Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מציאת הזרוע לפלאפון האולטימטיבית - סיקרתי לכם מספר פתרונות

romer-
שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכשיר לא מגיע עם מתקן ייעודי?

אני משתמש בצ'יטה, ומניח אותה על הדש-בורד על משטח דביק. מומלץ לא להשאיר את המשטח בשמש כשאינו בשימוש.

את הוולנטיין אני מדביק לחלק העליון של החלון במתקן היעודי שלו.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא משתמש הרבה בדיסק, בעיקר בכרטיס ה-sd, אבל עדיין, שלא יגביל אם יהיה צורך.

מצאתי ב-Ebay מתקן דומה (רכשתי שניים) זרוע לטלפון/gps

2 המתקנים הגיעו אלי אתמול. למרות שהמשלוח בתשלום (למתקן בודד המשלוח עולה כמעט פי שניים מהמכשיר, אבל ברכישה של 2 מתקנים, מחיר המשלוח היה $17), משתלם לשלוח עם מוכר ששולח ב-UPS, שיטת משלוח זו מדלגת על העומס שקיים במחסני הדואר בנתב"ג.

במתקן שהזמנתי יש בורג שמהדק את המתקן לשפתיים של ה-CD (בהשוואה למתקן מפוסט #693), ולדעתי, יש חשיבות לבורג הזה ליציבות המכשיר. ההתקנה נוחה ופשוטה.

המכשיר מוגדר אוניברסלי, ומתאים גם למכשירים רחבים כגון GPS. ניתן לסובב את ראש המתקן לצפיה לגובה ולרוחב, וגם בזוויות נוספות, כדי להגיע לזווית צפיה נוחה מול הנהג.

התקנתי את המתקנים בשני רכבים, אופל אסטרה ברלינה ובפולקסווגן גולף.

בגולף המיקום אידאלי. חריץ ה-CD ממוקם מעל מערכת המולטימדיה, כך שאין הפרעה לתצוגת המסך ובגישה לכפתורים. הטלפון ממוקם בין שני פתחי המזגן ולא מפריע לתפקודם.

באופל המיקום לא כל כך אידאלי. חריץ ה-CD ממוקם בתחתית מערכת המולטימדיה, והמתקן מסתיר חלק מכפתורי המערכת, אך הוא מרוחק מהם מספיק כדי שניתן יהיה להחליף תחנות ולכבות/להדליק את המערכת.

zroa_golf1.jpgzroa_golf2.jpgzroa_golf3.jpgzroa_opel.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אוקיי, אז נסעתי לאוטו דיפו וקניתי משהו מאוד דומה לזה:

[ATTACH=CONFIG]400354[/ATTACH]

תשמעו, 30 ש"ח ויותר חזר מכל מה שהיה לי עד היום ב 50-100 ש"ח. אחלה קניה. גם יש לי בעיה עם המצלמת וידאו של האייפון 6+. עם הזרוע הזאת המכשיר הרבה יותר יציב והוידאו יוצא יותר טוב.

חודשיים וחצי והמוצר נשבר לרסיסים

לא מומלץ!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קניתי את ה Exogear Exomount וזה יגיע עוד שבועיים עד חודש. עד אז, הלכתי לחנות ליד העבודה ורכשתי מוצר דומה, עם מדבקת סיליקון (רק עכשיו סופסוף הבנתי איך אנשים מצליחים להדביק את הדברים האלה לדשבורד. עד היום ניסיתי עם גומי ולא הבנתי למה זה לא נדבק) ועם קליפס כתופסן.

הקליפס הזה זה דבר גרוע בטירוף. הדבקתי את הסיליקון לחלון ואת האייפון 6+ תפסתי בתופסן. כל עוד לוחצים על מסך המגע הכל טוב ויפה. איפה הבעיה? כשלוחצים על כפתור הבית. החלק התחתון של המכשיר נדחף אחורה. זה ממש, אבל ממש לא נוח.

אני מאוד מקווה שבדגם של Exogear Exomount, הגב של התופסן מספיק רחב כדי שתופעה דומה לא תחזור על עצמה אחרת סתם זרקתי 100 ש"ח לפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלך האיקרה (?),

למה לא לרכוש מחזיק מתוצרת Brodit? אחרי שתתנסה בהם, לא תוכל לחשוב על משהו אחר. זה כמו ליסוע על A45 AMG ואז לרדת לפאביה שפורט [emoji12]

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלך האיקרה (?),

[emoji12]

אל תשאל. סיפור ארוך :wink:

למה לא לרכוש מחזיק מתוצרת Brodit? אחרי שתתנסה בהם, לא תוכל לחשוב על משהו אחר. זה כמו ליסוע על A45 AMG ואז לרדת לפאביה שפורט [emoji12]

כי אני לא מעוניין באלה שנתפסים על המזגן

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברודיט נורא יקרים, גם אם קונים בחו"ל.

