Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שולחן מטבח מתקפל - מי מוכר/מייצר?

m_c_ofer
שימו לב! השרשור הזה בן 3937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל נגרי הפורום :lol:

בעקבות מעבר דירה ותכנון מטופש לגמרי של המטבח, אני מחפש שולחן מטבח מתקפל/נפתח.

במצב הסגור הוא אמור להראות כמו בר. במצב פתוח, אמור להפתח לגודל של שולחן מטבח רגיל שמתאים ל-4 אנשים לפחות.

מישהו יכול לתת לי הכוונה למקום שמוכר שולחנות כאלו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדירה שלך או בשכירות?

קרוב לודאי שהפתרון הזול ביותר יהיה עבודה של נגר פרטי. אם זאת, החשש שלי הוא מיציבות המתקן שיכול להיות כבד מאד, והסכנה גדולה כפליים בבית עם ילדים קטנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות שולחן שיהיה צמוד לקיר, מחובר עם זוית 90 מעלות ושהשולחן מתקפל לכיוון הקיר ואז הוא צמוד לקיר ולא מפריע.

לך לנגר והוא יעשה לך דבר כזה.

אבא שלי ואחי נגרים והם עשו את זה לאנשים כמה פעמים וזה ממש נוח במטבח.

Kia Sportage, 2014 

Mazda 3,  2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תרצה לייצר בהזמנה אישית, הנה כמה רעיונות מגניבים:

http://www.thekitchendahab.com/a-complete-review-of-foldable-kitchen-table.html#.UbymMJzC5iM

אם תרצה לקנות, דוד שלי מפנה עוד מעט את הדירה שלו ומוכר שולחן בסגנון הזה:

1281152670852_hz-fileserver3_3179894.jpg

בלי כסאות או גלגלים אבל מעץ איכותי עם ציפוי לכה ומתוצרת רוסיה הקומוניסטית, כך שישרוד עוד מאה שנה.

מאמין שניתן יהיה להעביר בעלות תמורת כמה מאות שקלים ופינוי עצמי מנתניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על הרוסי (הם בד"כ מתוצרת אסטונית). עץ קשה איכותי ועבודה טובה. יש להורים משהו דומה כבר חמישים שנה ועבר של שלוש ארצות ועדיין נראה כמו חדש.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בקטלוג של איקאה עמ' 218 פריט מס' 01 - יתכן שתצטרך שניים כאלה כדי להשיג מה שאתה רוצה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שולחן צמוד לקיר מתקפל ב-90 מעלות לא מתאים. זה לא הכיוון ובטח לא בטיחותי עבור ילדים.

השולחן שאדון RNB הציע לא מתים מאחר ורק צד אחד שלו מתקפל והוא טופס יותר מדי מקום.

כנ"ל לגביך, וואדים. אני חייב משהו שיהיה מאוד צר במצב מקופל וייפתח רק לצד אחד. ראיתי פעם שולחן כזה שמורכב על הקיר ונפתח בשליפה ושאר הרגליים נשלפות מתוך גו השולחן.

משהו מגניב.

ZVIT, כנ"ל. אני לא מעוניין בשולחן מתקפל בזווית 90 מעלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...