Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוושת מצמד גבוהה, האם קשור לכבל קלאץ?

oleg_kra
שימו לב! השרשור הזה בן 3947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב המדובר הוא רובר 216 שנת 1998.

לפני כמה ימים החלפתי מיסב לחץ שנשבר, ויחד איתו החלפתי כבר גם מצמד (הכל במוסך). מאז ההחלפה דוושת המצמד נורא גבוהה, ולא הכי נוח לנהוג ככה. לפי מה שהבנתי ברכב זה הכבל קלאץ מתכוונן אוטומטית, ולכן גם גובה הדוושה. בתחילת לחיצה על דוושת המצמד היא רכה, ונדמה שהלחיצה לא עושה כלום, וכשמגיעה הדוושה לגובה דוושת הבלם הלחיצה נהיית קשה יותר, ומרגישים את פעולת המצמד.

לפי הסבר המוסך גובה הדוושה אמור להסתדר תוך שבוע, ואם לא יסתדר כנראה שכבל הקלאץ נמתח, ויש להחליפו.

האם סביר שהבעיה היא בכבל הקלאץ, והחלפתו תוריד את גובה דוושת המצמד?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב המדובר הוא רובר 216 שנת 1998.

לפני כמה ימים החלפתי מיסב לחץ שנשבר, ויחד איתו החלפתי כבר גם מצמד (הכל במוסך). מאז ההחלפה דוושת המצמד נורא גבוהה, ולא הכי נוח לנהוג ככה. לפי מה שהבנתי ברכב זה הכבל קלאץ מתכוונן אוטומטית, ולכן גם גובה הדוושה. בתחילת לחיצה על דוושת המצמד היא רכה, ונדמה שהלחיצה לא עושה כלום, וכשמגיעה הדוושה לגובה דוושת הבלם הלחיצה נהיית קשה יותר, ומרגישים את פעולת המצמד.

לפי הסבר המוסך גובה הדוושה אמור להסתדר תוך שבוע, ואם לא יסתדר כנראה שכבל הקלאץ נמתח, ויש להחליפו.

האם סביר שהבעיה היא בכבל הקלאץ, והחלפתו תוריד את גובה דוושת המצמד?

תודה

בוקר טוב

אם במהלך החלפת המצמד נבדק גלגל התנופה ונמצא תקין, והחלקים שהורכבו מתאימים והם תואמי מקור או מקוריים,

אז החלפת הכבל תפתור את הבעיה, בדוק גם את בית הדוושה אם לא חסר שם מעצור שהתפקיד שלו לקבוע את הגובה

המכסימלי של הדושה (בלי קשר לכבל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב

אם במהלך החלפת המצמד נבדק גלגל התנופה ונמצא תקין, והחלקים שהורכבו מתאימים והם תואמי מקור או מקוריים,

אז החלפת הכבל תפתור את הבעיה, בדוק גם את בית הדוושה אם לא חסר שם מעצור שהתפקיד שלו לקבוע את הגובה

המכסימלי של הדושה (בלי קשר לכבל)

אני אבדוק, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא למישהו שילחץ על הדוושה של הקלאץ׳ ותראה את המהלך שלה אם זה כמו שהיה אצלי במיציבושי כנראה שהכבל משוחרר.

בכל מקרה מוסך שיצא ממנו רכב לא תקין הייתי בודק פעמיים

VW MK5 Golf 2.0TDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקרא למישהו שילחץ על הדוושה של הקלאץ׳ ותראה את המהלך שלה אם זה כמו שהיה אצלי במיציבושי כנראה שהכבל משוחרר.

בכל מקרה מוסך שיצא ממנו רכב לא תקין הייתי בודק פעמיים

אני לא יודע אם זה נקרא רכב לא תקין, המצמד פועל כשורה, פשוט הדוושה גבוהה. אותו מוסך אמר שאם זה לא יסתדר, יש להחליף את הכבל קלאץ. בכל מקרה, אני אבדוק גם אם הכבל משוחרר.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...