Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך בימר 053-8094462 - מוסך המתמחה ברכבי במוו בראשון לציון - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3777 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של מוסך בימר 053-8094462, מוסך הממוקם בראשון לציון אשר מתמחה ברכבי במוו. המוסך מספק שירותים מגוון לבמוו שלך: חשמלאות ודיאגנוסטיקה, מכונאות ומיזוג אוויר כל זאת תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר בעולם הרכב.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

בנוסף, גולשים שאינם רשומים לפורום יכולים להוסיף חוות דעת בקישור הבא

http://www.carsforum.co.il/cars/submitBReview.aspx?bid=1896

מוסך בימר - מוסך במוו בראשון לציון

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוסך מספר 1 בארץ, בחיים לא נתקלתי בחווית שירות כזאת בשום מקום, הם פתרו לי בעיה שרבים לא הצליחו (אפילו בחול) , דיברו לעניין ולא ניסו לסבן אותי לשנייה, המקצועיות של גובאני היא לא דבר שפוגשים בכל יום, מצאתי לי בית חם לרכב ,ממליץ בחום מבטיח לכם שלא תתאכזבו.

רועי, מיני קופר

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפתח ואומר שלא יצא לי לפרסם אף נותן שירות עד היום אבל בעקבות חוויה באמת יוצאת דופן במחוזותינו ובמיוחד בתחום הרכב אני מרגיש מחוייב לשתף אותכם :-D

התחדשתי בE90 לא מזמן (תמונות יעלו בקרוב) ומכיוון שאף פעם לא הייתי בעלים של בווארית בעבר לא הכרתי בעלי מקצוע שמטפלים בגרמניות הללו.

שיטטתי באינטרנט וקראתי חוות דעת, עשיתי סיבוב בכמה מוסכים ואף אחד לא הרשים אותי יותר מדיי, ברובם היה דרג ניהולי ופועלים שמבצעים את העבודה בשטח בלי הרבה חשק ועניין.

באחד השיטוטים שמעתי על מוסך בימר בראשון לציון והגעתי למספר הטלפון של אחד הבעלים שהוא גם המנהל וגם העובד (ארחיב בהמשך) ששמו ג'ובאני, ג'ובאני שמעולם לא פגש אותי הקדיש לי ככה סתם באמצע היום מעל חצי שעה בשיחת טלפון בהסברים על הדגם המדויק שלי, פרטים טכניים על הרכב והמלצות כלליות.

ראיתי שעומד מולי בחור רציני והחלטתי להגיע למוסך להתרשמות.

במוסך ישנם שני אנשים, אחד זה ג'ובאני והשני זה איגור, מוסך בימר מטפל כמעט באופן מוחלט בבואריות ואכן כשהגעתי היו במוסך מגוון גרמניות מטופלות, כבר בכניסה הבחנתי שהמוסך לא גדול ונותן הרגשה ביתית משהו עם שני ליפטים ומספר מקומות לרכבים.

מסתבר שג'ובאני ואיגור הם עובדים לשעבר במוסך מורשה ב.מ.וו שלאחרונה החליטו לצאת לדרך העצמאית ולפתוח מוסך ביחד וכאן מגיע מה שקנה אותי באופן אישי כלקוח, הם גם המנהלים וגם העובדים, וברגע שרואים כמה הם רציניים אין חשש להשאיר את הרכב לפועל שרק מחכה לגמור את היום.

נכנסתי עם הרכב, פגשתי את ג'ובאני ואחרי שיחה קצרה של התעניינות על הרכב חיש מהר הוא חיבר אותו למחשב, עשה עדכון תוכנה, איפס כמה תקלות וסידר מנורה ששידרה תקלה, ככה סתם על הדרך, אחרי זה הוא הקדיש לי כמעט שעה בשיחה על המחלות הידועות של הדגם ועל האקזמפלר הספציפי שלי.

הבחור פשוט עושה רושם של תותח רציני, הוא מכיר כל חלק בב.מ.וו ורואים שהוא מעריך כל לקוח ולקוח אצלו וזו הייתה אחת הפעמים היחידות שהרגשתי ביטחון מלא להשאיר את הרכב שלי אצל בעל מקצוע בענף הרכב שכן הקומבינות והעשיקות חוגגות במוסכים.

בהתחלה ג'ובאני התעקש שבכלל לא צריך טיפול לרכב מכיוון שבמחשב יש תיעוד לטיפול אחרון ואחרי בדיקה קצרה אמר לי שאני יכול ללכת לדרכי ולחזור כשתדלק המנורה של הטיפול (במקום לנסות לדחוף לי טיפול בכוח) בסוף אני זה שהתעקשתי על ביצוע של טיפול שמנים ופילטרים וגוב'אני הסכים וביקש להשאיר את הרכב.

כבר באותו היום הרכב היה מוכן ויש לציין שכשג'ובאני משתגע הוא נשאר גם עד שעות הלילה כדי לסיים טיפולים.

בנוסף הייתי צריך לקודד מספר דברים ברכב דרך המחשב, להרכיב מספר חלקים פנימיים וחיצוניים וכן לשפץ את משאבת הואקום ברכב ובשורה התחתונה המחיר היה הרבה יותר מהוגן במיוחד כשיש תפיסה כיום שמי שמחזיק ב.מ.וו נופלים לו דולרים מהכיסים, היחס האדיבות והמקצועיות היו פשוט מעולים ואין לי ספק היכן אני אטפל ברכב שלי להבא.

כמובן שבמוסך בימר מטפלים בכל סוגי הרכב ואכן אני ממליץ להגיע ולהתרשם מהמקום כי אין הרבה בעלי מקצוע ישרים כמו ג'ובאני ואיגור.

מספר הטלפון שלהם ליצירת קשר הוא 054-4645081

בינתיים אוסיף תמונה של הרכב שלי (לפני שטיפה כרגע) :-D

6q2y.jpg

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה האיגור שאני חושב שזה, אז הוא לקוח לשעבר ובחור ישר ומבין ואוהב מכוניות, וב.מ.וו. בפרט. מאחל להם בהצלחה בדרכם המקצועית!

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

ג'ובאני ואיגור בעלי מקצוע טובים וישרים. המוסך עצמו הוא קטן ומשפחתי, ותקבלו מענה ותשובה

לכל שאלה, והסבר מה קרה ולמה מתקנים, ולמה צריך להחליף. אין ספק שזה מוסך שונה בנוף

מוסכי המותג, שבד"כ מנצלים את המחירים המופקעים של היבואן, כדי להפקיע מחירים בעצמם.

ממליץ בחום, ומקווה שהם ישארו ככה, ולא יקרה להם מה שקרה לאחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...