Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המעבר הדרמטי לסובארו אימפרזה ניו אייג' 2005

העניק לי שיעור לחיים. מתישהו אתה מתגבר על הפדיחה ומבין שזה ממש לא נורא להיות עני.

ואם לא די בכך, הוספתי גם מערכת אודיו עם כניסת אוקס ויואסבי שקניתי ב54 שקל באיביי.

סה"כ לא נורא בכלל.

רוצים לדעת מניין האנגלית שלי?

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פדיחה בסובארו 2004?

הרבה יותר פדיחה זה להגיע לתחנת דלק עם מרצדס שנת 94 מונית לשעבר מתפרקת עם עשן שחור, ולמלא דלק ב20 שקל כי את דמי האבטלה שלך בזבזת על ג׳נטים 13 בצורת אבטיח מאוטו דיפו וצמיגים סיניים, ואותם 20 שקל דלק בדיוק יספיקו לך לסיבוב דאווין למרכז המסחרי של אור עקיבא לספר לחברים שיפניות זה חרא משעמם ובצרפתיות נוסעים רק נשים והומואים, אבל לך יש מרצדס ואתה גבר גבר. ואחר כך אתה חוזר הביתה מתחמק משוטרים כי למרצדס אין טסט חמש שנים, והולך לפינה חשוכה למרר בבכי על גורלך המר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פדיחה בסובארו 2004?

הרבה יותר פדיחה זה להגיע לתחנת דלק עם מרצדס שנת 94 מונית לשעבר מתפרקת עם עשן שחור, ולמלא דלק ב20 שקל כי את דמי האבטלה שלך בזבזת על ג׳נטים 13 בצורת אבטיח מאוטו דיפו וצמיגים סיניים, ואותם 20 שקל דלק בדיוק יספיקו לך לסיבוב דאווין למרכז המסחרי של אור עקיבא לספר לחברים שיפניות זה חרא משעמם ובצרפתיות נוסעים רק נשים והומואים, אבל לך יש מרצדס ואתה גבר גבר. ואחר כך אתה חוזר הביתה מתחמק משוטרים כי למרצדס אין טסט חמש שנים, והולך לפינה חשוכה למרר בבכי על גורלך המר.

אגב, האוטו למכירה?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצים לדעת מניין האנגלית שלי?

תשמ'ע, אם דר'גנדי מסוגל לגרום לך לדבר בשתי שפות כאשר הוא בודק לך את הרקטום שווה לי להגיע לבדיקה :-P

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, האוטו למכירה?

אם אתה ממש מתעקש, אני יכול למכור לך את הקורולה. 2013 יד שניה קילומטראז׳ 100 אלף.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמ'ע, אם דר'גנדי מסוגל לגרום לך לדבר בשתי שפות כאשר הוא בודק לך את הרקטום שווה לי להגיע לבדיקה :-P

שנתיים ו10 חודשים נקי מטחורים.

אלחמדואללה!

אני רוצה מידבר רק איתך

אני רוצה מידבר רק איתך

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
שנתיים ו10 חודשים נקי מטחורים.

אלחמדואללה!

אני רוצה מידבר רק איתך

אני רוצה מידבר רק איתך

אם גילית את הריבוזום תקבל פרס נובל וישכחו ממך אחרי שנה שנתיים, אבל טחורים- יזכרו לך לכל החיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה נסגר עם שוק היד 2?

רכבים משנת 09-12 משלל יצרנים, כולם עם תקלות מעבר לבלאי סביר (מדחסי מזגן, נזילות מטורפות של שמן מנוע) וזה בלי הזנחה פושעת של צמיגים מקוריים יבשים וסדוקים, מוותרים על טיימינג כי "הרכב לא נסע אח שלי.." וכבר ויתרתי על רכב שנראה טוב חיצונית...

יותר מעשרה רכבים ראיתי.

כמובן שבטלפון כולם מטופלים במורשה, ומלוקקים..

המשותף לכולם? הם מתבצרים במחיר המחירון ולא יורדים ממנו...

זה השוק מחורבן או שאני בררן מדי?

עריכה אחרונה על ידי XVSTI
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וייז זה חרא.

חזרתי מלטרון לחדרה דרך כביש 6, אז הוא סחב אותי קודם דרך שדות באמצע שום מקום, אחר כך במושב עם במפרים כל מטר וחצי, ואחר כך על כביש באמצע שום מקום בחושך אבל עם במפרים שלא מסומנים בשום צורה, שיצא באיזור תעשיה של מודיעין עם אנשים מוזרים שהולכים על הכביש, ואז על 431, ורק אז על 1 ואחר כך 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לך תדע מאיזה פקק זה הציל אותך. פעם אחת החלטתי לא להקשיב לוויז ולנסוע דרך איפה שאני רגיל, נתקעתי חצי שעה בפקק מסריח.

מאז אני תמיד מקשיב לוויז.זה גם נחמד לראות מקומות חדשים שבחיים לא נסעתי בהם, זה כמו שאתה פותח את המפה בסקיירים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה פותח את המפה בסקיירים. אתה מוצא שם דברים ופוגש דמויות חדשות.

פה אתה קופץ על במפרים באיזה מושב, יחד עם כל העולם ואישת, שגם אותם וייז שלח לשם, בזמן שאתה רואה מרחוק את הנתיב נסיעה המקורי שלך, כאשר התנועה זורמת בו על 140.

ולרוב עדיף כבר לעמוד בפקק מאשר להשתמש ב"קיצורי דרך" האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וייז די מזייף בזמן האחרון. מתעקש לשלוח דרך פקקים ארוכים. מהסתכלות במפה אני בוחר במסלול יותר קצר, וייז מתעקש שאעשה פרסה ואחזור לפקק, בסוף הוא מוותר ופתאום הדרך מתקצרת ב 20 דקות.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...