Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב שלי, או קניתי צעצוע חדש אבל אני כותב המון שטויות מהשעמום, עזבו, אפשר לדלג.

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 3854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

6e7ujyde.jpgyjarenym.jpgשנאוצר מלך, הם בדרך כלל שחורים, הוא כסוף כולו, מה שנקרא בסלנג המקומי "הוליווד שנאוצר", פשוט מגנט של תשומת לב מלא באנרגיה :-)

אני לא חושב שאמכור את הג'יפ, הזמנתי לו גג ביקיני ועוד כמה קשקושים, אני שוקל לפרק את כולו לחתיכות ולצבוע את הכל בכתום מט עם נגיעות של שחור מט. לא יודע למה אבל אני אוהב את הרעיון של פלסטי-דיפ. קל ליישום, חשבתי בהתחלה לצבוע את הכונסים, המראות והג'אנטים של הפורשה בכתום או אדום מט.

טוב זה השרשור שלי אז אני פשוט אתייחס אליו כיומן מסע, ההתגלגלות האישית שלי.

היום, יום ראשון, יום חופשי, קמתי מוקדם, קפה חם, רוח קרה ושמיים בהירים, ישבתי עם לקוח יקר כמה שעות ודיברנו על עתיד, כייף שיש מישהו שמכוון אותך.

האשה סיימה בארבע, בדיוק סיימתי לעשות כלים כשהשכן ממול קרא לי, אספתי אותה מהעבודה וחנינו אצלו, מרק דגים משובח עם רגלי לובסטר, פסטה מטורפת, גינה פסטורלית ושמיים שמוקפים בדקלים ארוכים, היין זרם כמו נהר, קינוח טרי, פנקוטה ביתית ו2 בקבוקי שמפניה, 7 שעות מאוחר יותר אני והאישה מדדים לג'יפ רק כדי לנסוע 20 מטר הביתה.

Pure California dreaming :-)

שיהיה שבוע מצויין לכל באי השרשור.

איך אומרים בפרסית? שבוחר!

אה וצירפתי גם תמונה של ג'חנון :-)

uploadfromtaptalk1376892421024.jpg

uploadfromtaptalk1376892451492.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש על הג'יפ,

קנית אותו מתוך נוסטלגיה או עם כוונה אמיתית לרדת איתו לשטח?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי, לא כי אני צריך, כי ראיתי ואהבתי, המחיר היה מעולה.

אני מחכה לחורף, אני מאמין שהג'יפ יהיה אחלה רכב לסקי באיזור, בתחילת שנה אנחנו מתכננים ללכת לאספן בשביל סקי אבל זה 13 שעות נסיעה אז בטח אני אשכיר משהו מפנק כמו אסקלייד או מרצדס GL.

יום שני בבוקר, באסה לקום לעבודה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי כל כך גבר, שהשנאוצר שלו זה צ'אק נוריס.

אתה מדבר על הנוריסשנאוצ'אק הידוע? :lol:

עכשיו ייקח לי שבוע להוציא את התמונה מהראש. תודה רבה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה יעלה לי להחזיק את מכונית החלומות שלי,מדובר עם בנטלי קונטיננטל?

מן הסתם לא חדשה.

תודה :)

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שהייתי מסדר לך קונטיננטל במחיר ששילמת על הG.

אבל זה סתם אוטו, הידית הילוכים נראית כאילו הוציאו אותה מגולף mk4, הגיר עצמו לא להיט, יש לרכב המון מחלות מציקות, אבל יש לו פוזה. שבועיים נהגתי על אחת ירוקה, נחמד, לא משהו שהייתי קונה אלא אם יש לי הזדמנות למכור ברווח גדול כמו הירוקה ההיא.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שהייתי מסדר לך קונטיננטל במחיר ששילמת על הG.

אבל זה סתם אוטו, הידית הילוכים נראית כאילו הוציאו אותה מגולף mk4, הגיר עצמו לא להיט, יש לרכב המון מחלות מציקות, אבל יש לו פוזה. שבועיים נהגתי על אחת ירוקה, נחמד, לא משהו שהייתי קונה אלא אם יש לי הזדמנות למכור ברווח גדול כמו הירוקה ההיא.

הG בת שנתיים פה עולה כמו חדשה אצלכם.

אני לא יודע למה אבל הרכב מאוד מיוחד בשבילי.

ומה לגבי תחזוקה של AMG?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...