Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לקוקה קולה ככר אין רעיונות לפרסומות שהם שמים שלטי פרסום שלהם משנות ה50 על תחנות אוטובוס?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה צריכה להיות אם נגמרו כל המכורים לקולה עלי אדמות (לרבות עבדכם הנאמן) שהם בכלל צריכים להשקיע בפרסום?

ולגופו של עניין, נוסטלגיה/רטרו מוכרים. אם משכתבים אותם נכון (פיאט 500, מישו).

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה בפלאפון.

פעם הבאה תוציא כסף על ווקמן או משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שהיה לי זרוק דיסקמן mp3, לא יודע אם עובד עדיין

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כזה בפלאפון.

פעם הבאה תוציא כסף על ווקמן או משהו.

גם לי יש אופני ילדים בני 20 שנה. מי צריך קורולה?

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהייתי בן 14, רכבתי על אופניים ופגע בי אוטו. מאז הבנתי שעדיף להיות בתוך אוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן רכבתי על אופנוע ופגע בי אוטו. מאז הבנתי שלא כדאי לרכוב ליד מטומטמים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אחד והמסקנות שלו. ההנחה שלי זה שכולם מטומטמים וינסו להרוג אותי בהזדמנות הראשונה.

אופנועים זה בכללי משהו שאף פעם לא התחברתי אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא רואה את עצמי אי פעם על אופנוע (לא יודע לרכב אפילו על אופניים), אבל אי אפשר שלא להעריך את המכונות האלה על הפשטות והישירות שיש בהן.

לא מדבר על טוסטוסים של שליחי פיצה אלא על דברים כאלה:

Purebreed-CB750-1-THUMB.jpg

mv_agusta_magni_860.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחופשה מהפורום, אבל הייתי חייב לשאול.

לפני כמה חודשים אמרתי לחבר שעובד במוסך ליד העבודה שלי שאני מכניס את הרכב לטיפול 10K ​אצלם. כמובן שזה לא קרה ולאחרונה החבר-שכן טוען בתוקף שהוא לא רוצה לטפל באוטו שלי עקב בלבולי שכל.

עכשיו ברור שאני לא אתבע אותו אבל נניח בן אדם אחר שהיה רוצה לתבוע סתם מוסכניק שלא רוצה לטפל מסיבות שלא טכניות, יש לו סיכוי להוציא כסף מהנתבע?8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...