Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה פאביה tsi ספורט לעומת סקודה פאביה tsi סטייל

erezha
שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מעוניין לרכוש את הפאביה 1.2 tsi הספורטיבית המוכרת בשנים 2010 או 2011 ויש לי בעייה.

מצאתי מישהו שמוכר בדיוק את מה שלכאורה חיפשתי באמת רכב יפה שנת 2010 שמור ומטופל עם כל התוספות של הדגם הספורטיבי: מושבי ספורט, גלגלי מגנזיום, בקרת אקלים ופנסי ערפל.

הכל היה נראה תקין. לקחנו את הרבב לבדיקה שיצאה תקינה ואף סיכמנו על מחיר לסגור והייתי מרוצה מאוד. ואז ראיתי את רשיון הרכב ושם להפתעתי תחת רמת גימור היה לא הופיע SPORT אלא STYLE. הבנאדם אומר לי שזה כן דגם ספורט ובאמת הרכב נראה בדיוק כמו שאר דגמי הספורט שראיתי.

לתת דגם STYLE ככל הנראה שיש מחיר מחירון שונה וזול יותר.

כעת אני לא יודע מה לעשות.

מי מכיר את תת הדגם הזה STYLE ויכול לשפוך קצת אור ולעזור.

ארז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לארץ מעולם לא הגיע רמת גימר STYLE. היו AMBIENTE (הבסיסית), ELEGANCE ו-SPORT (המאובזרות).

לפני ה-FL, ה-ELEGANCE הייתה מאובזרת מה-SPORT. אחרי ה-FL, הן הפכו מעמדות :wink:

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג על מה אתה מדבר. וודאי שיש רמת גימור שכזאת (בשנת 2010 בכל אופן יש).

יש לי מושג, היו לי לא מספיק פאביות והאחרונה ביניהן (במקרה...) הייתה מודל 2010 - ובמעמד הרכישה שלה לא הייתה רמת גימור כזאת. חברים קנו עוד פאביות אחרי (מדגמי 1.2TSI SPORT האחרונים שיובאו ארצה), גם במעמד הרכישה שלהם - לא הייתה רמת גימור כזאת (לא באולם התצוגה, גם לא בפרוספקטים). הבסיסית הייתה AMBIENTE (שמעליה - בשווקים אחרים בעולם - יש STYLE).

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מושג, היו לי לא מספיק פאביות והאחרונה ביניהן (במקרה...) הייתה מודל 2010 - ובמעמד הרכישה שלה לא הייתה רמת גימור כזאת. חברים קנו עוד פאביות אחרי (מדגמי 1.2TSI SPORT האחרונים שיובאו ארצה), גם במעמד הרכישה שלהם - לא הייתה רמת גימור כזאת (לא באולם התצוגה, גם לא בפרוספקטים). הבסיסית הייתה AMBIENTE (שמעליה - בשווקים אחרים בעולם - יש STYLE).

לא הצלחתי להבין אם היו לך מספיק או לא מספיק פאביות.. בכל מקרה לא ברור לי גם למה בנאדם צריך יותר מפאביה אחת...

בכל מקרה אולי אתה לא נתקלת ברמת הגימור הזאת שנקראת סטייל אבל יש לי מול העיניים רשיון רכב של אחת כזאת בדיוק.

בוא תנסה לעזור לי ולא להתקיל אותי סתם. כרגע המצב הוא שמולי נמצא בנאדם שטוען שרכש דגם ספורט, הרכב אכן נראה כמו ספורט ברמת האבזור אך ברשיוון מצויין סטייל. היום בדקתי מול שירות הלקוחות של צמפיון והם צריכים מחר לאשר את הרכב כרמת גימור ספורט. השאלה האם זה אמין ואני יכול לסמוך על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אז בוא אני אנסח את השאלה מחדש שתהיה רלוונטית אליך ותוכל לענות לי טוב יותר..

נניח שרשום כתוב ELEGANCE אך בעל הרכב שמוכר לי טוען שזהו דגם SPORT.

האם במידה ומאשרים לי בצמפיון שאכן מדובר בדגם SPORT למרות שברשיון כתוב אחרת זה תופס קביל ואמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאתה צודק ויש רמת גימור כזו.

להלן נתוני משרד התחבורה :

http://car.mot.gov.il/index.php?option=com_carmodels&view=carmodels&Itemid=30#

בקישור הכנס בשדה "שם היצרן" - סקודה צ'כיה.

ראה ספרורים : 117 , 120 , 125 , 126 (דפים 6-7 ב"סקודה צ'כיה" )

מופיעים שם מספר רב של דגמי STYLE.

לפי המפרט לחלק מדגמי STYLE השינוי לעומת דגם הספורט הינו לפחות בדברים הבאים :

1. אין גלגלי סגסוגת קלה. בדגם ה SPORT יש. בדוק אם ברכב הזה הג'אנטים מקוריים.

2. יש 4 כריות אויר לעומת 6 ב SPORT. קל לבדוק אם יש 4 או 6 כריות לפי הכיתובים בקורות ובמושבים.

3. וודא שיש לך מנוע עם 105 כ"ס ולא 86 כמו שיש ב - 120 , 126

אם צ'מפיון מאשרים לך בכתב זה יפה , אבל דרוש מהם מכתב רשמי למשרד הרישוי בו הם מצהירים על טעות למול הVIN ומאשרים שינוי רמת הגימור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...