Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

onr ומים מזוקקים כנוזל שמשות ברכב + ניקוי שמשות

שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני משתמש במים כחולים ומטלית מיקרופייבר פשוטה, אבל אני לא מרוצה מזה, עדיין יש סימני ניגוב ואני מחפש המלצה לשפריצר איכותי יותר.

על מה הייתם ממליצים?

אני משתמש בנוזל ניקוי שמשות של סונקס, אני אוהב את הירוק.

אני עובד על כל חלון בנפרד, מתיז על מטלית מיקרופייבר ומנקה את השמשה, לאחר מכן עובר עם מטלית יבשה לניקוי שאריות חומר במידה ונשאר.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בספריי חלונות רגיל עם מטלית מיקרופייבר, וכטאץ סופי עובר עם מטלית יבשה וזהו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקוי חלונות יעיל עושים באופן הבא:

חלונות פנימיים:

א. ניקוי ראשוני בעזרת ספוג הפלא ביחד עם אלכוהול IPA מדולל 1:1 כדי להוריד את מה שלא יורד עם מנקה חלונות רגיל.

ב. ספריי חלונות איכותי + שתי מגבות וואפל, אחד לניקוי ואחת לניגוב

חלונות חיצוניים:

א. פלסטלינה לחלונות

ב. ספוג הפלא + אלכוהול IPA

ג. ספריי חלונות + שתי מגבות וואפל

קישורים:

ספריי חלונות איכותי ומאוד מרוכז ( ניתן להכין מעל 50 בקבוקים של חצי ליטר ממנו

https://www.amazon.com/gp/product/B005WKF6ZC/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

מגבות מיקרופייבר

https://www.amazon.com/RAG-COMPANY-WAFFLE-WEAVE-Microfiber-Detailing/dp/B071ZLC2WM/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1510492975&sr=8-6&keywords=waffle%2Bweave%2Bmicrofiber%2Btowel&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&th=1

ספוג הפלא

http://www.autostore.co.il/%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%92-%D7%94%D7%A4%D7%9C%D7%90-Scholl.html

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל עם שטיפה של הרכב מה משהו מיוחד(הסבון של הרכב המטלית הייבוש המפחידה של כוך כימי), מבפנים IPA 100% על מטלית יעודית רק לחלונות.

פעם ב3 חודש מעבר עם כפפת פלסטלינה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו ניסה/יכול להמליץ על ה Scholl Ice לניקוי חלונות?

ולמה לעזאזל המגבות הירוקות של הקוראיני כ"כ יקרות?!

75 ש"ח עבור 3 מגבות. יקר מאוד

עריכה אחרונה על ידי carsgo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

25 שקל למגבת איכותית מאוד כולל משלוח שמחזיקה שנים זה ממש לא יקר.

יש לו גם שלישיית צהובות ב 60 ש"ח.

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

ברוב טיפשותי החניתי את הרכב מתחת לצינורות מזגן תעשייתי וטפטף לי נוזל על השמשה הקדמית.

ניסיתי להוציא את החומר עם אציטון, מים חמים, חומץ, מסירי אבנית למינהם ולא צלח מלבד אנטי קאלק של סנו.

עדיין נשארו כתמים של הנוזל שטיפטף וזה ממש מציק.

יש לכם אולי רעיונות נוספים איך אפשר להסיר את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה עם אלכוהול לניקוי משטחים - IPA 70%

או עם פלסטלינה / ספוג הפלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שכחתי, במוכן.

(דרך אגב, יש לו טיוטה קאמרי והמיכל של הנוזל שמשות ענק, 3 ליטר)

4 ליטר כמו כלום כיום במיכל שמשות, לא מספיק לי ליותר מדי :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רכב לפני כשבועיים (מאזדה 3 שנת 2014).

על השמשה הקדמית של הרכב יש מן נזילות מוזרות לכל אורך השמשה בחלק התחתון שלה. אני לא מצליח להבין מזה.. כשראיתי את הרכב בפעם הראשונה שמתי לב לזה אבל בכללי היה יום מאובק אז חשבתי שזה סתם קצת לכלוך שירד אחרי שטיפה.

עכשיו, אחרי מספר ניסיונות לנקות את זה עם מים, נוזל לניקוי שמשות, נוזל לניקוי רצפות, נוזל ניקוי כללי, סקוץ' כלים, צמר פלדה ותפוח אדמה - אני מתחיל לדאוג.

א. יש למישהו רעיון מה זה יכול להיות הנזילות האלה!? אני קצת דואג שזה סימן למשהו הרבה יותר חמור (לדוגמא - שמן רותח מהמנוע שעף על השמשה בזמן תאונה).

ב. יש למישהו מושג איך אני מעיף את זה?

20171121_182021.jpg20171121_182057.jpg20171121_182110.jpg20171121_233705.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה עם אלכוהול לניקוי משטחים 70% ( לא הרפואי ) ביחד עם ספוג הפלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...