Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[אסטרה GSI] מנוע נכבה לאחר התקנת פילטר פתוח

fixxxer
שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראה, אני יקה בכל מה שקשור למכוניות שלי ועוד יותר בנוגע לדברים שאני לא מבין בהם (כמו אלק' וחשמל רכב) ולכן אני הולך למוסכים! כל מיני עצות כמו הנ"ל מפחידות אותי לאללה. אתה יכול לעשות נזקים מטורפים ממש משטויות. 12-14 כ"ס מציפ זה משהוא מהפנטזיות של החברה שמייצרת אותו. צפה למשהוא יותר ריאלי בכיוון של 6-8 כ"ס. אם המתקין מתעקש שזאת העליה בהספק אז תציע לו שיעשה בדיקת דינמומטר לפני ואחרי. אם ההספק נמוך מזה אתה לא לוקח את הציפ והוא ישלם את הבדיקה. תראה איך הוא מתחיל לגמגם...

דרך אגב, יש באנגליה חברה ,שכחתי את שמה, שמייצרת מע' הזרקה חליפית למנועי אקוטק. הרכבה- בערך שעה.

עלות- 1000 פאונד.

הספק- 190 כ"ס.

אם אני רק אחסוך מספיק אני מביא כזה מאוד מאוד בקרוב:-P

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני יקה בכל מה שקשור למכוניות שלי ועוד יותר בנוגע לדברים שאני לא מבין בהם (כמו אלק' וחשמל רכב) ולכן אני הולך למוסכים! כל מיני עצות כמו הנ"ל מפחידות אותי לאללה. אתה יכול לעשות נזקים מטורפים ממש משטויות. 12-14 כ"ס מציפ זה משהוא מהפנטזיות של החברה שמייצרת אותו. צפה למשהוא יותר ריאלי בכיוון של 6-8 כ"ס. אם המתקין מתעקש שזאת העליה בהספק אז תציע לו שיעשה בדיקת דינמומטר לפני ואחרי. אם ההספק נמוך מזה אתה לא לוקח את הציפ והוא ישלם את הבדיקה. תראה איך הוא מתחיל לגמגם...

דרך אגב, יש באנגליה חברה ,שכחתי את שמה, שמייצרת מע' הזרקה חליפית למנועי אקוטק. הרכבה- בערך שעה.

עלות- 1000 פאונד.

הספק- 190 כ"ס.

אם אני רק אחסוך מספיק אני מביא כזה מאוד מאוד בקרוב:-P

אם אתה מיתכוון ל GSI 2.0 אזזה לא מנוע אקוטק

ב 1.6 זה כן

חוצמזה ל GSI2.0 אפשר להגיע ל 195 כוחות סוס באטמוספריות עם מערכת מיצערות מינימלית (רק זה עולה 12000 שקל)

אפשר להגיע ל 205 כוחות סוס עם אותה מערכת רק כיוון אחר אבל זה כבר ב 8000 סלד ולא כל כך אמין לאורך זמן

מה שכן ..קאמשפאט עושה פלאים במערכת מיצערות..הספק של 235 כוחות סוס מיתקבל מהמערכת של ה 195 עם קאמשפטים .

מעל 235 זה כבר שיפור שעולה את מחיר האוטו עצמו..

מנוע של קאליברה להביא לארץ זה 15000 עם מחשב

ומאחר והוא טורבו אז יותר קל לשפר אותו יחסית לעלויות ..רק הבעיה היחידה היא שמי שמביא מנוע כזה הוא תקוע עם ה KKK16 כי הוא אינטגרלי במניפולד פליטה ויוכל ליסחוט ממנו רק 280 כוחות סוס

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצמזה ל GSI2.0 אפשר להגיע ל 195 כוחות סוס באטמוספריות עם מערכת מיצערות מינימלית (רק זה עולה 12000 שקל)

זה בדיוק מה שהתכוונתי, רק שבכל החיפושים שלי באנגליה זה עולה מקס' 1000 פאונד-דהיינו 8500 ש"ח. ועוד מעט (אינשאללה) לאופל מנטה שלי יהיה כזה סט!!!

מנוע של קאליברה להביא לארץ זה 15000 עם מחשב ומאחר והוא טורבו אז יותר קל לשפר אותו יחסית לעלויות ..רק הבעיה היחידה היא שמי שמביא מנוע כזה הוא תקוע עם ה KKK16 כי הוא אינטגרלי במניפולד פליטה ויוכל ליסחוט ממנו רק 280 כוחות סוס

לקורטני יש קיט טורבו שבא בנפרד (ז"א מחליף גם את המניפולד וגם את המגדש) ואפילו עם מגדש גארט אקסצנטרי. כל יתר המערכת ללא שינוי, וברגע שנפתרת מה-KKK... THE SKY IS THE LIMIT!

באמת יצא לאופל רק טוב עם המנוע הזה!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יצא לאופל רק טוב עם המנוע הזה!

ועכשיו אני יוציא לכם משו מהכובע:

ניסן SX200 (טורבו) , קאליברה טורבו , GSI2.0 , קוזוורט 2.0 = אותו ראש מנוע בידיוק

כל ההבדל שאתם רואים מלמעלה זה המיכסה שסטומים השונה.

כל הרשאים יוצרו ע'י חברה שניקראת COSCAST שבמילים אחרות .. COSWORTH CAST ..ראש מנוע תוצרת קוזוורט

מי שלא מאמין אני יביא לו תמונות (כרגע הם על המחשב נייד..)

ביגלל זה כל המנועים שהיזכרתי לעיל נחשבים למנועי 2.0 הטובים שיוצרו

בסידקות מסויימות של ה GSI ו 200SX ("נגלה" מסויימת שיוצרה כל שנה) הראש לא יוצר מבית קוזוורט אלא ע'י חברה צד ג' אחרת אבל למעט פלאנצ' מיים שונה אין בהם שוני וב GSI הם הורכבו עם ברגים חלשים יותר שנימתחים בלחצים (מעל 7500 סלד או אם מגדישים/מעלים דחיסה..)

כן מה לעשות אני יודע כל מה שנוגע ל GSI (יאשה לימד אותי לא להיות צנוע) :lol:

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו אני יוציא לכם משו מהכובע:

ניסן SX200 (טורבו) , קאליברה טורבו , GSI2.0 , קוזוורט 2.0 = אותו ראש מנוע בידיוק

כל ההבדל שאתם רואים מלמעלה זה המיכסה שסטומים השונה.

כל הרשאים יוצרו ע'י חברה שניקראת COSCAST שבמילים אחרות .. COSWORTH CAST ..ראש מנוע תוצרת קוזוורט

מי שלא מאמין אני יביא לו תמונות (כרגע הם על המחשב נייד..)

ביגלל זה כל המנועים שהיזכרתי לעיל נחשבים למנועי 2.0 הטובים שיוצרו

בסידקות מסויימות של ה GSI ו 200SX ("נגלה" מסויימת שיוצרה כל שנה) הראש לא יוצר מבית קוזוורט אלא ע'י חברה צד ג' אחרת אבל למעט פלאנצ' מיים שונה אין בהם שוני וב GSI הם הורכבו עם ברגים חלשים יותר שנימתחים בלחצים (מעל 7500 סלד או אם מגדישים/מעלים דחיסה..)

כן מה לעשות אני יודע כל מה שנוגע ל GSI (יאשה לימד אותי לא להיות צנוע) :lol:

אני לא מאמין. דורש תמונות.:wink:

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7127 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...