Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב חדש - ציוד חדש - התקנה חדשה

Yogicar
שימו לב! השרשור הזה בן 3934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני חודשיים החלפתי רכב וקניתי סיאט לאון 2008 והחלטתי להחליף את כל המערכת.

הציוד שנרכש:

חידת ראש : Pioneer P99

קומפוננט : DynAudio Esotar2 3way

הגברה : Genesis Four Channel

Genesis Dual Mono

Genesis MiniBlock

סאב : Genesis Audiophil 30.1

חיווט : Audison Connection

איטום : Dynamat Extreme 36 SF

ההתקנה בוצעה אצל ישראל ואנחנו על סף סיום הפרויקט נשאר רק להרכיב את הקורות אחרי שחזרו מהתפירה ועוד פינישים קטנים.

לאחר לבטים רבים החלטנו להתקין את הטוויטר והמיד (4 אינטץ) בקורות סיפור לא פשוט בכלל אבל בסופו של דבר אני מרוצה מהתוצאה גם של הסאונד וגם של האסטטיקה.

התוצאה הסופית פשוט נהדרת המערכת נשמעת מעולה מאוד מדוייקת ומאוזנת רמת הפירוט ממש טובה ונראה לי שהגעתי לנחלה.

אני יכול להגיד בצורה חד משמעית שהסט הזה נשמע לי הרבה יותר טוב ונכון מהפוקל בריליום שהיה מותקן ברכב הקודם במשך כשנה.

תמונות להנאתכם

pioneer.p99

genesis dual mono/genesis four Channel

dynaudio esotar 2 - 3way

genesis miniblock/genesis audiophile

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנת אצל אחד המתקינים הטובים בארץ.8)

תתחדש לך. בחירה טובה של רכיבים.

W520 Alpine. Focal Utopia Mid. Focal utopia tweeter. Focal Utopia Woffer. JBL MS-8. Celestra -DA2K.tru- super billet 6 . 33KX Focal.

by: 2 xs-power

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו איזה ציוד!

תתחדש ותהנה , מחכה לראות עוד תמונות של ההתקנה גמורה.

hu:eclipse 7200 MK II ,amp:image dynamics q450.4+boston gt28+mono rockford 1501bd,comp:duble hertz mlk165+midrange hl70, subwoofer:fi q15

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3934 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...