Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת תוכנת ניווט על מכשיר יעודי

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2367 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשרשור זה ניתנת ההזדמנות לשתף את הידע העצום שיש לחברי הפורום. מי שמתמצא בתחום מוזמן לתרום.

בשלב ראשון, אם מדובר במכשיר חסום, חפשו ברשת מידע על איך לשחרר אותו מהחסימה (מילות חיפוש שכיחות - GPS Unlock).

לפני התחלת העבודה מומלץ מאוד לגבות את תוכן המכשיר, כדי שבמקרה שמשהו משתבש, יהיה לאן לחזור.

תוכנה להתקנה (IGO 8.3.5). הקובץ המצורף כולל קובצי שפה וקול בעברית, מפת ישראל, קובץ נקודות עניין (poi) וקובץ מצלמות מעודכן ל-28/2/2013 (האחרון שקיים נכון להיום).

יש לוודא האם התוכנה והתכנים במכשיר מותקנים בזכרון הפנימי של המכשיר או על גבי כרטיס חיצוני (SDcard)?

אם מדובר בכרטיס, אני ממליץ לא לגעת בכרטיס המקורי, ולהשתמש בכרטיס חדש בגודל 4GB לפחות, תלוי בתמיכת המכשיר.

יש ליצור מחיצה בספרית הבסיס (root) של המכשיר או בכרטיס, באותו השם (להקפיד על אותיות קטנות/גדולות) של הספריה המקורית של התוכנה שאיתה הגיע המכשיר. במידה ולא הייתה מותקנת תוכנה, ניצור מחיצה בשם Igo או Primo בהתאם לתוכנה אותה נרצה להתקין.

במידה ובמכשיר יש אפשרות לבחור ב"נתיב GPS", אין משמעות לשם המחיצה שיצרנו ולקובץ ההפעלה. נבחר מהתפריט בקובץ ההפעלה, לדוגמא iGO8.exe.

במידה והתוכנה מותקנת על גבי כרטיס, יש לערוך את הקובץ sys.txt. יש לבצע את הפעולות הבאות:

- להוריד את ה"נקודה/פסיק" מתחילת השורה ";app="%SDCARD%/iGO8" (זה הופך אותה משורת הערה לשורה פעילה).

- לשנות את "iGO8" לשם המחיצה שאליה הועברו הקבצים, להקפיד על אותיות קטנות/גדולות.

- לשמור ולצאת מהקובץ

בשלב זה ניתן להדליק את המכשיר ולהפעיל את תוכנת הניווט. תתבקשו לבחור במספר אפשרויות, כגון שפת התוכנה (התפריטים), באיזו שפה יושמעו ההנחיות הקוליות, והאם לעבוד בתצורה בסיסית או מתקדמת (נבחר Advanced).

אם הגענו בשלום לשלב הזה, נוכל לראות את המפה על המסך.

כדי לוודא שהתוכנה עובדת כנדרש, יש לצאת החוצה למקום שבו המכשיר יוכל לקלוט לווינים. יתכן ובהפעלה ראשונה ידרשו מספר דקות עד לנעילה מלאה של לווינים.

לאחר נעילת הלווינים, צרו מסלול ("חפש" ובחרו נקודת יעד) ובצעו הדמיה (תפריט->מסלול->simulate) כדי לוודא שהתוכנה פועלת כראוי.

בהצלחה.

תודתי נתונה לאסףאסף שהראה לי את האור בקצה המנהרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני התחלת העבודה מומלץ מאוד לגבות את תוכן המכשיר, כדי שבמקרה שמשהו משתבש, יהיה לאן לחזור.

תוכנה להתקנה (IGO 8.3.5). הקובץ המצורף כולל קובצי שפה וקול בעברית, מפת ישראל, קובץ נקודות עניין (poi) וקובץ מצלמות מעודכן ל-28/2/2013 (האחרון שקיים נכון להיום).

האם אתה ממליץ אל igo יותר מprimo?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא יותר כיוון לאנשים שעדיין משתמשים ב-gps ייעודי (שרובם זה בעצם מחשבי כף יד עם מערכת הפעלה WinCE).

אבל לא, אייגו 8 לא עדיף על פרימו.

אבל פרימו ירוץ רק על אייפון/אנדרואיד, כאשר 8 ואייגו more מותאמים למכשירי ניווט ייעודיים

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

על איזה מערכת הפעלה אתה מדבר? אנימניח ש-Win CE בגרסה זו או אחרת, אבל בבקשה פרט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אצלי יש windows mobile 5 אם אני לא טועה, הסתדרתי כמעט עם הכל,

פרט לזה שכל משהו כמו 20 שניות חצי דקה יש חיפוש חוזר של לווינים,

ומקריאה ברשת זה דיי נפו.ץ והקובץ של ה fix לא עזר לצערי.

eli_i דבר איתי בפרטי.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
איך אפשר לשנות את הרזולוציה? התקנתי את התוכנה, היא עובדת טוב אבל על רבע מהמסך.

הרזולוציה אצלי במכשיר הינה 800*480

במחיצת הבסיס של התוכנה יש קובץ בשם sys.txt תפתח אותו באמצעות ה-notepad או עם כל עורך תוכן טקסטואלי אחר (לא וורד!!)

