Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב למשפחה עם הרבה ציוד (מיצובישי גרנדיס\שברולט אורלנדו\פורד S-MAX)

nir100
שימו לב! השרשור הזה בן 3945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרובי משפחה שלי מגיעים לארץ בעוד כמה שבועות, הם באים מאמריקה.

התכנון הוא לעשות טיול קטן בארץ, והבן-דודה משתתף במשחקי המכביה (הוקי קרח).

(סגרתי להם צימר קרוב לאיזור של המכביה, הם מהשדה תעופה נוסעים ישר אליו, ואחרי כמה ימים יבואו לב"ש).

אני צריך להזמין להם רכב, שיהיה מרווח מספיק ויכנס בו כל הציוד (מזוודות של 5 נפשות, ועוד כמה מזוודות גדולות של הציוד להוקי קרח, משמע תא-מטען גדול במיוחד).

לגבי המרווח הפנימי, הם לא גדולי מימדים (3 מבוגרים ושני ילדים קטנים בני 10 בערך).

האפשרויות לרכבים הכי גדולים הם: מצובישי גרנדיס, שברולט אורלנדו או פורד S-MAX.

אתמול ראיתי את השברולט אורלנדו ולדעתי היא צפופה.

ככה שנשאר לבחור בין הפורד למצובישי.

ופה אני רוצה שתייעצו לי מניסיון שלכם.

הם רגילים לסטנדרטים של אמריקה, וואנים גדולים (הוויג'ר וכל אלה).

חבל שאין בסוכנויות השכרה רכבים כמו הפורד גלאקסי.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'אמפי הכי טוב!

אבל תגיד לאמריקאי ידני, זה כאילו תגיד למרי אנטואנט לחם.

הם רוצים רק אוטומט..

אם לא הייתי עובד, הייתי הולך נוהג בשבילם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה יכול ליהיות גם מבחינת מנוע, שזה לא מעניין אותי.

השאלה איך המרווח, ואם אתה יודע איך המרווח בה לעומת הגרנדיס?

עד כמה שאני יודע,המרווח דומה מאד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגרנדיס הוא הגדול והמרווח ביותר מבין הרכבים שציינת ושם לא תהיה בעיה להושיב בנוחות 5 אנשים + הרבה ציוד. ה-S-MAX קטנה יותר אבל זה בא לידי ביטוי בעיקר בתא המטען. הוא עדיין די גדול כשמקפלים את השורה השלישית אבל אין לי מושג כמה מקום תופס ציוד הוקי קרח אז לא ברור לי כמה מקום אתה צריך.

בקיצור, אם אתה רוצה ללכת "על בטוח" אז הגרנדיס הוא המתאים ביותר. רק שים לב שצריכת הדלק שלו, יאבבא...

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה.

הגראנדיס, אבא שלי שכר אותו לפני שנה-שנתיים, גם קרובי משפחה מארהב (אחרים) גם באו, והיה לו כמה ימים חופש מהעבודה והוא לקח אותם לירושלים וכל זה.. כאילו טיול תיירותי כזה.

הוא היה מרוצה ממנה (ואנחנו לא סובלים יפניות בבית!), 5 מבוגרים ישבו טוב.

המזגן שלה גם היה חזק. (אוגוסט+ירושלים)

צריכת דלק פחות משנה, נגיד לך את האמת אין מה לבכות, הכל ביחס לתמורה. (בזמן האחרון נהגתי הרבה מחוץ לעיר על רכבים עם נפח 1.4 ו1.6, מה שחסכוניים עדיין באסה כי הם לא סוחבים בבינעירוני, אצלי מנוע 2.2L חלש יחסית שותה 8\1, והוא סוחב עד 140 עם מזגן+3 מבוגרים בלי מאמץ, אני לא מחפש מהירויות, אבל אם אפשר מבחינה חוקית, למה לא).

אז היא תעשה 7\1 ככה, סבבה, אבל יש לך וואן גדול ולא סוזוקי אלטו מצ'וקמקת.

חוץ מזה שבאמריקה יש להם איזה מנוע 3.6L V6 לפחות, הם לא מדברים על קטן יותר, ככה שהצריכה ממנוע 2L צריכה ליהיות דומה. (ה3.6L יאכל 1\5-6 תלוי).

הבעיה שאני לא סומך על החברות השכרה בארץ.

שאבא שלי לקח את הגרנדיס, מסוכנות של אוויס, הוא החליף בחניה 3 רכבים (הראשון ההגה שלו היה עקום קצת, השני פאנצ'ר בגלגל, ורק השלישי היה נורמאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...