Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת מובנית בהונדה סיוויק 2004

punkass
שימו לב! השרשור הזה בן 7108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

יש לנו (להורים שלי) הונדה סיוויק מודל 2004 עם רדיו דיסק לא קורא MP3 מובנה בתוך הרכב + 4 רמקולים שבאו עם הרכב (2 בדלתות + 2 במגש האחורי)

עכשיו הרדיו דיסק הזה ממש טוב יחסית לאחד שבא קומפלט עם האוטו... אני מגביר אותו עד הסוף וזה משמיע טוב מאוד.. הבאסים טיפה טיפה דפוקים ועושים קצת רעשים אבל זה משהו שאפשר להסתדר איתו.

הייתי רוצה קצת לשפר אותו , אולי מגבר + סאב, לא משהו יותר מידי יקר,

וגם אם שאני ישים עכשיו רכיבים חדשים האם צריך להחליף את הרדיו דיסק+ הרמקולים כדי שהמגבר והסאב יגיעו לשיא תפוקתם?

שוב לא צריך משהו יותר מידי רציני כי סך הכל יש כרגע אחלה מערכת באוטו אבל הייתי רוצה ממנה קצת יותר ברמת הווליום וקצת יותר באיכות..

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל להרכיב במערכת מגבר וסאב אבל אם תביא סאב קצת חזק אז לא ישמעו את הרמקולים

ואתה לא חייב להחליף את הרדיו דיסק אם הוא מספיק איכותי בשבילך..

אתה יכול לקנות קומפוננט או משו' מגבר וסאב חמוד..

הכל תלוי בתקציב תרשום מה התקציב שלך ואני אנסה לראות מה אפשר לעשות איתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ אני מוכן לשים עד 3000 שקל...
3000 ?

טוב

קדימה קומפוננט מורל דוטק 850

מגבר רוקפורד 1500 4004

תנסה להסיג עוד טיפה ולקחת סאב איכותי...לא חסר דגמים אבל לפי מה שאני מבין ממך אתה רואה את עצמך בעתיד מביא עוד כסף למערכת אז חבל סתם לקחת סאב יחסית "פשוט " כמו פיונר 305 דוגמא

תאסוף עוד טיפה ממש עוד קצת נגיד 350 שקל ותוכל להביא אחלה של סאב ב 1000 שקל....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממממ תודה אחי על התגובה.. התוכנית שלי היא כזאת

כרגע יש לנו אוטו אחד בבית והוא ההונדה..

שכבר שנה אצלנו ועשה רק 8000 ק"מ = כמעט לא נוהגים בו

אז חשבתי שאני אעשה עליו ביטוח, ואשקיע במערכת טובה ואהנה ממנו

ובאותו זמן אני עובד.. יש לי אחלה עבודה שמשלמים ממש טוב..

ועוד 6-8 חודשים אני מתכנן לקנות אוטו משלי ולהשקיע בו במערכת שווה .. בלי הגבלת תקציב (כמעט:))

אז בפרק זמן הזה אני ישקיע בסיוויק במגבר סאב וכל העסק, ואחרי שיהיה לי אוטו משלי אני יעביר את החלקים לאוטו החדש...... זה התכנון בכל אופן

עכשיו השאלה

אם אני יגיד ישים בסיוויק את הפיוניר 9600 שלי + מגבר + סאב + רמקולים + קומפוננט בוא נגיד שהשקעתי בהכל 4000 שקל

אחרי חצי שנה לא יהיה לי בעיה להעביר הכל לאוטו אחר? בלי לפגוע במערכת עצמה?

זה הפחד שלי.. שאני ישקיע בסיוויק X שקלים ואח"כ אני אצטרך להשקיע באוטו החדש עוד X שקלים

או שאפשר להעביר את הכל בלי שום בעיה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7108 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...