Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה ריו 1.2 ידנית - סיכום קצר

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 2857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו ישן על הדשבורד? למי אכפת אם הוא קשיח/רך? העיקר שלא יתפרק ויסדק אחרי שנתיים/שלוש והכל בסדר מבחינתי.

בפאביה 2009 אצלי הוא רך, באמת שלא משנה לי בשום צורה שהיא.

noknok - עם כל האהבה לרכב, תמכור ותשאר עם הרכב חברה, החלטה שפויה יותר, החזרי נסיעות לא יכסו על הקילומטראג', הבלאי, הצמיגים, וההפסד הכספי שכשתרצה למכור את הרכב הוא יהיה אחד עם כמות קילומטרים גבוהה מהממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איכות חומרים זה חלק מציון שנותנים לרכב.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

שנתיים, עשרה חודשים ושבוע אחרי שנרכשה - הגיע הזמן לסכם.

הרכב נמכר.

ירידת הערך של הרכב הסתכמה ב 28,000 שקלים (מחיר קניה פחות מחיר מכירה), על פני 34 חודשים כלומר 823 שקל לחודש בסעיף ירידת ערך.

במהלך התקופה הרכב עבר טיפולים בעלות של 1050 שקלים לערך.

הרכב גילה אמינות מוחלטת, היה חסכוני להפליא, ועשה בדיוק מה שהיה מצופה ממנו.

נקודת זכות גדולה - הריו מרווח מאוד, בוודאי בהשוואה לקבוצת הגודל שלו, ולא נופל גם מחלק מהקומפקטיות שעברו תחת ידי.

אם אתם קוראים את זה ומתלבטים אם לקנות לעצמכם ריו חדשה או משומשת עם גיר ידני - לכו על זה. אוטו מצויין.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-מה עבר כבודו? 208ד? x:

אקסטרפולציה מנתון ירידת הערך הכולל מצביעה על בערך 15% שנתי(?) אם כן, זו ירידה סטנדרטית לגמרי - נראה שהרכב מחזיק מחיר יפה.

ושאלה אחרונה - טיפולים בעלות 1050: הכוונה לכל טיפול, או סה"כ? אני מניח שסה"כ פשוט זה לא לגמרי ברור מהניסוח

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוריו,

1050 - זה כל עלות הטיפולים + גומי למגב אחורי במהלך השנתיים ועשרה חודשים.

מה הבא בתור- דילמה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון אבל אם להודות על האמת, צריך לקחת בחשבון שתוך חודשיים הוא צריך לעבוד עוד טיפול, של השנה השלישית.

בהחלט ניתן להניח שהטיפול הנוסף יעלה עוד כ 500 - 600 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצתי למישהי מהמשפחה על הריו - קנתה ריו 2015 ידנית 1.2, יד ראשונה עם 10k, ממש חדשה. הכניסה את הרכב לטיפול 15k שעלה 500 ש״ח בערך. אחרי מדידת צריכת דלק על 3 מיכלים התוצאה מפתיעה מאד לרעה - 1 ל12 ממוצע, המחשב והמשאבה מראים אותה תוצאה.

נוהגת מאד חסכוני, הרוב בינעירוני, מזכרון יעקב לעיר התחתית בחיפה כל יום. קצת פקקים אבל זה לא מסביר את זה לדעתי בהשוואה לדיווחים שקראתי כאן. רעיונות?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגל פחות רגישה על דוושת הגז.

סגנון נהיגה הוא הגורם המרכזי שמשפיע על צריכת דלק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שציינתי היא נוהגת מאד רגוע וחסכוני. לשם השוואה לפני זה הייתה לה יונדאי גטס ידנית שנת 2004 שעשתה 1 ל14-15 באותו תוואי.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סביר בעליל. בשום צורת נהיגה לא 'הצלחתי' להגיע לכזו צריחת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בא לך לקפוץ אלי עם הרכב מתישהו, בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל קיה ריו 2014 אני חייב לומר שהרכב לא מרווח במושב אחורי (הגובה שלי 1.78 ואני עם הכסא עד הסוף אחורה ואין סיכוי שמישהו יכול לשבת בלי שאני אוזיז את הכסא קדימה אבל אז נוצר מצב שלי צפוף מקדימה... )

לגבי חיסיכון בדלק אני עם המנוע 1.4 אוטומט 4 הילוכים סדאן , לעומת מה שהיה לך 1.25 ידני האצ'בק , אצלי היא שתיינית דלק לא קטנה גם בנסיעה רגועה אז אם אצל misterb הקרובת משפחה מגיעה ל1/12 עם מנוע 1.25 אני עם מנוע 1.4 מגיע ל1/10 במקרה הטוב מה גם הקיבולת מיכל דלק שלה מגוחך 43 ליטר כמדומני ..

אגב שכחתי לציין שבטיפול האחרון הוסיפו לו תוסף דלק שבתכלס לא עזר בשיט ולא שינה את הצריכת דלק

עריכה אחרונה על ידי sfargol

<Kia Rio LX 1.4 4DR automatic 2014 <SOLD

TOYOTA COROLLA SUN 2011 automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Misterb או שסגנון הנהיגה שלה לא חסכוני כלל או שיש תקלה ברכב. לאחותי רכב דומה 2012,(למכירה אגב) עברה מעל 50 אלף ק"מ,נוסעת באזור גוש דן והצריכה לא יורדת מ15 קמ"ל.

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2857 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...