Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להסתכל לאויב בעיניים (או: תמונות מפקק בנת"צ/שוליים בכביש החוף)

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 3775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלו מאיתנו שנוסעים בכביש החוף בין פולג להרצליה מכירים אותם האנשים ששווים יותר מאחרים. אלו שהזמן שלהם הכי יקר. אלו שנוסעים בנתיב לאוטובוסים בלבד גם אחרי שהוא הופך להיות שול (אחרי השעה 09:00). תמיד אני מנסה לנחש לפי הרכב מי יושב בפנים. יונדאי IX35 זה קל, שחורדינית מהרצליה. ברכב הליסינג כמובן שמדובר בהייטקיסטים בני 35 שחוו את משבר גיל ה40 בגיל 24. בפונטו המפורקת זה בטח ערס שלא מזמן השתחרר אחרי שהיה אפסנאי בקריה. בקיצור, זה מעביר את הנסיעה בכיף. שבוע שעבר הזדמן לי להיות לפקק לא שגרתי בקטע הנ"ל. למה לא שגרתי? כי הוא היה בשעה 15:30. מי שמכיר, בד"כ בשעה זו הכביש פנוי לחלוטין. הפקק החל, וכמובן שכל הכוכבים נוסעים בשוליים. אני לא מתרגש, אני בימני (כרגיל). אחרי כמ שניות אני שם לב שהנת"צ מתמלא בכל כך הרבה מכוניות (תופעת העדר אמרנו? ברגע שאחד מתחיל, כל השאר אחריו) שכל הנתיב נהיה פקוק. זה הזמן להסתכל לכל אותם אנשים בעיניים. ברגע שהפניתי את מבטי ימינה הבנתי כמה הסטראוטיפים שלנו לא נכונים. להלן הרשימה (כל המספרים הם בערך, אני מעריך שהסטייה היא 2-3): כ-20 זקנות. כל משאית (היו בערך 20). 20 הייטקסיטים. כל רכב שעולה יותר מ200K כחדש. כל רכב שהנהג/ת שלו מעשן. כל ולוסטר. כל אחד שיש תספורת שבצדדים השיער מגולח ובאמצע יש יותר (כמו אסף אבידן כזה). כל רכב משטרתי בצורה כזו או אחרת. אלו הממצאים. מה שיותר הכעיס אותי, זה שהמחלף שבו אני עולה (רבין) התמלא בכוכבים שרוצים לחתוך דרכו ולהמשיך לכביש החוף. כמובן שגם הנת"צ שבמחלף התמלא, ומה שעוד יותר מעצבן זה שבשביל אלו שפונים שמאלה, יש נתיב המיועד שמאלה, וגם הוא התמלא בכוכבים שהגיע עד הסוף, וחתכו בשנייה האחרונה ישר, כשבנתיב האמצע יש גם פנייה שמאלה.

אחרי שכתבתי את כל זה, אני אכתוב את הדבר שצרם לי הכי הרבה. במהלך הפקק עמדה ניידת של משטרת תנועה בצד, כל הנהגים שראו אותה מרחוק מיד חתכו מבלי להסתכל לנתיב הימני, ואלו שהגיעו עד אליה, פשוט עקפו אותה וחזרו לשול. מה היא עשתה שם?! רבאק, בשעה אחת היא יכלה להוציא את המדינה מגרעון כלכלי, ולהעניש את אותם הסוציומטים, שאין להם מושג בנהיגה. פשוט מכעיס.

הנה התמונות המשמחות:

DSC01191.JPG

DSC01192.JPG

DSC01193.JPG

DSC01194.JPG

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבעיה שגם שוטרי תנועה נוסעים שם, לא כדי לאכוף, אלא כדי לעקוף את הפקק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי שיציבו שם גאטסו כל קילומטר, כאלה שיצלמו אך ורק את השול, עם כפל דו"חות, ככה שמי שחש את עצמו מספיק חשוב לעקוף מהשול - ישלם אלפי שקלים על כל יום שהוא עושה את זה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב להסביר לנהגי היומיום שזה לא בסדר, צריך להתחיל בלהסביר למשטרה שזה לא חוקי ושצריך לאכוף את זה.