גם לא כולם נתפסים על המזגן, זה משתנה מרכב לרכב ומתופסן לתופסן.

אני עם אקסומאונט טאץ' והוא פשוט מושלם. משתמש בגלקסי 4 ואין לי איתו שום בעיה של לחיצה על כפתור הבית.

כל מה שצריך לעשות זה לוודא שכשהמכשיר במתקן, הוא לחוץ עד הסוף אחורה.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את האקסומאונט שניתפס על הפתח של ה CD ואני לא הכי מרוצה מהשיטה החדשה שלהם לתפוס את המכשיר. הצבת הפשוטה שהייתה בדגם הקודם הייתה לדעתי מושלמת . התפס שיש בדגם החדש לדעתי לא מספיק חזק וגם שיטת הפתיחה שלו מעצבנת.

היה לי את הדגם הקודם שהחזיק במשך שנים עד שהוא נכנע לשמש הישראלית וחבל שהם הפסיקו לייצר אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברודיט נורא יקרים, גם אם קונים בחו"ל.

גם לא כולם נתפסים על המזגן, זה משתנה מרכב לרכב ומתופסן לתופסן.

אני עם אקסומאונט טאץ' והוא פשוט מושלם. משתמש בגלקסי 4 ואין לי איתו שום בעיה של לחיצה על כפתור הבית.

כל מה שצריך לעשות זה לוודא שכשהמכשיר במתקן, הוא לחוץ עד הסוף אחורה.

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את האקסומאונט שניתפס על הפתח של ה CD ואני לא הכי מרוצה מהשיטה החדשה שלהם לתפוס את המכשיר. הצבת הפשוטה שהייתה בדגם הקודם הייתה לדעתי מושלמת . התפס שיש בדגם החדש לדעתי לא מספיק חזק וגם שיטת הפתיחה שלו מעצבנת.

היה לי את הדגם הקודם שהחזיק במשך שנים עד שהוא נכנע לשמש הישראלית וחבל שהם הפסיקו לייצר אותו.

בדיוק על זה אני מדבר. התפס החדש שלהם וזה שרכשתי אתמול מאוד בעייתי בהחזקה שלו של המכשיר. כל פעם שאני לוחץ על לחצן הבית אין לי קונטרה והחלק התחתון של הטלפון נלחץ אחורה (מן הסתם החלק העליון זז קדימה).

אין לי מושג על מה אתה מדבר לגבי האקסומאונט עם התפס הישן. אתמול קניתי כזה עם התפסן הישן:

http://www.ebay.com/itm/Exogear-Exomount-Touch-All-Surface-Super-Car-Mount-for-Samsung-Galaxy-Note-3-S4-/151155717932?pt=US_Mounts_Holders&hash=item233195372c

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מתפקדים שני אקסמאונט בצורה מצויינת;

אחד מהסוג הישן עם ה"צבת", נמצא באסטרה:

13909296829210.jpg

והשני בקורסה (במקום היחיד שאפשר להדביק עליו- כל שאר המשטחים ברכב קמורים), אקסמאונט טאץ':

20140929_123609.jpg

מהרגע שהדבקתי אותם, שניהם יציבים ולא זזים מילימטר מהדאשבורד- בעיניי זה פתרון נפלא כי אני שונא להדביק תושבות (קבועות) לשמשה- זה גם מסתיר לי את שדה הראייה וגם מפריע למגן שמש.

אין ספק שהטאץ' יותר קל לשימוש- מספיקה יד אחת להצמיד אליו את המכשיר וגם לשחרר, בעוד שה"צבת" דורש התעסקות בשתי ידיים. מצד שני, הטאץ' אכן נראה ומרגיש עדין יותר, ולא אתפלא אם יכנע ראשון. (ה"צבת" אצלי כבר שנתיים וחצי, הטאץ' כחצי שנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו ניסה והצליח להזמין מכאן? http://www.ebay.com/itm/Exogear-Exomount-Touch-All-Surface-Super-Car-Mount-for-Samsung-Galaxy-Note-3-S4-/151155717932?rmvSB=true

בביצוע העיסקה אני מקבל שגיאה שהוא לא שולח ליעד שאני מבקש (למרות שכתוב שכן), וכשניסיתי לשלוח אליו הודעה פרטית קיבלתי הודעה שהמוכר אינו מעוניין לקבל ממני הודעות. מה כבר עשיתי? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...