Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוהג מעל לשנה עם שמשה אחורית מושחרת וגם יש לי ציפוי בחלונות הקדמיים שנעשו על ידי הבעלים הקודמים.

בטסט שהיה לי כמובן שעשו לי בעיות, הן על ההשחרה מאחור והן על הציפוי מקדימה, מפה לשם הצלחתי להתחמק מזה. ברגע שמתרגלים לזה, מאוד קשה לנהוג בלי. בכל רכב אחר שאני נוהג כמות השמש שחודרת מרגישה לי עצומה.

בנוסף לזה, פעם אחת עצר אותי שוטר לבדיקה שגרתית. ביקש לראות רישיונות של הרכב וכשאמרתי לו שזה מאחור ובאתי לצאת הוא וויתר ושלח אותי לחופשי. אף מילה על החלונות. כמו כן, יצא שעמדה משטרה מאחורי והיא לא עצרה אותי.

למי שאין השחרה - המלצתי היא לעשות רק בחלונות הצדדים מאחורה. חבל על הבעיות בטסטים ועל דפיקות הלב כשיש משטרה באזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו מכיר מכון טסטים באזור ראשל״צ שלא עושה בעיות על השחרת שמשה אחורית?

קומפיוטסט באזור התעשייה הישן הכשיל אותי על זה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המכוני טסטים יכשילו אותך על השחרת שמשה אחורית כי זה לא חוקי!!

אם אתה מכיר מישהו שאפשר לשחד אותו אז הכל אפשרי

Sent from my iPhone using Tapatalk

rafi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המכוני טסטים יכשילו אותך על השחרת שמשה אחורית כי זה לא חוקי!!

אם אתה מכיר מישהו שאפשר לשחד אותו אז הכל אפשרי

חחח זה בערך 90 אחוז ממכוני הטסטים ,אבל ברצינות לא צריך לשחד אף אחד פשוט כדאי לעשות השחמה עדינה ולא כזאת שתעורר בעיות

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מהמרכז. אתן לך טיפ, תגיע למכון, שאל את הרב בוחן אם זה עובר, לפני שאתה ניגש לטסט.

היום כשרכבים שמגיעים ככה מהמפעל מקבלים תקינה, אין שום הגיון שבעולם שזה יהיה אסור. רוצים לאסור? סבבה. אז תאסרו לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שלום,

ברשותי מיצובישי לנסר 2012. (נרכשה משומשת מליסינג).

החלונות שלו (חלון אחורי+ 2 צדדיים אחוריים ) כהים מקורי. ככה הרכב מגיע מהיבואן.

שנה שעברה בטסט (מכון בראש העין) עשו לי בעיות. שלחו אותי לקלף את "הציפוי"...

בסוף שיכנעתי את הבוחן הראשי לבוא לראות, והוא השתכנע רק אחרי שניסה לקלף בעזרת בורג חד את "הציפוי" מבפנים. לקח לו כמה דקות של עבודה להשתכנע ...

אני תוהה איך להמנע מהסיפור הזה שוב ?

האם יש דרך לקבל אישור (ממי?) על כך שהחלונות כהים באופן מקורי ?

(זה לא מופיע ברשיון הרכב ...)

תודה,

אלי

היתה לי בעיה דומה.

צריך לפנות למיצובישי ראשי ולבקש מהם לשלוח אישור שחלונות אחוריים וגם שמשה אחורית מגיעים כחלק אינטגראלי של הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל חלון ברכב ישנו סימון בו מפורטים פרטים שונים: יצרן, סוג חלון, שנת יצור, קוד דגם, תקנים וגם שקיפות החלון.

זה רשום ככה: transparency 75%. משמעות הכיתוב שחלון מעביר 75% מהאור וחוסם 25%, זאת אומרת השחרה מקורית של 25%. זאת הוכחה לחלון מושחר מקורית ואחוז השחרה.

מספר באחוזים משתנה מחלון לחלון ולפעמים ישנו סימון +- המעפיין מספר לא מדוייק של אחוזים.

דוגמא:

http://www.piese-hyundai.ro/img/p/766-2069-thickbox.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, יכול לקרות מצב כזה שרכבים עם משולשים בחלונות , אי אפשר לצפות אותם עם 100 אחוז דיוק?

עברתי השחרה של חומר איכותי מאוד (חניתה ) בחלונות האחוריים. אני נאלץ לגשת לתיקון על אותה בעיה שהיה לי בכל ההשחרות הקודמות ועם חומר הרבה יותר זבל: משולשים לא יוצאים טוב. זאת אומרת, יכול להיות שבמקום אתה תראה שהכל מדוייק אבל לאחר מכן אתה תראה בועות\הציפוי לא מגיע עד הסוף. וזה קורה לי הרוב במשולשים... מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, יכול לקרות מצב כזה שרכבים עם משולשים בחלונות , אי אפשר לצפות אותם עם 100 אחוז דיוק?

עברתי השחרה של חומר איכותי מאוד (חניתה ) בחלונות האחוריים. אני נאלץ לגשת לתיקון על אותה בעיה שהיה לי בכל ההשחרות הקודמות ועם חומר הרבה יותר זבל: משולשים לא יוצאים טוב. זאת אומרת, יכול להיות שבמקום אתה תראה שהכל מדוייק אבל לאחר מכן אתה תראה בועות\הציפוי לא מגיע עד הסוף. וזה קורה לי הרוב במשולשים... מה דעתכם ?

עבודה חובבנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בקיצור, אחרי חודש ומשהו אני תמיד מנסה לתאם להגיע אליו לתיקון והוא כל פעם ממציא לי תירוצים.

חשוב לציין שהוא מוערך מאוד ועושה עבודות טובות ורואה גם בפייסבוק.

אני לא אשכח פעם מישהו שהתמחה רק בחלונות כהים אמר לי"אני זה לא חנות למערכות לרכב שעושה על הדרך חלונות כהים".

כמה שצדק...

יכול לומר בוודאות שכל ההשחרות שעשו לי ברכב יצאו לא מדוייקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום חברים

איזו השחרה אתם ממלצים ?

שכל החלונות חוץ מהשמשה קדמית השחרה ובכמה אחוזים שלא יראה מוגזם ?

האם לעשות את האחוריים והקדמיים באחוזים שונים שיראה כאילו רק עשיתי לאחוריים ?

אם שוטר תופס על כמה דוח מדובר היום

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני על הלאון עם 25% קדימה ו70% במצתבר(30% מדבקה ומקורי 40%) על האחוריים כולל שמשה.

חצי שנה כבר על הכביש ובלי עין הרע לא נמצא שוטר משועמם שיחפש את זה(למרות שעצרו אותי וחטפתי כמה דוחות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...