אבל איך שוטר יאכוף את העבירה אם הוא מבצע אותה גם ביומיום?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין נסיעה במהירות כל החוקים נשמרים.

(מי שמבין את הנימה שלי מבין, מי שלא צריך לעשות עוד סיבוב במדורי הדעה והחדשות על נושא האכיפה הבוער ביותר היום, לצערנו)

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוויתי משהו די דומה היום בכניסה לפתח תקווה.

שוב, הדבר הכי נוראי בסיטואציה הזו היא שאנשים לא מבינים שהם עבריינים. הרי הם לא נוסעים מהר, לא?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הניידת נמצאת שם ולא עושה עם זה כלום, איך אפשר לצפות שתאכוף משהו שהשוטרים לא מבינים?

שזה בפני עצמו אומר שצריך לסגור את מתנ"א ולהקים אותה מחדש במתכונת חדשה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אין נסיעה במהירות כל החוקים נשמרים.

סבבה. בנת"צ (אוטובוסים בלבד) יש גם מגבלת 50 קמ"ש. מצידי שיתנו שם דוחות מהירות. רק שיעשו משהו, האפסים האלו שנקראים מתנ"א.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הניידת נמצאת שם ולא עושה עם זה כלום, איך אפשר לצפות שתאכוף משהו שהשוטרים לא מבינים?

זה כל פעם מחדש עושה לי חשק לפנות למפקד מתנ"א, סתם כדי לראות מה יהיה התרוץ. אבל הבעיה היא שצריך נתונים מאוד מדוייקים על חלוקת דו"חות וכו'. למרות שנראה לי שמה שאנחנו רואים זה גם מה שקורה בפועל, נציגי המשטרה תמיד יכולים לשקר ולהגיד שהם כן נותנים דוחות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק דבר אחד עובר לי בראש -

לרדת גם לשוליים כמו כולם, אבל להאט את מהירות הנסיעה בדיוק למהירות של הפקק,

כך שתישאר מאחורי אותו רכב שהיית לפני שירדת לשוליים.

לפנייך כל השוליים יתפנו ומאחוריך ישתרך טור ארוך של כל ה-#$)*% האלו

לא שעשיתי כזה דבר, אבל תמיד מתחשק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה תופעה בדיוק בנתיב התחבורה הציבורי (06:30-09:00) החדש באיילון צפונה.

בנתיבים החוקיים הפראיירים בנת"צ - כל החארות שחושבים שלהם מגיע יותר ולמה שהם ימתינו בפקק כמו כולם.

כמובן שעוד לפי שהיה שם נתיב תחבורה אלא שוליים היו חארות גדולים עוד יותר ("משום מה" אלו היו לרוב רכבי 4X4 יוקרתיים) אלו פשוט נסעו בשוליים בכדי לעקוף את הפקק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כל פעם מחדש עושה לי חשק לפנות למפקד מתנ"א, סתם כדי לראות מה יהיה התרוץ. אבל הבעיה היא שצריך נתונים מאוד מדוייקים על חלוקת דו"חות וכו'. למרות שנראה לי שמה שאנחנו רואים זה גם מה שקורה בפועל, נציגי המשטרה תמיד יכולים לשקר ולהגיד שהם כן נותנים דוחות.

הייתי כל כך עושה את זה אם היה לי ערוץ תקשורת איתו, כי אין לי ספק שהיו לו תירוצים שונים ומשונים ואולי היה גם צורך לתת לו ציטוטים של תקנות התעבורה למה אסור לנהוג ככה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תהייה מיליארדר, תקים עמותה חדשה למען תרבות נהיגה ותתרום 200 ניידות למשטרה. ככה תוכל להחליט בשבילם איזה חוקי תנועה צריך לתגבר באכיפה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...