תעתיק לשם את התגיות הבאות, המיקום לא משנה, רק לא בתוך תגית אחרת. הכי טוב בסוף. אם התגיות כבר קיימות, תוסיף את הערכים שלהם או תחליף אותם אם הם קיימים (לרזולוציה אחרת למשל).

[b][interface][/b]
[b]resolution_dir="[color=#000000]800_480[/color]"[/b]
[b]vga=0[/b]

[b][rawdisplay][/b]
[b]highres=0[/b]
[b]screen_x=800[/b]
[b]screen_y=480[/b]
[b]class="landscape"[/b]

- סגור את הקובץ.

- מחק מהמכשיר את מחיצת [save]. אל תדאג, היא תיווצר מחדש בהפעלה הבאה עם הפרמטרים החדשים.

- כבה את המכשיר.

- תדליק ותפעיל מחדש את התוכנה.

- ספר לחבר'ה מה קורה.

במידה ועדיין נדרשת עזרה, זה בדיוק השרשור לכך.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חודש מאוחר יותר...

נשאלתי איך מחליפים את שפת הממשק.

מורידים את הקובץ (A_lexlang.rar) שמופיע כאן למעלה. מחלצים ממנו בעזרת תוכנת winrar את קובצי השפה שבתוכו:

Lang_Hebrew.zip

Lang_Hebrew_Eng.zip

לא פורסים את הקבצים האלה, משאירים אותם zip!

מעבירים אותם למחיצה content/lang במכשיר.

בתפריט ניגשים ל- הגדרות -> שפה ומידות -> ובוחרים בעברית (או כל שפה אחרת שהורדתם ומיקמתם במחיצה)

התוכנה תבקש הפעלה מחדש, כבו, הדליקו.

זהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
שלום רב,

קודם כל אתחיל בתודה ענקית לכולכם. במיוחד ל pasat04,שתמיד מרים את הכפפה ועוזר לכולנו.

יש ברשותי GPS של איתוראן. אתם יודעים האם אפשר להוריד תוכנה(igo primo או 8) ולהתקין אותה בgps?

או לחילופין אם למישהו כאן (האם אני שומע פה-- "pasat04"?...) יש מפות של איתוראן (כמה עדכניות כך יותר טוב)-אני אשמח. כרגע יש במכשיר מפות מ2010..עידכון של מפות הבנתי שעולה לא מעט.

מפות של איתורן אין לי, אבל בוא נלך על התקנת תוכנה רלוונטית. כדי שאדע אם זה אפשרי ואיך להנחות אותך, אני צריך מספר פרטים:

- "GPS של איתורן", האם במקרה מדובר על מכשיר של "fujicom"?

- האם יש למכשיר כרטיס זיכרון חיצוני, שכנראה עליו יושבת התוכנה והמפות?

- האם בספרית ה-root של המכשיר יש קובץ בשם "shell.ini"?

- תעלה לכאן בבקשה צילום מסך של מחיצת ה-root של המכשיר, אני רוצה לראות איזה קבצים ומחיצות יש שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, אחלה שרשור, באחד מהרכבים במשפחה יש מערכת מולטימדיה, navcox אם אני לא טועה (הרכב הוא סיאט לאון עם המערכת מולטימדיה שקיבלו ב2011). על המכשיר מותקן, למיטב ידיעתי על כרטיס זיכרון, תכנת ניווט של איתורן, מאוד מיושנת.

השאלה שלי, ככל שהתכנה אכן מותקנת על כרטיס הזיכרון, האם אפשר להחליף עקרונית, נניח לigo שפורסמה פה? ואם כן, האם המדריך כאן רלוונטי ואיך אני בודק אם המכשיר נעול?

תודה

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפות של איתורן אין לי, אבל בוא נלך על התקנת תוכנה רלוונטית. כדי שאדע אם זה אפשרי ואיך להנחות אותך, אני צריך מספר פרטים:

- "GPS של איתורן", האם במקרה מדובר על מכשיר של "fujicom"?

- האם יש למכשיר כרטיס זיכרון חיצוני, שכנראה עליו יושבת התוכנה והמפות?

- האם בספרית ה-root של המכשיר יש קובץ בשם "shell.ini"?

- תעלה לכאן בבקשה צילום מסך של מחיצת ה-root של המכשיר, אני רוצה לראות איזה קבצים ומחיצות יש שם.

1. המכשיר של חברת איתוראן ולא של פוג'יקום.זה הדגם: GPS 4.3L והנה קישור לדגם באתר שלהם:

https://www.ituran.com/ituranfront/Article.aspx?mcatid=60&catid=145&id=528

2. לא מוכנס למכשיר כרטיס זיכרון. ישנו שקע לכרטיס זיכרון אך המפות נמצאות בזיכרון המכשיר עצמו.

3. אין קובץ בשם shell.ini . עם זאת, יש קובץ Ituran.ini .

4. מצורף 2 קבצי תמונה עם כל התכנים שבתוך המכשיר. באדום רשום את שם התיקייה המכילה.

תיקייה ראשית+MobileNavigator+Ituran.JPG Data+Maps.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...