Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת פילטר פתוח + כונס

BMW_525_89
שימו לב! השרשור הזה בן 7110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה שלום לכולם!

איפה אפשר לקנות פילטר אוויר פתוח איכותי (איזור אשדוד תל אביב)?

איזה חברות נחשבות טובות אני לא רוצה לקנות משהוא לא איכותי?

כמה בערך יעלה פילטר?

וכמה יעלה להרכיב כונס אוויר קטן, משהוא בסגנון של אימפרזה?

לא משהוא ערסי...

מענין אותי לדעת כמה תעלה העבודה אצל פחח מיקצועי

יש לחבר שלי יום הולדת (יש לו קרייזלר נאון) ורציתי לעשות לו מתנה ליומהולדת ללכת איתו

להתקין כונס אוויר ולקנות ולהתקין פילטר פתוח.

הבעיה אצלו ברכב שהוא חייב כונס אוויר שיכניס אוויר למנוע בגלל שהמיקום היחידי שאפשר לשים את

הפילטר זה מאחורי המנוע, ככה זה בנוי ואין מקום מפנוי בסביבת המנוע בכלל, אז חייבים להתקין כונס

או להעביר את הצינור אוויר מתחת לרדיאטור ולהתקין את ההפילטר לפני הרדיאטור, אבל זה לא בר ביצוע

בגלל שהרכב גם ככה נמוך אז יש חשש שהצינור יפגם מהר מאוד מפסי האטה וכ''ד.

אם יש למישהוא הצעה מענינת בבקשה אני ישמח לשמוע

או אם מישהוא בפורום מוכר או מכיר מישהוא שמוכר פילטר איכותי וחדש בלבד!

שיפנה אלי בפרטי.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר פתוח איכותי, זה פילטר של חברת K&N - חברה אמריקאית שנחשבת לטובה בתחום.

תוכל לקנות בסדנאות השונות ועדיף אצל קובי מאקסטרים טיונינג (חבר בפורום) שכן הוא היבואן.

עלות של פילטר כזה היא בערך 300+ וההתקנה ממש לא מסובכת, ואני חושב שקובי אפילו יתקין לך את זה (תדבר איתו) .

בקשר לכונס - בשביל לבנות כונס אתה צריך ללכת לפחח ולעשות חור במכסה מנוע, להתקין את הכונס - שעלותו יכולה להיות מ 200 ועד 2000 ( כונס של STI החדשה) ולאחר מכן לעשות צביעה לכול המכסה.

דבר כזה יכול לעלות לך 600 שקל מינימום לדעתי.

בקשר לבעיה עם האוויר החם מהמנוע, צודק אם יהיה אוויר חם מהמנוע זה יכול אפילו להוריד את הביצועים ולא כדאי להוסיף פילטר אלא אם כן:

מתקינים פילטר

Viper Pipercros

שמגיע עם צינור מיוחד מבודד שלוקח אוויר קר מבחוץ ונחשב לאחד הפילטרים הטובים בעולם אם לא הכי טוב.

ואז המחיר יהיה גבוהה בהרבה, שכן פילטר כזה הוא יקר רצח.

בקשר לכונס:

כונס באמת יכניס אוויר קר למנוע וזה יהיה מעולה אבל הוא יכניס גם אבק וליכלוך לתא המנוע ולכן כדאי לעשות איזה משהו שיסנן את האוויר בכונס או פשוט לנקות את הפילטר בתדירות גבוהה יותר (עם ערכה מיוחדת) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשת דקה תמנע את הליכלוך בצורה משמעותית... אבל צריך לנקות את הרשת מידי פעם...

אתה יכול להרכיב המון סוגים של כונסים... לדעתי של אימפרזה לא יהיה יפה על האוטו המדובר..

אם כבר מנוע... אז שיהיה לו קרבורטורים

www.psi.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט , תקנו כבלים ראויים ותעשו את ההכנות המתאימות , ותזיזו את המצבר לבגאג' ... :)

אחלה מקום לפילטר לא ?

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכער את האוטו עם כונס בשביל קצת אויר קר ?? מה השתגעת ?? תמצא מקום מקום אחר כמו מתחת לאוטו או מהטמבון שיכנס אויר דרך צינור .
אם הוא מוצא את הכונס המתאים זה יכול להוסיף לרכב לא להרוס...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פילטרים אתה יכול לקנות גם של JR ברמה מאוד גבוהה....

לגבי קונס,ברגע שתשים אותו,כולם יידעו שיש לך משהו חריג מתחת למכסה=ימיו של האוטו ספורים..... בארץ שלנו כמה שפחות למשוך צומת לב יותר בריא.

במחיר של כונס עם פיבר ועבודה וכל הצביעה ...אפשר לדוגמא להחליף לבולמים יותר איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שכמעט כולם כאן לא קוראים את מה שאחרים רושמים! אני לא צריך לקנות כונס אני צריך רק להרכיב

בסך הכל רציתי לדעת כמה יעלה ללכת לפחח: שיעשה חור מתאים לכונס, יחבר אותו, ויצבע את כל המכסה מנוע (+ הכונס).

ל dkiller מה השם משתמש של היבואן? ואיפה הוא יושב (עיר)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות כל סכום בין 500-2000 שקל , עדיף שתלך לאחד עם ניסיון בזה, ושידע לצבוע בדיוק כמו שאר הרכב, === בקיצור צריך להשוות מחיר ולבחור צבעי טוב.

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שכמעט כולם כאן לא קוראים את מה שאחרים רושמים! אני לא צריך לקנות כונס אני צריך רק להרכיב

בסך הכל רציתי לדעת כמה יעלה ללכת לפחח: שיעשה חור מתאים לכונס, יחבר אותו, ויצבע את כל המכסה מנוע (+ הכונס).

ל dkiller מה השם משתמש של היבואן? ואיפה הוא יושב (עיר)?

עיר: ראשון לציון

פלאפון:

052-8222686

קוראים לו קובי.

הנה האתר:

http://www.extreme-tuning.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות פילטר באי אנד איי אוטוספורט הם זולים מקצועיים ונותנים ניקוי ראשון חינם ושנה אחריות להבדיל משאר המוכרים

אם אתה מחפש תוספת הספק הייתי ממליץ לך ללכת על ציפ אתה יכול לקבל 15-17 כס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOOST71

לי יש אוטו עם 155 כ"ס , אם אתה מוצא לי צ'יפ שמעלה לי 10 כ"ס ( אפילו לא 15-17) אני משלם לך על צ'יפ כזה לרכב ( מעלה = בדיקה בדינו ) , אם אתה צודק עלי גם פילטר ואגזוז ...

ואם זה לא אתה מפנק אותי בצמיגים ? ( עולה כמו פילטר ואגזוז מבית טוב ) ושלא תגיד שאין בסיס ... יש כבר פילטר אינ בוקס באוטו וצנרת ואגזוז פתוח.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7110 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...