Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נקודות בצבע של הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי בעקבות פנצ'ר שהיה לי באמצע הדרך אחי החכם החליט לפתוח את הפחית שממלאים איתה את הפנצר , הדבק הזה שמכסה את החור .

הפחית התפוצצה על כל הרכב והוא לא הודיע לי הרכב יש יומיים בשמש החמה והחומר נדבק .

ניסיתי לנקות עם שמפו לרכב שפשפתי עם כפפה עם מה לא וזה רק ניהיה יותר גרוע , מדבק זה ניהיה דבק עם נקודות שחורות בגלל לכלוך.

האוטו יצא מפוליש ווקס פלסטלינה לפני חודשיים ואין לי ראש לשלם שוב סכום מטורף .

יש למישהו עצות איך להוריד את זה ? זה על כל המכסה מנוע השמשה הקדמית ודלת שמאל .

פלסטלינה תעזור ?

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי בעקבות פנצ'ר שהיה לי באמצע הדרך אחי החכם החליט לפתוח את הפחית שממלאים איתה את הפנצר , הדבק הזה שמכסה את החור .

הפחית התפוצצה על כל הרכב והוא לא הודיע לי הרכב יש יומיים בשמש החמה והחומר נדבק .

ניסיתי לנקות עם שמפו לרכב שפשפתי עם כפפה עם מה לא וזה רק ניהיה יותר גרוע , מדבק זה ניהיה דבק עם נקודות שחורות בגלל לכלוך.

האוטו יצא מפוליש ווקס פלסטלינה לפני חודשיים ואין לי ראש לשלם שוב סכום מטורף .

יש למישהו עצות איך להוריד את זה ? זה על כל המכסה מנוע השמשה הקדמית ודלת שמאל .

פלסטלינה תעזור ?

אהלן lieden,

אתה כבר מכיר את הנוהל, תמונות בבקשה :wink: ככה יהיה יותר קל להבין. על תסתפק בתמונות סבירות אלא תצלם כמו שצריך מקרוב.

אני לא בטוח אבל אני חושב שחומרים שמסירים TAR/זפת/דבקים, יצליחו להתמודד עם המשימה בלי מאמץ רב, היות ואני לא מכיר את החומר שנשפך ייתכן ואני טועה. כמו כן פלסטלינה בהחלט תעזור במידה מסויימת ואולי אף תוריד הכל.

ישנם חומריים ייעודים בענף הדיטיילינג שמסירים זפת/דבקים אבל לא בטוח שהם זמינים בשוק המקומי.

אני מאמין שישנם הרבה חומרים שיעשו זאת למרות שהם לא ייעודיים לענף הדיטיילינג.

אשמח גם לשמוע אודות חומרים כאלו.

רק אל תעבוד באגרסיביות אחרת אתה עוד תזיק.

דרך אגב אני זוכר שעשית את הטיפול לרכב בזמנו מכון שטיפה "בריל" (חניות תחתון בקניון חדרה).

אשמח לשמוע אודות העמידות של האוטם/ווקס/טפלון/ננו שלהם (אני מאמין שמדובר במוצרים של חברת ardex)

מי הבחור שעשה לך את העבודה, חמודי?

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן lieden,

אתה כבר מכיר את הנוהל, תמונות בבקשה :wink: ככה יהיה יותר קל להבין. על תסתפק בתמונות סבירות אלא תצלם כמו שצריך מקרוב.

אני לא בטוח אבל אני חושב שחומרים שמסירים TAR/זפת/דבקים, יצליחו להתמודד עם המשימה בלי מאמץ רב, היות ואני לא מכיר את החומר שנשפך ייתכן ואני טועה. כמו כן פלסטלינה בהחלט תעזור במידה מסויימת ואולי אף תוריד הכל.

ישנם חומריים ייעודים בענף הדיטיילינג שמסירים זפת/דבקים אבל לא בטוח שהם זמינים בשוק המקומי.

אני מאמין שישנם הרבה חומרים שיעשו זאת למרות שהם לא ייעודיים לענף הדיטיילינג.

אשמח גם לשמוע אודות חומרים כאלו.

רק אל תעבוד באגרסיביות אחרת אתה עוד תזיק.

דרך אגב אני זוכר שעשית את הטיפול לרכב בזמנו מכון שטיפה "בריל" (חניות תחתון בקניון חדרה).

אשמח לשמוע אודות העמידות של האוטם/ווקס/טפלון/ננו שלהם (אני מאמין שמדובר במוצרים של חברת ardex)

מי הבחור שעשה לך את העבודה, חמודי?

כן חמודי בחור מאוד מקצועי ופדנט , חזרתי כמה פעמים אחרי עם הערות ועברו לי שוב בלי תוספת תשלום .

לא נותן לי לעלות דרך המכשיר פלאפון , מה גם שמעבירים יד זה מרגיש ממש מחוספס .

אשמי להמלצה לפלסטלינה שאפשר להשיג באוטו דיפו

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן חמודי בחור מאוד מקצועי ופדנט , חזרתי כמה פעמים אחרי עם הערות ועברו לי שוב בלי תוספת תשלום .

לא נותן לי לעלות דרך המכשיר פלאפון , מה גם שמעבירים יד זה מרגיש ממש מחוספס .

אשמי להמלצה לפלסטלינה שאפשר להשיג באוטו דיפו

אני לא חושב שהם מוכרים מוצרים כאלו, אתה יכול לנסות לרכוש מחמודי, אולי הוא יסכים.

הצעה נוספת היא לבדוק באחת מתחנות הטיפה בקסריה (מטר מחדרה), אחד מהם מוכר מוצרים של כימיקל גייז למיטב זכרוני ואולי יש לו פלסטלינות.

אם אתה נתקע דבר איתי עוד יומיים, יש מצב שיש לי אחת חדשה (סינית), אני מהאזור.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתת לשמפו "לשבת"קצת על הכתמים ולרכך אותם או שישר עברת עם הכפפה?

יכול להיות שריכוך של המפגע יסייע לך להוריד אותו.

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהם מוכרים מוצרים כאלו, אתה יכול לנסות לרכוש מחמודי, אולי הוא יסכים.

הצעה נוספת היא לבדוק באחת מתחנות הטיפה בקסריה (מטר מחדרה), אחד מהם מוכר מוצרים של כימיקל גייז למיטב זכרוני ואולי יש לו פלסטלינות.

אם אתה נתקע דבר איתי עוד יומיים, יש מצב שיש לי אחת חדשה (סינית), אני מהאזור.

אני אשמח לא עזר גם הקטע הם השמפו יניב

אם תוכל השבוע זה יקל עליי מאוד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3931 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...