Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אויר פתוח

Renault 19
שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

רציתי לדעת כמה מה הוא טווח המחירים להתקנת פילטר אויר פתוח,האם זה אפשרי להתקין אותו לבד,והאם יש פילטר אויר פתוח אשר מתאים לרנו 19,תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין פילטר יעודי ל רנו 19 בכל אופן תמדוד מה הקוטר של הצינור אוויר, ותחפש פילטר בקוטר של הצינור!

להתקין פילטר אפשר לבד, אני לא מכיר את המנוע של ה רנו, אבל מאוד לא מומלץ למקם את הפילטר ליד המנוע/סעפת פילטה מחשש שיכניס אוויר חם, וזה לא מה שאנחנו רוצים!

בהצלחה

לגבי המחירים בין 200-600

תלוי בחברה ובאיכות חומרים

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפצ'י :shock:
לא ממליץ לך על פילטר אוויר פתוח. תצטרך לעבוד לא מעט כדי להגיע לתוצאות משביעות רצון.

אלטרנטיבה : קנה לך פילטר INBOX מכותנה כתחליף לפילטר המקורי שלך שנמצא בקופסה האובלית השחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה דעתי האישית לפי מה שאני רואה, זה הרבה יותר מלחבר את הפילטר עצמו....

זה צנרת שלמה (במקום שתי הצינורות השחורים), צריך לבוא מהאיזור של בית הפילטר ליציאה ליד הגרילר על מנת שיוכל לקבל אוויר קר.

לעיניין השני אני לא יודע איך ייכנס לך פה פילטר פתוח :shock:, אין מקום להכניס מטבע של חצי שקל....

ודבר אחרון כל העסק לא משתלם לך , מה גם שאם לא עושים זאת נכון אתה רק יכול לגרועה מהביצועים של האוטו, ולעלייה בצריכת הדלק....

דעתי האישית חבל על הכסף חבל על ההשקעה, אתה רוצה צליל יותר יפה שים זרימה חופשית בשתי הדברים זה לא יוסיף לך כלום אבל זרימה חופשית העסק פחות בעייתי :mm_cool:

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכבים עם קרבורטור מומלץ פילטר פתוח?

יש יותר חשש לסתימה בקרב'

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו לא ממש סוחב..

בכלל עם מזגן הוא לא זז..

יש איזה הצעות אחרות מה אני יכול לעשות בשביל לעזור לו קצת?

בקשר לפילטר Inbox עד כמה הוא יעזור לי? :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו לא ממש סוחב..

בכלל עם מזגן הוא לא זז..

יש איזה הצעות אחרות מה אני יכול לעשות בשביל לעזור לו קצת?

בקשר לפילטר Inbox עד כמה הוא יעזור לי? :-(

לא יעזור לך בסחיבה, יעזור לך לסנן את האוויר יותר טוב....

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.4

ולא ידעתי שיש לי קרבורטור..

תמיד חשבתי שיש לי הזרקת דלק

מי אמר שיש לך קרבורטור :roll:

אתה לא יודע מה יש לך?

מומלץ ללמוד כמה נתונים בסיסים על הרכב שלך לפני שאתה קופץ ושואל שאלות מתקדמות יותר :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון הוא יכול לשים ועוד איך פילטר פתוח למה אתם כל כך צרי אופקים - במקום הקופסה שהפילטר המקורי נמצא בה... להשאיר את הצינור הזרמה ולהוריד פשוט את הקופה והפילטר המקורי שהוא עומד בה וזהו לשים את הפילטר והוא יעבוד פרפקט - מקסימום לבנות עוד צינור אחד

אני עשיתי ככה בפיז'ו 205 שלי

בקיצור אחי זה מס' של בחור שהוא ספץ בפילטרים דבר איתו

0528222686 קוראים לו קובי תגיד לו "מיכאל205לנצח" נתן לך תמס' והוא כבר יסתדר איתך בחור שיודע תעבודה פרפקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7114 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...