Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקשרים אליי ממספרים חשודים

פושה
שימו לב! השרשור הזה בן 3932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני מקבל הרבה טלפונים ממספרים לא מוכרים, כולם "דומים" ואף עולים בחיפוש בגוגל ככאלה שקשורים למעשי נוכלות כלשהם.

שלושת המספרים האחרונים שקיבלתי מהם טלפון (שתי הצורות נותנות תוצאות שונות בגוגל):

072-221-9313 | 0722219313

073-255-3396 | 0732553396

072-109-4765 | 0721094765

על המספר הראשון ברשימה יש המון תוצאות בגוגל, אבל רק אם כותבים ללא מקף.

על המספר השני מצאתי: https://www.facebook.com/israelpolice/posts/593941460627960

קורה לכם גם? יש לי מין שריטה (שאני לא מחשיב אותה לכזאת :roll:) שאני בכלל לא עונה למספרים לא מוכרים או חסומים, אולי רק לפעמים למספרים סלולריים. אם אני מול מחשב ועושה גוגל על המספר, בדרך כלל עולה איזו חארטה כזאת. מעצבן מאוד. למרות שאני נזהר עם הפצת הפרטים האישיים שלי, אי אפשר למנוע את זה כאשר מבקשים את מספר הטלפון כמעט בכל עסקה שאתה עושה. אם הייתי יודע איזה גוף אחראי על הזרמת המספר שלי למאגר הנוכלים, הייתי מוחק איתו כל קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם גם שולחים ה"פ בפורום.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי לא מעט שיחות מעצבנות כאלה.

אני לא נוהג לענות למספרים לא מוכרים

אלא אם כן אני מזהה שזה המספר של הראלה ממפעל הפיס.

באנדרואיד יש לא מעט אפליקציות שיכולות לסנן מספרים.

אני משתמש באחת שנקראת CALL CONTROL, הגירסה החינמית שלה מאפשרת לחסום רק שלושה מספרים.

היא מאפשרת גם לחסום שיחות מPRIVATE או UNKNOWN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסמסונג גלקסי יש אופציה Add to reject list, ואז מי שמתקשר אליך, ונמצא ברשימה שחורה שומע ציפצופים קצרים כאילו יש תקלה ברשת, ובמכשיר לא רואים שום התקרה, רק רואים את המספק ביומן שיחות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספר השני ברשימה שלך התקשר אליי היום

תוך כדי העבודה לא מי יודע מה הקשבתי (אני אפילו לא יודע מה רצו לפרסם)

מה שכן שמעתי זה "להסרה הקש 1", לחצתי 1 תוך כדי העבודה ובתגובה הם אמרו "המספר שלך התווסף" :shock:

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחצי שנה קיבלתי שלל הודעות SMS שמספר שמזדהה בתור אתר SEX 4 YOU

ממספר טלפון 0575068435.

הודעות בנוסח "תודה על הצטרפות לשירות"

ולאחר מכן "עד כה חוייבת ע"ס..."

והסכום רק הלך ועלה.

חשבתי שזה חברים שהסתלבטו עליי, כמעט חייגתי למספר,

התקשרתי לכמה חברים קרובים שנשבעו שזה לא קשור אליהם, במקביל התעלמתי מההודעות, בדקתי בגוגל וראיתי מספר אנשים שגם כן קיבלו הודעות כאלה בתור מרמה כלשהי והמספר הזה היה גם כן מסומן באיזשהו אתר מאגר של מספרי טלפון בתור טלפון "חם" של עבודות מרמה על אנשים תמימים.

לבסוף, התעלמתי והם הפסיקו.

ד"א לא מחקתי את ההודעות עדיין, אני מעלה לכאן תמונת מסך מהאייפון שלי עם התיעוד.

ללא שם.jpg

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MCYOSSI בוודאות , אחד החברים שלך הסתלבט עלייך , עשו את זה לי וכמעט קיבלתי התקף :lol:.

לא נראה לי, זה משהו יותר רחב...

http://il.tellows.org/num/0575174628

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=11865680

http://www.stips.co.il/singleask.asp?stipid=1221441

הנקודה שלי היא שברגע שאתה מגיב חזרה בצורה כלשהי להודעה זה מראה לשולח שהמספר שלך פעיל,

מה הם עושים איתו אחר כך? אין לי מושג.

אני התעלמתי מההודעות וזה הפסיק באותו שבוע.

נכון שהתחלתי להשחיז סכינים וחיפשתי את המניאק שמטריד אותי \ מנסה לעשות עליי כסף. אבל למזלם זה הופסק לאחר זמן קצר :evil:

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

072-221-9313 | 0722219313

073-255-3396 | 0732553396

072-109-4765 | 0721094765

כמה מהרשימה השחורה שלי:

+972751938871

0722400537

+972738092763

האחרון זה מתיקון רבי נחמן - מסכן, כנראה התקלקל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי כל יומיים מטרידה איזה אישה מעצבנת שמזדהה כהראלה ממפעל הפיס, משהו בקשר לזכייה במכונית/מיליון שקל..כן בטח..תמיד אני מנתק.

אנשים משועממים יש בעולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...