Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים - האם זה שווה את זה, בסופו של דבר?

a®iel
שימו לב! השרשור הזה בן 7713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*** פוצל מ-"פעם שלישית גלידה" ***

הלוואי ובTOMERLAND כל דבר היה מסתדר...

כל דבר יוצר בעייה חדשה.היום בבוקר קמתי בחמש ויצאתי בגשם להתחרע על האיילון קצת (היומיים האחרונים לא בדיוק עברו עלי בבטלה,עבדתי על האוטו) ושברתי את הסינכרון של הילוך חמישי.אז זה לפרק את המכסה ולהחליף סינכרון (יש לי מהגיר הישן) והמנוע התחיל לרעוד בצורה קצת מדאיגה וצריך לקנות תושבות קשיחות,כי מאז אתמול בלילה האוטו הרבה יותר חזק ועוד כל מיני ירקות וחרא שלפעמים גם לי אין אליו כוח.אבל מצד שני- סה לה ווי.אם אני לא אתעסק בזה אני אתעלל בבע"ח (סתאאם),אז אני עושה את זה.אני שמח על שיש לי את הקשרים ,החלקים והידע שמאפשרים לי לעשות את כל זה (במקום ש"ליטל" יפתחו לי רקטום חדש :lol: ).

אני לא בדיוק הייתי אומר שדברים זורמים חלק בתומרלנד .אני פשוט מזרים אותם חלק ומשתדל להסתכל על הכל באיזה משהו שמזכיר חיוך.

ביננו,בלי האוטו הייתי מגדל כרס,מתיישב בבית ומחטט בפופיק כל היום..אז אם זה משהו שנותן לי קצת עיניין בחיים ומזכיר לי שאני כבר לא ילדותי-אבל עדיין קצת ילד...,אז אני מוכן להשקיע.

הי תומר,

שאלה עקרונית, אתה חושב שהכיף שאתה מפיק מהראלי שלך שווה את כל הכאב ראש הזה? את כל ההתעסקות? את כל הכסף שאתה מוציא? את כל תשומת הלב שאתה משקיע בזה ולא בדברים אחרים?

התשובה די ברורה לי , אבל בכל מקרה - אתה לא חושב שהתמורה שאתה מקבל היא מזערית ביחס לעלויות (כלכליות ולא-כלכליות)??

לכולם - איפה לדעתכם נמצא הגבול בין השקעה סבירה ברכב לבין "לעבוד בשביל הרכב..."??

אני שואל את זה בגלל הנסיון המועט שיש לי בחצי השנה האחרונה עם הRSI , אמנם לא השקעתי סכומים מטורפים כמו חלק מחברי הפורום אבל בואו נאמר שרוב ההוצאות שלי הלכו לכיוון הרכב...אם זה ל"שיפורים" או לתיקונים...

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לדעתך זה "לעבוד בשביל הרכב" או שלא שווה להשקיע עצבים ומאמצים כאלה - אתה לא בקטע.

מסכים.

אריאל אתה מבין יש כאלה שמטיסים טיסנים, גולשים, משחקים כדורגל, בונים דגמים, מציירים וכו'...

כל זה תחביבים שעם ההשקעה הגוברת הן מבחינת הזמן והן מבחינת הכסף אז אלה הופכים לחלק מאד מרכזי בחיים. מין תחביב שהפך לדרך חיים או לעיסוק שני.

אצל תומר ורבים אחרים זה לבנות מכוניות ו/או לשפר אותן.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל על זה לא נכון.

אם לדעתך זה "לעבוד בשביל הרכב" או שלא שווה להשקיע עצבים ומאמצים כאלה - אתה לא בקטע.

סער , אשמח אם תראה לי איפה בדיוק הבעתי את דעתי האישית בנושא הזה... כנראה שהייתי צריך לכתוב את זה...

בכל מקרה - אני לא נגד זה , אני נהנה להשקיע כסף ברכב , אני אמנם בוכה על מר גורלי וחשבון-בנקי , אבל אני נהנה מזה...

לא אמרתי שלא שווה לעבוד ולהשקיע עצבים אלא שאלתי לדעתו של תומר ולדעתם של חברי הפורום .

תשאל כמה מהאנשים שבקשר איתי ותראה כמה שאני רגוע יחסית בנושא הזה , אני משקיע כסף , זמן ועצבים... המון עצבים... וכיף לי אם זה...

אז עכשיו שקיבלת את דעתי - תכתוב מה דעתך... למרות שזה לא ממש משנה כי בכל מקרה יש לך עגלה...

:lol:

עריכה להבהרה : אני נהנה מהדרך , מהרכב , מהשינוי שחל בו , מהרעשים שהוא עושה.... :lol: , התמורה שאליה אני מתכוון איננה חומרית!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עריכה להבהרה : אני נהנה מהדרך , מהרכב , מהשינוי שחל בו , מהרעשים שהוא עושה..., התמורה שאליה אני מתכוון איננה חומרית!!!

אם "התמורה שאליה אתה מתכוון איננה חומרית" אז מה השאלה שלך בעצם ?

הרי ברור שאנשים משפרים בשביל הכיף שלהם. וזו התמורה.

או שבתמורה, אתה מתכוון שהאוטו ישיג לבעליו קוטג' 5% בחצי המחיר בזכות השיפור ?

:wink:

זו השאלה דביל - האם התמורה , כיף...הנאה...אם תקרא לזה , הגשמה עצמית בכל הקשור לרכב... האם היא שווה את הכל????

אני חושב שכן , מעניין לשמוע את השאר ואת הסיבות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתכל על זה לא נכון.

