתי לחלוטין כל זכר לiGO שהיה לי במכשיר, הסרתי את הכרטיס החיצוני ועשיתי בדיוק לפי המדריך. בניסיון הראשון להיכנס לאפליקציה,זה קורס.

אולי ההורדה שהורדתי לא טובה? ישנה מדי? יש כזה סיכוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
פעם נתת הוראות להגדרת התראת מצלמות לפי מרחק וסוג (במקום סתם צליל אזהרה) לIGO8 על דימקה כולל ערכים לsys.txt .

איך עושים את זה בפרימו(למכשיר יעודי\לאנדרואיד) על דימקה ?

תבדוק בפוסט #48, בפוסט #167. אם אתה משתמש בתוכנה שאני העליתי בעבר, הסקין כבר כלול בה.

את קובצי הקול בפורמט wav תוריד מכאן. שם המחיצה ב-WinCE הוא ui_igo9 ובאנדרואיד ui_android.

בנוסף, כתבתי פעם מדריך באנגלית כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
יש לי מערכת אנדרואיד ברכב, אין לי כמה מאות מגה בייטים פנויים להתקנת IGO PRIMO עם מפת ישראל בלבד, אלה אני מעוניין להריץ את זה מהכרטיס הזכרון.

זה צריך להיות APK כמובן שיתמוך באנדרואיד 4.0 ומעלה.

מה הגרסא המומלצת למכשירים ברכבים המבוססים על אנדרואיד ובכדי להריץ את זה מהכרטיס ( כרטיס מהיר ).

תודה רבה מראש.

גרסה להורדה תמצא בפוסט #322.

הוראות התקנה בפוסט #22.

יש בשרשור הזה תשובות להמון שאלות שעלו בעבר. נא לקרוא לפני ששואלים שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

ראשית תודה, התקנתו את הגרסה מפוסט279 על טאבלט TECLAST P70 עם רזולציה 1280/800 אני לא מקבל הודעת שגיאה אבל האפליקציה נתקעת ואני מקבל הודעה של מערכת האנדרואיד האם להמתין או לסגור האם יש לך פתרון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא הודעת שגיאה קשה לעקוב.

תסיר את ההתקנה, ותפעל לפי ההוראות בפוסט #272. כדי לא להסתבך, תישאר עם ההתקנה בזיכרון הפנימי, ללא שימוש בכרטיס זיכרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...