Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדשות למשקפי שמש, פולארויד כן או לא?

darkmanxxx
שימו לב! השרשור הזה בן 2948 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

כבר בחרתי את הזוג שאני רוצה לרכוש השאלה היא עדשות פולארויד כן או לא,מה דעתכם על זה?

השימוש העיקרי של המשקפי שמש האלו הם לרכיבות אופניים בשטח ועל הכביש,כתוצאה מכך יש הרבה סינוור שצריך לסנן.

מה שמציב אותי בדילמה זה שיש גם חסרונות לעדשות האלו. מה אתם אומרים? ואם מישהו כאן משתמש בזה אני אשמח אם הוא יגיב.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה לא צריך להיות בדילמה....

אתה מתכוון לנהוג איתם? אז תקנה בלי , אתה לא מתכוון לנהוג איתם ומוכן להוסיף כסף? תקנה עם....

פייר? אני לא רואה בעדשות האלו משהו מיוחד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתכנון גם לנהוג איתם.

יש האומרים שזה מאוד בעייתי לנהוג איתם,כמה זה נכון?

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג עם פולרואיד כבר הרבה מאד שנים, לא מוכן לחליף בשום עדשה לא מקטבת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לנהוג איתן. הן עשויות להיות בעיתיות עם מסכי LCD פה ושם, לא תמיד ולא כולם.

אני עם משקפיים מקטבות (השם הנכון זה polarized - פולארויד זו חברה) כבר שנים בלי בעיות.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניסיתי אותם בשמש לא ראיתי כלום בפלאפון, אני מפחד שזה יגביל אותי בנהיגה. יש האומרים שלא רואים כלום בלוח שעונים ושאת השמשה קדמית רואים שם מעין סיבים כאלה.

באופניים אני מסתנוור מכל דבר כמעט, מהכידון,ספידומטר ומהכביש.עלות של המשקפיים כאלו לא זולה בכלל ולכן אני רוצה לנצל את זה גם לנהיגה.

עריכה כי roee השיג אותי בחצי שנייה:

roee ו sperial אז אתם אומרים שזה לא מפריע בכלל בנהיגה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניסיתי אותם בשמש לא ראיתי כלום בפלאפון, אני מפחד שזה יגביל אותי בנהיגה. יש האומרים שלא רואים כלום בלוח שעונים ושאת השמשה קדמית רואים שם מעין סיבים כאלה.

באופניים אני מסתנוור מכל דבר כמעט, מהכידון,ספידומטר ומהכביש.עלות של המשקפיים כאלו לא זולה בכלל ולכן אני רוצה לנצל את זה גם לנהיגה.

עריכה כי roee השיג אותי בחצי שנייה:

roee ו sperial אז אתם אומרים שזה לא מפריע בכלל בנהיגה..

אם זו עדשה איכותית, השמשה הקדמית נראית רגיל לגמרי (אני עם אוקלי). הלוח שעונים נראה רגיל, למעט LCD-ים שיכולים להעלם - אצלי בגולף הכל נראה די רגיל, אולי מעט יותר כהה.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המשקפיים שאני רוצה הם אוקלי, אין אצלי יותר מידי צגי LCD ברכב (חוץ מאודומטר וצריכת דלק)

שמדדתי אותם היום (בפעם המי יודע כמה כי אני מזמין מהאינטרנט) הן נראו לי טוב והראייה חדה מאוד פרט לקצת עיוות מהמסך של הפלאפון שלי (גלקסי S3) הכל היה נפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המשקפיים שאני רוצה הם אוקלי, אין אצלי יותר מידי צגי LCD ברכב (חוץ מאודומטר וצריכת דלק)

שמדדתי אותם היום (בפעם המי יודע כמה כי אני מזמין מהאינטרנט) הן נראו לי טוב והראייה חדה מאוד פרט לקצת עיוות מהמסך של הפלאפון שלי (גלקסי S3) הכל היה נפלא.

אז תקנה, הכל יהיה בסדר.

שים לב שלאוקלי יש המון סוגי עדשות בבהירויות שונות - ממליץ על VR28 Black Iridium Polarized, זה פתרון טוב לרוב היום בשמש הישראלית.

http://www.oakley.com/innovation/optical-superiority/lens-tints

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין האם הן אופטיות?

לי יש עדשות אופטיות מקטבות.

החיסרון של השילוב הוא שהקיטוב לא אחיד.

בזוויות מסויימות כשמסתכלים, רואים דרך איזור לא מקוטב, אך לרוב אין בעיה.

ובקשר להשפעת הקיטוב בלבד - ישנם מסכים שבאמת לא ניתן לראות אותם עם המשקפיים - בדוק מראש את הציוד שאיתו אתה משתמש.

חלונות רכב נוטים לקבל טקסטורה מעניינת של ריבועים, ולפעמים גם גווני קשת.

משום מה רק השמשה הקדמית נותרת שקופה כמו שצריך, ולכן זה בסדר.

אני משתמש בהן לנהיגה ורואים הבדל לזכותן בהשוואה למשקפי שמש לא מקטבות.

רואים בייחוד את ההבדל בגוון האספלט בכביש שנהיה כהה יחסית (פחות החזרים מהאספלט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים שלא יודעים עד שלא מנסים.