סער, אני יכול לומר אישית שליפעמים אני מרגיש שאני עובד בישביל הרכב.

ז"א שגם אני לא בקטע?

לא.

אני מאוד בקטע ואוהב את הרכב שלי,כמו כן גם להשקיע בו את מיטב כספי.

סתם לדוגמא קרה לי פעמים רבות שוויתרתי על דברים חשובים כמו בגדים

או יציאות למועדונים וכו',כדי שיהיה לי כסף לטפל ברכב בצורה הטובה ביותר.

אבל כן,קורה לי שאני מרגיש שאני עובד בישביל הרכב

ואם לא הייתי "בקטע" לא הייתי ממשיך לעבוד בישבילו :?

Rikshanoam-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המממ...

שמע נועם, אתה מדבר על אחזקה שוטפת של האוטו ולא על שיפורים.

שאין כסף לתחזק את האוטו זו בעיה מסוג אחר לגמרי.

רק שלא תעבור ליפנומטיות בגלל זה :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאותי מפחיד יותר מהכל, זה שאחרי שתומר השקיע דם, יזע ודמעות על האוטו שלו. ושבר את הראש איך להתאים כל חלק לחלק (שלרוב הם לא מתאימים :wink: ) ובנה רכב שהוא הרבה יותר מסך החלקים ה"מכאניים" שהושקעו בו.

הוא נוסע להנאתו באיילון, איזה נהג בברלינגו מאותת, לא מסתכל במראה, פוגע בצד ימין קדימה, הראלי נכנסת לסחרור, מתהפכת על הגג ונעצרת בגדר.

הרכב להשבתה, ותומר צריך להתחיל את הכל מהתחלה. :evil:

כל כך מפחיד לנסוע בין הנהגים בארץ, שרק בגלל זה שווה אולי להשאיר את ה"פרוייקטים" למקום אחר. (אלא אם אתה עובר לגליל, וחי שם חיי שלווה, כבישים טובים (וריקים), ויין טוב). :wink:

הלוואי והיה שאפשר לעשות MULTICAST ולהשתיל דיסקט חדש במוח של 99% מהישראלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאותי מפחיד יותר מהכל, זה שאחרי שתומר השקיע דם, יזע ודמעות על האוטו שלו. ושבר את הראש איך להתאים כל חלק לחלק (שלרוב הם לא מתאימים :wink: ) ובנה רכב שהוא הרבה יותר מסך החלקים ה"מכאניים" שהושקעו בו.

הוא נוסע להנאתו באיילון, איזה נהג בברלינגו מאותת, לא מסתכל במראה, פוגע בצד ימין קדימה, הראלי נכנסת לסחרור, מתהפכת על הגג ונעצרת בגדר.

כל כך מפחיד לנסוע בין הנהגים בארץ, שרק בגלל זה שווה אולי להשאיר את ה"פרוייקטים" למקום אחר. (אלא אם אתה עובר לגליל, וחי שם חיי שלווה, כבישים טובים (וריקים), ויין טוב). :wink:

REALITY CHECK

איפה אתה חושב שאתה חי :?:

בישראל, נכון :!:

אז בגלל שאתה חי בישראל אתה תדחה ולא תעשה את כל הדברים שחשובים לך,

ושאתה אוהב :?:

יופי של גישה לחיים :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמלת כל חייך

אספת כסף...

רצית בית ענקקקקקקק

בית מדהיםםםםםםם

בנית !

הגשמת ת'חלום !!!!

יום שבת אחד...

התחילה מלחמה

טיל אחד חמק ופגע בבית ...

:bigcry::bigcry:

ואין יותר... וצריך להתחיל מהתחלה...

אז מה המסקנה? לא לבנות ???? לחיות בחרא שיש ? - לא! -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

REALITY CHECK

איפה אתה חושב שאתה חי :?:

בישראל, נכון :!:

אז בגלל שאתה חי בישראל אתה תדחה ולא תעשה את כל הדברים שחשובים לך,

ושאתה אוהב :?:

יופי של גישה לחיים :mm_yeah:

את הגישה שלו לחיים הוא כבר הספיק להדגים לנו בכמה וכמה הודעות....

HU - RFX 9210

AMP - SONY XM-222

SPL 500W MONOBLOCK

REAR - KENWOOD KFC M6930

COMPONENT - MOREL DOTECH 6 MK2

SUB - BAZOOKA 10 " ELW1014

הותקן בsound FX .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מה שקרה או שסתם נתת דוגמא ???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי עלו בראש מחשבות כמו שהציג אריאל.

אבל....כל פעם שאני עולה על השדה האדומה הקטנה והיפה שלי אני זורק את אותן מחשבות בסיבוב הקרוב...

זה נכון שהרבה מאיתנו עובדים "בשביל" האוטו אבל אני חושב שחוץ מההנאה שנותנת הנהיגה ברכב והסיפוק של תיקון כזה או אחר או שיפור כזה ואחר..כל אותן מחשבות הן די נכונות ואפילו די מתבקשות וגם אם אתה חושב ככה זה לא אומר שאתה לא בעניין...

כן ועם כל הצער והכאב אנחנו עדיין חיים במדינה היפה והאהובה שלנו אבל חוץ מלשלם הרבה מיסים וכו וכו'...אנחנו לא מקבלים יותר מדי....וכל חלק שהוא כאילו לשיפור הרכב עולה הון וכל שינוי הכי מסכן ברכב מצריך ריצות ובכיות אין סוף לכל מיני פקידים במשרדי הממשלה...האם זה שווה את זה? אני אישית חושב שכן.....

שבת שלום לכולם.... 8)

אני כבר לא בעליה הגאים של צרפתייה ספורטיבית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7713 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...