יש אנשים שמבסוטים מהפולורייזד, ויש כאלה שחוזרים למחרת לחנות כדי להחליף אותם.

אם פעם היו לך ולא הרגשת בחיסרון כלשהו, אל תחשוש מלקנות שוב.

אני השתמשתי תקופה ארוכה בעדשות מקטבות, ובאמצע קניתי את הפיאט פונטו.

פתאום שמתי לב שאין דרך נוחה להסתכל על הרדיו בלי ליצור 45 מעלות בין המשקפיים לרדיו.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין האם הן אופטיות?

לי יש עדשות אופטיות מקטבות.

החיסרון של השילוב הוא שהקיטוב לא אחיד.

בזוויות מסויימות כשמסתכלים, רואים דרך איזור לא מקוטב, אך לרוב אין בעיה.

ובקשר להשפעת הקיטוב בלבד - ישנם מסכים שבאמת לא ניתן לראות אותם עם המשקפיים - בדוק מראש את הציוד שאיתו אתה משתמש.

חלונות רכב נוטים לקבל טקסטורה מעניינת של ריבועים, ולפעמים גם גווני קשת.

משום מה רק השמשה הקדמית נותרת שקופה כמו שצריך, ולכן זה בסדר.

אני משתמש בהן לנהיגה ורואים הבדל לזכותן בהשוואה למשקפי שמש לא מקטבות.

רואים בייחוד את ההבדל בגוון האספלט בכביש שנהיה כהה יחסית (פחות החזרים מהאספלט).

אני לא מרכיב משקפיים,כך שאני לא יודע על בעיות כלשהן כמו שהצגת,עוד לא נכנסתי איתן לרכב כדי לראות אם זה טוב כמו שנראה לי. עם הפלאפון זה נמרח מעט,לא משהו רציני. גם בנהיגה וגם ברכיבה אני לא משתמש בפלאפון כך שזו לא בעייה ממשית.

יש דברים שלא יודעים עד שלא מנסים.

יש אנשים שמבסוטים מהפולורייזד, ויש כאלה שחוזרים למחרת לחנות כדי להחליף אותם.

אם פעם היו לך ולא הרגשת בחיסרון כלשהו, אל תחשוש מלקנות שוב.

אני השתמשתי תקופה ארוכה בעדשות מקטבות, ובאמצע קניתי את הפיאט פונטו.

פתאום שמתי לב שאין דרך נוחה להסתכל על הרדיו בלי ליצור 45 מעלות בין המשקפיים לרדיו.

אני רוכש אותן מהאינטרנט על סמך נוחות שימוש של אותו הדגם שיש בחנויות,ככה שעכשיו להחזיר אותן זה יהיה קצת בעייתי.

זו הפעם הראשונה שאני מנסה אותן וכל פעם שיצאתי מהחנות לרחוב החוצה ראיתי הבדל ואהבתי את הרעיון של זה.

עד היום היו לי עדשות בהירות וחלק כהות. עם הבהירות לא הייתי רוכב בכלל כי הייתי מסתנוור מכל דבר (גם קרני השמש היו נכנסות מאחורי העדשה וגרמו לכל שדה הראייה שלי להיות לבן) והכהות היו בסדר אבל לא מספיק בשביל רכיבה (אספלט מחזיר אור ומסנוור מאוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שספריאל אמר - גם אני נוהג המון שנים עם פולורואיד,

החלפתי 4-5 זוגות משקפיים (כולם RAYBAN - מבחינתי העדשות והעיצובים הכי טובים)

כולם polarize, ומכולם הייתי מבסוט.

כמו שציינו - בסמרטפונים יש לפעמים בעיות צבע, לאייפון אני זוכר שיש קצת יותר בעיות (משהו שקשור למבנה המסך, לא יודע מה קורה ב5S), גלקסי קצת פחות (בS2 בכלל לא הורגש שינוי, בS4 יש קצת גווני קשת).

בגדול - מוריד אחוז משמעותי מסינוורים בכביש, מה גם שאתה מקבל בונוס - בשמשות אחוריות וצדדיות - אם בלי משקפיים אתה רואה "מראה" ובעצם לא רואה פנימה לתוך הרכב, המשקפיים מאפשרים לך לראות לתוך הרכב ע"י ביטול השתקפויות.

לדעתי אחלה דבר - מבחינתי דגם שאין לו אפשרות לפולורואיד - זה דיל ברייקר.

עריכה: אחד הדברים היותר טובים שיש, זה ההשתקפויות של הדש-בורד על השמשה הקדמית,

מכיר את הפס פתחי מיזוג שתמיד משתקף מהשמשה בשעות מסויימות ביום? אז עם המקטבות - אתה לא תראה אותו יותר!

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים על הדעות הרבות מניסיונכם האישי, בהחלט עזר לי.

עכשיו נותר רק לקנות את המשקפיים בסוף החודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה בעצם פולורייד ?

אני שומע הרבה את המושג הזה ועומד לפני קניה של עדשות (יותר נכון משקף) למשקפיים שלי (oakley M frame) ולא יודע מה לקנות (וגם מאיפה).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...